Украйна - Русия какво ви е мнението

А, ето го! Тупане и аз съм на линия, и оставам на линия за известно време - сравнявай, гледай данни, квото решиш:)
 
Еми, намери го. Дано е за добро. :)

Тва си е изкуство И май само аз го владея :)

Изначално идеята ми беше да потвърдя моя съмнение, и с цената на огромният ми тролски опит и подмолни (но невидими) манипулации да вкарам тварта гадна в капана :) А имено да разбера КОЙ наистина точно седи зад тоз убит ник. ИИИ ИИИ ИИИ ЕТО ЧЕ УСПЯХ :D

Защото, макар да ви светкам от найсе години за лафот "пусни БАЛЪКА НАПРЕД и после го придърпай", нито един в този форум не се научи да го използва правилно и по предназначение :p

Така че от двамата идиота, просто аз разкрих идинят (дори не ми косваше некви особени усилия)

Та без да влизам в подробности, ЗАД ЕТЕРА седи..... един откровен капут, там на трамвайна, дет още нищо не е дочакал от мен, но има ли пък и някакъв избор изобщо.. :) :p:p























:p
 
Вижте кой прави спама - кой сам го храчи и кой създава обстоятелствата за създаване на още спам. С безмислените си...не знам как е думата. Не го кефи някой и почва, как се вика това?
(Нандибанди - сложи му сърчица на всички постове - виж колко е як и умен:))
 

Ти не си ми особено интересен, щото кандидат премиери колкото щеш..секви, и у окфорс и у харвард, се един и същ дол дренки чикиджии :D
Пък аз съм по-заинтересован от реални фантасмагории, реални врагоре, не мечтатели - родени с некви мръсни авоари ;)

Вижте кой прави спама - кой сам го храчи и кой създава обстоятелствата за създаване на още спам. С безмислените си...не знам как е думата. Не го кефи някой и почва, как се вика това?
(Нандибанди - сложи му сърчица на всички постове - виж колко е як и умен:))

АМА аз не съм се ебавал с дефа толкова просташки, не го забравяй ;)

ИИИИ не ми замесвай нандигабулини като признак на безсилие, псевдо енг-лорде смешникус :p:D
 
мечтатели - родени с некви мръсни авоари ;)
Хахаххаха, уауу! Аз съм бил наследствен милионер! Това е чудесна новина!:):)
АМА аз не съм се ебавал с дефа толкова просташки, не го забравяй ;)
@deffnews, чувстваш ли се наранен от моята шега? Имаш ли нужда от допълнително извинение?
 
Не, наследствен гламар на откраднати милиони, прави разликата :p
Тупанче, обичам та приятелю! Не можеш да ме спреш да те харесвам (но само като потребител!;):))
 
Гледах БНТ.Зеленски иска неутралитет след 33 дена денацификазия.Чакаше някой да му помогне, ама не!
До сега повредени или разрушени - 8хиляди километра пътища. 10милионакв.метра жилищна площ.
унищожени 200 хиляди автомобила.
Около 160 хиляди остават в обкръжения Мариупол, но Украйна обяви ,че няма да отваря хуманитарни коридори за евакуация заради предупреждение от руски провокации по пътищата.
Затова бой по чутурата чак до КИЕВ!
 
Последно редактирано:
Потребител си ти, аз съм потребяЮщ :D
Добре. Значи, аз наистина не знам кое се категоризира за "спам" и дали има общоважима категория. Но пиша много - тва е верно. И съм съгласен всеки, който реши, да каже: спамаджиьо - къш оттук, пречиш, вредиш. Ето, бай Далас си каза ясно какво мисли по въпроса, аз го приех културно и толкова. Ако има голям брой на които преча, или примерно повечето от списващите тук споделят разбирането, че преча - просто да кажат. Напълно спокойно ще се разберем и тогава ще изчезна. Никакъв проблем. (А може и сам да си тръгна, но тогава трябва да се изчака докато ми писне съвсем.)

Не знам дали е ясно, че това съвсем не е единствения форум, в който пиша. Напротив - един от многото (досаждам на много места, мани, мани..:)). Та така - аз съм готов да съдействам за добруването на част от форума. Казвайте на воля (ако искате - на лични, за да не занимаваме аудиторията с казуса за невзрачното ми присъствие).
 
Добре. Значи, аз наистина не знам кое се категоризира за "спам" и дали има общоважима категория. Но пиша много - тва е верно. И съм съгласен всеки, който реши, да каже: спамаджиьо - къш оттук, пречиш, вредиш. Ето, бай Далас си каза ясно какво мисли по въпроса, аз го приех културно и толкова. Ако има голям брой на които преча, или примерно повечето от списващите тук споделят разбирането, че преча - просто да кажат. Напълно спокойно ще се разберем и тогава ще изчезна. Никакъв проблем. (А може и сам да си тръгна, но тогава трябва да се изчака докато ми писне съвсем.)

Не знам дали е ясно, че това съвсем не е единствения форум, в който пиша. Напротив - един от многото (досаждам на много места, мани, мани..:)). Та така - аз съм готов да съдействам за добруването на част от форума. Казвайте на воля (ако искате - на лични, за да не занимаваме аудиторията с казуса за невзрачното ми присъствие).

Тълпата иска зрелища, палячовците подобни на теб, точно на това разчитат ;) :p


Инак определението за спам (само заради теб) е "липса на достатъчно голяма и изобщо - пишка, с която да се върши нещо ползотворно за поколенията, но пък можем много лесно да компенсираме с достатъчно голям и мазен език" :)

Нали не те дразня? :oops:
 
Не знам дали е ясно, че това съвсем не е единствения форум, в който пиша. Напротив - един от многото (досаждам на много места, мани, мани..:)).
Тоест форумен герой, сори, че те пропуснах с този ти важен и изграждащ виртуалната ти личност - аргумент :)
 
Пумияр мръсен, на къв се направи, че спря да пишеш? За голяма работа ли се имаш да ти *ба *утката *айчина! Обитак! Псевдоконспиратор! Глупак! Ти си в детската градина на конспираторството и те търпим само защото те съжаляваме! Нещастник!

:)
 
Гледах БНТ.Зеленски иска неутралитет след 33 дена денацификазия.Чакаше някой да му помогне, ама не!
До сега повредени или разрушени - 8хиляди километра пътища. 10милионакв.метра жилищтна площ.
унищожени 200 хиляди автомобила.
Около 160 хиляди остават в обкръжения Мариупол, но Украйна обяви ,че няма да отваря хуманитарни коридори за евакуация заради предупреждение от руски провокации по пътищата.
Затова бой по чутурата чак до КИЕВ!
Зеленски нищо не може да иска вече щото нищо не може да даде.

Денацификацията не е завършила тъй че тия преговори са само фиктивни и кат за пред хората.

Кадировците ще има да обикалят по етажите на панелките като инкасаторки още известно време.
 
Зеленски нищо не може да иска вече щото нищо не може да даде.

Денацификацията не е завършила тъй че тия преговори са само фиктивни и кат за пред хората.

Кадировците ще има да обикалят по етажите на панелките като инкасаторки още известно време.
Това ми бе мисълта той ужасно закъсня!
Време е за парада!
 
Нали не те дразня? :oops:
Ами - изобщо. Но не е нещо забавно, малко ми е безинтересно и леко тъпо да ги чета тия твойте.
И интересно защо грам такава дума не каза, когато някои тук се питаха що не пиша. Тогава нищо не каза. Пак е някоя тролска-майсторска врътка, нали?:) Ейй, дъно няма торбата с номера!:)
Нали не те дразня? :oops:
Не, но аз теб явно те дразня - каква пуделска слабост от твоя страна, да си толкова мекушав и раним. И това е постоянно, но го наричаш с евфемизма "поставяне на мястото на пищенгясти" (нещо такова). Скучно ми е на мен, евтина тъпотийка от раздразнен пинчер (както бях казал вече другаде).
Нали не те дразня? :oops:
Аа, не, изобщо.:) (Ти виж другите дали не ги дразниш с глупавите си спамове... А-а, и чакаме другите да кажат дали споделят казаното от теб, или пак си фантазираш комплексарската)
Нали не те дразня? :oops:
Не, изобщо.
 
Какво мислят спасилите се, от Мариуопол, кой стреля по тях и кой им е помогнал?

Има субтитри на английски.

 

Горе