Украйна - Русия какво ви е мнението

Ще си позволя... да защитя @етерИум
Той не е против никой.
Ще си позволя да те коригирам - той е против всички. :)
Тука уточнявам, че нанди я приемам за пич, жена-пич
Имаше една леля, класически ''дайк'' у наше село. Всички ѝ викаха ''Цена пичо'', щото се казваше Ценка и беше пич.

Аз не съм баш така, ама съм си пич. :)
 
Ще си позволя да те коригирам - той е против всички. :)
Against all odds. Не е така. Но аз от негово име не искам да говоря.
 
Интересно сега гледам 120 мин с оня Светльо дето си мисли, че е журналист.

Поканил някаква Марина Давидова - театровед о.О WTF... (егаси професията) Та тая руска булка седнала да прави психологически профил на Путин и руските политици... Избягала била от Русия понеже пуснала някаква петиция онлайн за войната. Пробвах да я намеря из нета ама нещо не ми върза.
 
Казвам високо и гласно: НЕ СЪМ ЗА РУСИЯ И ПУТИН! АЗ СЪМ ЗА РАЗБИРАНЕТО НА ДЕЙСТВИТЕЛНОСТТА ТАКАВА, КАКВАТО Е! ЗА ИЗЛИЗАНЕТО НА ИСТИНАТА КОЙ КАКЪВ Е! ЗА ВЪЗЦАРЯВАНЕТО НА СПРАВЕДЛИВОСТТА!

Точно така, аз мисля по същия начин !
 
Другото ми предложение е да продължа да си спамя яко и всеки да си пише квото си иска, без да се вземаме толко насериозно
Изпитвам смесени чувства. Не искам да правя филми но Тупана каза, че ще е "бъдещ наследик/собственик на този форум", пък и вече знаем мнението му за теб :D.
 
За един познат питам
Събота и неделя спират ли се военните действия, че една актуална новина няма?
 
Aмериканският държавен секретар Антъни Блинкън:

"САЩ нямат стратегия за смяна на режима в Русия", каза той пред репортери в Ерусалим, цитира го Ройтерс. "Смятам, че Байдън снощи отбеляза просто, че на Путин не може да бъде позволено да води война или да проявява агресия срещу Украйна или когото и да било, каза Блинкън, който е на посещение в Ерусалим.

Абе играят си пичовете заедно и няма ни една.
 
Последно редактирано:
Изпитвам смесени чувства. Не искам да правя филми но Тупана каза, че ще е "бъдещ наследик/собственик на този форум", пък и вече знаем мнението му за теб :D.
Не беше ли Датата автор на това заявление?
 
Не беше ли Датата автор на това заявление?
Точно той беше. А тупана набеждаваше датата, че е партиото (както и че съм аз).
Сега партито напълно невъзмутимо бърка тупана с датата, сякаш за него няма разлика.
Тримата са един и същ персонаж. Истински гений.
Изиграха ни, че са различни (както великите сили - Китай, Русия и САЩ - ни играят).
Работата е ясна....
 
Изпитвам смесени чувства. Не искам да правя филми но Тупана каза, че ще е "бъдещ наследик/собственик на този форум", пък и вече знаем мнението му за теб :D.
Тупанче, нали ужкем се разбрахме и последно бяхме приятели, ко стана?!
 
Точно така, аз мисля по същия начин !
Аз не мисля така.

Трябвало било да се разбере всичко и справедливостта да била възтържествувала.. дрън дрън :)

Първото е проява на нездраво женско любопитство, а второто са децки илюзии.
 
Трябвало било да се разбере всичко и справедливостта да била възтържествувала.. дрън дрън :)
Като подкрепата за Просто Киро, нали? Нищо от това, което можеше да се разбере, не разбра, групово тролехте яко всеки, който ви тикаше в очите харвардски, амерказабългариявски и др. проамерикански връзки на Кирчо, подкрепихте го яко и той ви го наби "с 200":):):)
Нищо не трябва да се разбира. Ами що тогава тва за бандеровците да се разбира? Що не повярва на медиите, че нямало? А за ваксите?
И справедливост не трябва, ми никой от щатите, нато и ваксгероите да не бъде наказан тогава, а?:)

Абсолютен дрън-дрън.
 
Трябвало било да се разбере всичко
е проява на нездраво женско любопитство
А когато е за бандеровци? За биолаборатории в Украйна? За подмолното придвижване на нато? А за ваксигрите? Пак ли е такова?:)
 
Като подкрепата за Просто Киро, нали? Нищо от това, което можеше да се разбере, не разбра, групово тролехте яко всеки, който ви тикаше в очите харвардски, амерказабългариявски и др. проамерикански връзки на Кирчо, подкрепихте го яко и той ви го наби "с 200":):):)
Нищо не трябва да се разбира. Ами що тогава тва за бандеровците да се разбира? Що не повярва на медиите, че нямало? А за ваксите?
И справедливост не трябва, ми никой от щатите, нато и ваксгероите да не бъде наказан тогава, а?:)

Абсолютен дрън-дрън.
Не съм подкрепял кирчовците по никакъв начин.
Нандибанди беше.

А когато е за бандеровци? За биолаборатории в Украйна? За подмолното придвижване на нато? А за ваксигрите? Пак ли е такова?:)
Не може с 1 и същ аршин да мерим всичко :)
 
Не съм подкрепял кирчовците по никакъв начин.
Нандибанди беше.
А ти беше за Коцету, верно. Искам го премиер, да го видим (ще "осъзнае сериозността на положението", ще възлюби сзо и ще въведе задължителна вапцанация, най-вероятно):)
 
меметична неделя
Ukraine-Reddit-1536x865.jpeg
3-A4-C5-C18-9599-4-AE5-BC17-1-B37-B869-A3-BF-1469x1536.jpeg

UKRAINE-1536x948.jpeg

24-EF64-E1-A3-E9-48-C2-88-AF-5-AFCDBDC634-D-1331x1536.jpeg

1646906250503-1536x842.png
8-B5-EF98-D-4-AC5-44-E1-84-AA-01-F664691087-1536x2048.jpeg

1647015873946-1536x1536.png

1647218240564-1536x922.png
 
Интересно сега гледам 120 мин с оня Светльо дето си мисли, че е журналист.

Поканил някаква Марина Давидова - театровед о.О WTF... (егаси професията) Та тая руска булка седнала да прави психологически профил на Путин и руските политици... Избягала била от Русия понеже пуснала някаква петиция онлайн за войната. Пробвах да я намеря из нета ама нещо не ми върза.
Тва трябва да са прословутите свободолюбиви и високоморални хора от високото изкуство?
download-2022-03-21T114225.040.jpeg
 

Горе