Украйна - Русия какво ви е мнението

Дървения комуняга е трениран да не мисли точно както дървения либерал или пък бандеровец. За него, да се вглеждаш детайлно във всички съставки и детайли на един конфликт, вместо просто да избереш страна и да подкрепяш - е равно на дезертьорство от... не знам кое. После, като обясниш, казва: "Много усложняваш" ахахахахаахах

Те тава е!:)
 
Другия отбор е подложен на критика (вкл. от мен), щото говорят глупости и разни медийни пропаганди.
Аз обаче, ако не съм за тоя отбор - също.
Значи трябва просто да съм за Русия и Путин. Без значение от аргументите.
Тогава ще е ок?:)

Ми начи - спам с аргументи до дупка:)
 
Бахти киреча,хахахаха, защитавал съм онеправданите бандеровците. КЪДЕ БЕ бате? Къде тва?:)
ок де, ако от многобройните ти постове пълни с философски контент съм разбрал погрешно на коя страна си, за да те разбера Го кажи високо и гласно.Аз съм за Русия!Слава на Путин!
 
ок де, ако от многобройните ти постове пълни с философски контент съм разбрал погрешно на коя страна си, за да те разбера Го кажи високо и гласно.Аз съм за Русия!Слава на Путин!
Куотвам го да стои за поколенията!:) ахахахахахахахахахахахахахахаа

Казвам високо и гласно: НЕ СЪМ ЗА РУСИЯ И ПУТИН! АЗ СЪМ ЗА РАЗБИРАНЕТО НА ДЕЙСТВИТЕЛНОСТТА ТАКАВА, КАКВАТО Е! ЗА ИЗЛИЗАНЕТО НА ИСТИНАТА КОЙ КАКЪВ Е! ЗА ВЪЗЦАРЯВАНЕТО НА СПРАВЕДЛИВОСТТА!

И ако Путин и Русия олицетворяват това - тогава съм ЗА тях. Олицетворяват ли, как го разбрахме? Чрез пропагандираното от обратната на либерало-натовската страна ли?

Е тва е проблема на даласа - кой за кой е, без излишни главоблъсканици, без заравяне до дъното с цел да си изведе ясна представа за фактите и действителностите - текива каквито са. И като се наложат върху твърденията, да се види кой кой е. Не - избираш страна и ако не си на нашата - шамари! Тва в светлия комунизъм ли го научи? Ми то същотото като в светлия либерализъм.

Гледайте, гледайте май други от другата тема, за кво иде реч. Гледайте къв предател съм бил, за да не се объркате:)
 
Ще се извинявам за оффтопика, не искам да прекъсвам разговора. Просто го скролнете и си продължавайте, кво толкова:)
Една малка статийка от един тука:
-----

Нямах намерение да се присъединя към Украинския чуждестранен легион, но тогава видях този вълнуващ и емоционален призив.
Отправям се към летището точно сега.
Трябва да застанем със Зеленски.
Зеленски щеше да застане с нас.
download-2022-03-25T091033.876.jpeg

(Сериозно, гледайте видеото – сега чакам полета си и ще се срещна с вас в Полша.)
---

Лоша поличба за арийците на Trve: главният лидер на неонацистите смело дезертира, бяга в Полша

FOYFU9CXoAM2etF.jpeg

Арийският воин от Trve Артьом Бонов е принуден да напусне другарите си, защото Джо Байдън отказа да въведе забранена зона за полети над родината на главната раса

Много арийци вярваха, че да поискат родината на Трве арийци, управлявана от единствения истински арийски лидер Владимир Зеленски, е разумно искане и че САЩ/НАТО трябва да изпратят достатъчно оръжия, за да запазят чистотата на арийската раса в родината си.

Светът се събра около арийците, като всички възхваляваха тяхната храброст и преданост към ценностите на нашата демокрация.

Уви, не трябваше да бъде.

Арийците не успяха да се сдобият с оръжията достатъчно бързо, въпреки предаността на цялата глобална общност към националсоциалистическата им кауза.

Дори висшият войник на арийската освободителна армия, батальон „Азов“, беше оставен без друг избор, освен да напусне храбрите си арийски другари.

Артьом Бонов сега е в Полша.
(иначе не бил лош човек:))

Време е мързеливият Джо да даде на тези арийци оръжията, от които се нуждаят, за да защитят нашите ценности на демокрация. Нуждаем се от зона, забранена за полети, така че най-смелите от арийците, които гарантират, че Украйна ще стане още по-либерална, да могат да защитават нашите ценности.

Никой истински арийски националсоциалист не трябва да бъде принуждаван да стане военен дезертьор, защото президентът на Съединените щати не вярва достатъчно в нашите ценности.

Руснаците се опитват да унищожат нашите ценности. Те се опитват да попречат на децата да могат да избират пола си в предучилищна възраст.
ukraine-tranny-indoctrination-kindergarten.png

(Това е открито в начално училище в Украйна.)
Тези арийски воини се бориха храбро за ценностите, на които държим.

Войникът от демокрацията Бонов планираше да играе футбол с главите на чеченци. Но той не може да направи това в Полша. В Полша няма чеченци.

Време е да дадем на тези смели украинци това, от което имат нужда, Джо.

Не можем да позволим на диктатора Владимир Путин да забрани детската хомосексуалност в арийската родина.

Това сме ние.
1647292031667.png


Трябва да защитим чистотата на залепянето на хора за сълбове...

ГЛЕДАЙТЕ ТОВА СЛАДКО ВИДЕО ЗА ЦЯЛАТА ДЕМОКРАЦИЯ И ПРАВАТА НА ЧОВЕКА, КОИТО РУСНАЦИТЕ СЕ ОПИТВАТ ДА ОТКРАДНАТ ОТ УКРАИНЦИТЕ

ТРЯБВА ДА СЕ БОРИМ ЗА СВОИТЕ ЦЕННОСТИ И КОИ СМЕ!
ukraine-war-crimes-1-768x1024.jpeg
ukraine-war-crimes-2-e1648188495232.jpeg
ukraine-war-crimes-6-768x1023.jpeg
Това - примерно, щото е един от многото ми постове в същата посока и смисъл - сега кво е? "Защита на онеправданите бандеровци" ли?:)
 
Имахме политическата тема за Просто Киро и КО с/у Боко и КО.
Всички сме против Боко. АЗ съм против.
Погледнато спрямо Боко - повечето му опоненти" са ок.
И имахме люта защита на Просто Киро. Аз бях абсолютно против и казвах, че е марионетка на същите тия американо-либерали, която е предназначена да досъсипе България.
Излезе точно така и някои от хората, които го подкрепяха, сега са на обратното мнение.

Най-важното: ПРЕДИ ТОВА, ПРЕДИ ПОДКРЕПАТА ЗА КИРО МОЖЕШЕ ДА СЕ ПРОВЕРИ какъв всъщност е киро, ако се вгледаш внимателно и помислиш. Но ако имаш една основа на разбирането са псведодемократичната игра на предаването на властта от един на друг (по-нов и добър) туземен колониален администратор.

Бях ли предател, щом бях хем с/у Боко, хем с/у Киро (или казано в контекста "не ЗА Киро")? А грешах ли?

И сега имаме тоя конфликт. Ще имаме ли "Просто Киро-2"?:)
 
Имахме политическата тема за Просто Киро и КО с/у Боко и КО.
Всички сме против Боко. АЗ съм против.
Погледнато спрямо Боко - повечето му опоненти" са ок.
И имахме люта защита на Просто Киро. Аз бях абсолютно против и казвах, че е марионетка на същите тия американо-либерали, която е предназначена да досъсипе България.
Излезе точно така и някои от хората, които го подкрепяха, сега са на обратното мнение.

Най-важното: ПРЕДИ ТОВА, ПРЕДИ ПОДКРЕПАТА ЗА КИРО МОЖЕШЕ ДА СЕ ПРОВЕРИ какъв всъщност е киро, ако се вгледаш внимателно и помислиш. Но ако имаш една основа на разбирането са псведодемократичната игра на предаването на властта от един на друг (по-нов и добър) туземен колониален администратор.

Бях ли предател, щом бях хем с/у Боко, хем с/у Киро (или казано в контекста "не ЗА Киро")? А грешах ли?

И сега имаме тоя конфликт. Ще имаме ли "Просто Киро-2"?:)
Четеш ми мислите.
 
Ее, ама колко трябваше да ти се обяснява.


Еми давай чети урока отначало тогава, белким влезеш у пътя.
Кво точно ми обяснихте? Нищо.

Но иначе, ето - новият враг е готов. Ние искахме да пише етерчо, или поне да каже що спря да пише, ама като обясни и прописа пак - но различно от нашето - тогава вече не е ок. И може и #cancel etera:)

М че навит съм. Това напълно ме устройва. Яко спам ша дам:)
 
Ее, ама колко трябваше да ти се обяснява.


Еми давай чети урока отначало тогава, белким влезеш у пътя.
Опа, тва беше майтап, ся разбрах. Бе стегнах се и много сериозно дадох, та вече фащам майтапите като сериозно казано. Сори:):):)
 
Кво точно ми обяснихте? Нищо.

Но иначе, ето - новият враг е готов. Ние искахме да пише етерчо, или поне да каже що спря да пише, ама като обясни и прописа пак - но различно от нашето - тогава вече не е ок. И може и #cancel etera:)

М че навит съм. Това напълно ме устройва. Яко спам ша дам:)
Давай квото искаш - аз лично си се кефя, щото наистина си прав. Ето, казах го.

Ако мога изобщо да измисля някакво оправдание, че се излъгахме за Кирчо, то е щото по онова време го нямаше военния/глобален проблем. Изобщо не помислихме, че при една външна криза тоя недоклатеник ще ни продаде. Мислехме си само, че е алтернатива на Баце, а то се оказа, че тия и за тва не стават.

Сега относно Путин - искрено се надявам, че писаниците как той ще бъде алтернатива на новия световен ред са 100% истината. В същото време обаче, едно дяволче ми шепне в ухото на подсъзнанието, че може пък всичко да е театър. И това е щото ти ми пося семето на съмнението.

Не си писал напразно, затва стига си ни хокал. Човек се учи докато е прост, ама кат се научи, то вече няма за кога.

Даласе, много грешиш за Етерчо. Никога не е казвал и дума в полза на укро-нацистите. Бъркаш сА!
 
Кво точно ми обяснихте? Нищо.

Но иначе, ето - новият враг е готов. Ние искахме да пише етерчо, или поне да каже що спря да пише, ама като обясни и прописа пак - но различно от нашето - тогава вече не е ок. И може и #cancel etera:)

М че навит съм. Това напълно ме устройва. Яко спам ша дам:)

Номерът е да заемаш правилната страна всеки път като се налага да правиш такъв избор.
Да подкрепиш силния, който има подобни или пoне съвместими цели с твоите.
Да яхнеш подходящата вълна.
Да използваш leverage.

Щото да повтаряш "сите са пустиняци" и да се стремиш към недостижим идеал = файда нихт.
Сам човек няма ресурса да промени нищо.
И ще е самотен, изолиран и нещастен, прецакан.
 
Куотвам го да стои за поколенията!:) ахахахахахахахахахахахахахахаа

Казвам високо и гласно: НЕ СЪМ ЗА РУСИЯ И ПУТИН! АЗ СЪМ ЗА РАЗБИРАНЕТО НА ДЕЙСТВИТЕЛНОСТТА ТАКАВА, КАКВАТО Е! ЗА ИЗЛИЗАНЕТО НА ИСТИНАТА КОЙ КАКЪВ Е! ЗА ВЪЗЦАРЯВАНЕТО НА СПРАВЕДЛИВОСТТА!

И ако Путин и Русия олицетворяват това - тогава съм ЗА тях. Олицетворяват ли, как го разбрахме? Чрез пропагандираното от обратната на либерало-натовската страна ли?

Е тва е проблема на даласа - кой за кой е, без излишни главоблъсканици, без заравяне до дъното с цел да си изведе ясна представа за фактите и действителностите - текива каквито са. И като се наложат върху твърденията, да се види кой кой е. Не - избираш страна и ако не си на нашата - шамари! Тва в светлия комунизъм ли го научи? Ми то същотото като в светлия либерализъм.

Гледайте, гледайте май други от другата тема, за кво иде реч. Гледайте къв предател съм бил, за да не се объркате:)
Тук мислите ти ми мязат на жената хем искала, ама от благоприличие се дърпала.
Докато минеш на другата правилната т.е руската страна ще бъде късно.
Путин ще приеме парада на Майдана, а Кадиров ще прави фризури на Зеленски и Кличко!
 
Номерът е да заемаш правилната страна всеки път като се налага да правиш такъв избор.
Да подкрепиш силния, който има подобни или пoне съвместими цели с твоите.
Да яхнеш подходящата вълна.
Да използваш leverage.

Щото да повтаряш "сите са пустиняци" и да се стремиш към недостижим идеал = файда нихт.
Сам човек няма ресурса да промени нищо.
И ще е самотен, изолиран и нещастен, прецакан.
И ако открито те е страх да подкрепиш силния, обявяваш неутралитет.
При едни избори киро отлита, само това етюда с пижамите на Бойко му върна донякъде рейтинга.
До сега не знаех, че Австрия не е в НАТО и са неутрални.
Австрийският парламент отказва изслушване на зеленото човече , поради това , че това е само едната страна на конфликта ! Те могат, а ний не!
Както и обявява , че Австрия е Неутрална страна в конфликта.
 
Номерът е да заемаш правилната страна всеки път като се налага да правиш такъв избор.
Да подкрепиш силния, който има подобни или пoне съвместими цели с твоите.
Да яхнеш подходящата вълна.
Да използваш leverage.

Щото да повтаряш "сите са пустиняци" и да се стремиш към недостижим идеал = файда нихт.
Сам човек няма ресурса да промени нищо.
И ще е самотен, изолиран и нещастен, прецакан.
Ето затова казах, че ако има творчески колектив - ти трябва да си начело. (Даже да си призная - и това може да се включи към "Форумните легенди" - като постъпвах на доброволна списваческа служба у форумо, си викам "Брей, тоа Нокето голема работа. Май няма да ми се получи комуникацията с него. Елитареист голем с високи изисквания за комуникация." Не знам как се обърнаха нещата. "Беше 21-ви Октомври и случайно попаднах на форума. Веднага ми направи впечатление..." :):))
И ще е самотен, изолиран и нещастен, прецакан.
Тая титла много добре ми приляга! Ще я приема на драго сърце:)
Тук мислите ти ми мязат на жената хем искала, ама от благоприличие се дърпала.
Докато минеш на другата правилната т.е руската страна ще бъде късно.
Не, не - мислите на тези които приемат думата на силния, щото е силен, не приличат а са 1 към 1 с женското мислене. Жените само тва гледат. (Тука уточнявам, че нанди я приемам за пич, жена-пич:))
И за да не съм голословен - от ся нататък ще пиша само неща, които не са в полза на Русия (без да са в полза на либерАнало-западаните деграданти). Щото Русия и Китай ще "победят" и аз искам да не съм на тяхното (което считам за лошо по принцип). Е така нарочно, да се наредя, да ми е гадно.:)

Да си на страната на силния било мъжко, риъли?!?!:):):)
 
На запад овцете слушкат властите щото разбират, че те са силните и ако не слушкат - ще има бой. Това е мъжко ли?:)
Много забавна логика.
 
Опа, тва беше майтап, ся разбрах. Бе стегнах се и много сериозно дадох, та вече фащам майтапите като сериозно казано. Сори:):):)
Аз вече не се майтапя.
 
Не, не - мислите на тези които приемат думата на силния, щото е силен, не приличат а са 1 към 1 с женското мислене. Жените само тва гледат. (Тука уточнявам, че нанди я приемам за пич, жена-пич:))
И за да не съм голословен - от ся нататък ще пиша само неща, които не са в полза на Русия (без да са в полза на либерАнало-западаните деграданти). Щото Русия и Китай ще "победят" и аз искам да не съм на тяхното (което считам за лошо по принцип). Е така нарочно, да се наредя, да ми е гадно.:)

Да си на страната на силния било мъжко, риъли?!?!:):):)
Знаеш ли сега се сетих, след казармата имах приятелка- криехме се от познати, че ходим.
Веднъж и бях на гости.Сами сме, ама аз нали лудо влюбен излязох на терасата и извиках силно няколко пъти "Обичам те".Но беше вечер никой не разбра моята тайна обич.
Та и ти така направи с твойта скрита любов към Руснаците.
Пиши си за укрите, но тайно си я обичай.Велика Русия!
 
Знаеш ли сега се сетих, след казармата имах приятелка- криехме се от познати, че ходим.
Веднъж и бях на гости.Сами сме, ама аз нали лудо влюбен излязох на терасата и извиках силно няколко пъти "Обичам те".Но беше вечер никой не разбра моята тайна обич.
Та и ти така направи с твойта скрита любов към Руснаците.
Пиши си за укрите, но тайно си я обичай.Велика Русия!
Ще си позволя... да защитя @етерИум
Той не е против никой.
 
Ето затова казах, че ако има творчески колектив - ти трябва да си начело. (Даже да си призная - и това може да се включи към "Форумните легенди" - като постъпвах на доброволна списваческа служба у форумо, си викам "Брей, тоа Нокето голема работа. Май няма да ми се получи комуникацията с него. Елитареист голем с високи изисквания за комуникация."
Спокойно може да ми пренебрегнеш (пред)писанията, щото и аз не ги спазвам.

Ако бях толкоз находчив и далновиден, и аз щях да съм в редицата подмазвачи от съседната тема или отдавна щях да съм един от "Българския Интернет Елит", тоест сбирщината дето си пръцкат един на друг у гащите от 25 години.

Или пък примерно да се присламча към некоя партийка, тва-онова.

Ама просто не ми е в характера.
Като видя тълпа хора да бягат в дадена посока, винаги тръгвам в обратната.

ПП: За комуникацията - просто човек трябва да има предвид че приоритизирам забавното пред сериозното. Освен ако не вършим работа някаква, нещо бизнес ориентирано - тогаз вече няма грам бъзик.
 

Горе