Украйна - Русия какво ви е мнението

С кого замисляш бягство към старзагорско?
Сега правим кастинг, че има условия да се покриват.
 
Точно както и очаквах.. успоредно с безмислените дерзания и деления на секви майстори тука-те, след няколко месеца - гарантирани: 50% ръъъъъСТ на храните с опция до 200-300% :)
Изобщо няма да духаме, ама ич.. ше видим накрая кои ще да са клошарите ;) В БеГе ще остане единствената опция - гладник или лизаролапач. Сами си го постигаме, някак завидно успешно :)
 
Виждали сме пияни руснаци, но обикновено не крещят, че са от НКВД и ще копаят масови пясъчни гробове за плажуващите. Акцентът е, че е крещял че е от Азов, защо? Както разбрахме от медиите напоследък - Азов са един почти миротворчески батальон, важна част от украинската държава при това. Защо е крещял, че е "от Азов и ще убива", какво общо намери м/у миротворческият батальон и заплахите за убиване? Да не би от водката да се е объркал фундаметнално?:)
Тоя (ако има такъв) най-вероятно е бил на 20-25 години и е изпил 1 литър водка... и айде моля ти се стига с тоя "Азов" дето са по-малко от 1000 човека. Ясно е, че се опитваш да реаблилитираш путинския режим, както го правят и твоите другари, ама започвате да се изглагате много сериозно.

btw... тая денацификация не унищожи ли тоя батальон за толкова много време бе, бахти и нацистите са тия Азов :) :) :)
 
Последно редактирано:
Азов" дето са по-малко от 1000 човека.
Ти сигурно ги познаваш лично?

Нацизмът е национална политика на украйна. В тия ред на мисли, сам си отговори на въпроса кога ще приключи денафикацията.

Ясно е, че се опитваш да реаблилитираш путинския режим,
Вервай ми, по-лесно е да оправдаеш действията на Путин и по-благородно, отколкото на изроди, които режат пениси и вадят очи на военнопленници.
 
Ти сигурно ги познаваш лично?

Нацизмът е национална политика на украйна. В тия ред на мисли, сам си отговори на въпроса кога ще приключи денафикацията.


Вервай ми, по-лесно е да оправдаеш действията на Путин и по-благородно, отколкото на изроди, които режат пениси и вадят очи на военнопленници.
Аз не помня да съм се обръщал към теб?

Радвай се там на Путин и Киро Брейка и не се занимавай с мене...
 
Аз не помня да съм се обръщал към теб?
А към кого се обръщаш? Щото очевидно говориш в множествено число и не си ме изключил изрично от групата която визираш.
както го правят и твоите другари, ама започвате да се изглагате много сериозно.
Радвай се там на Путин и Киро Брейка и не се занимавай с мене...
Айде да не ми казваш на кого да се радвам.

Ти се радваш на главорези и говориш за излагане. Радвай им се докато ги има, че няма да е за дълго.
 
От серия няма фашисти в Украйна. :)


Питат го за паролата на телефона вика едно 4 8 8

 
Гърция приключва с изпращането на оръжие за кенефа. Мотив - ще останат без оръжие за самоотбрана. Колко ли още ще продължат да дават останалите страни от ЕС? В отговроа на тоя въпрос се крие и отговорът на въпроса Кога ще свърши войната.

 
Кажете ми защо на @nandibulgeriъnbandi
И спряха достъпа до РТ, РИА, Канал 1, а @nandanetherlandbandi, @nanajapanezebandi и @nandinhaportokalbandi могат.
 
А към кого се обръщаш? Щото очевидно говориш в множествено число и не си ме изключил изрично от групата която визираш.


Айде да не ми казваш на кого да се радвам.

Ти се радваш на главорези и говориш за излагане. Радвай им се докато ги има, че няма да е за дълго.
Не се и съмнявам, че няма да ги има... това е напълно нормално, като имаш предвид, че в 21-век има болни мозъци тип ала твоя любимец Путин, който управлява еднолично бедните алкохолици, които освен да се наливат с водка и да нищят световната конспирация, за друго не стават. Сещаш ли се?
 
Защото всички българи са със синя кръв и са с държание на лордове като се напият, но сега е модерно от държава с 44 млн. население всички да са "кенеф". Има боклуци българи, украйнци, руснаци, американци.
Това да не е отговор на
Кажете ми защо на @nandibulgeriъnbandi
И спряха достъпа до РТ, РИА, Канал 1, а @nandanetherlandbandi, @nanajapanezebandi и @nandinhaportokalbandi могат.
 
Последните секунди на групичката нещастни украинци - от тяхна гледна точка.
Излиза че украински танк ги бил думнал погрешка.




ПП: не знам дали не е поствано вече, ама не мога да гледам дългите видеа в Телеграм...
 
Дами и господа, другари и другарки. Откривам петъчната вечер с "Пулсиращи ноти" и ще пледирам да се върне "Мелодия на годината".
 

Много интересен анализ защо руснаците нищо не могат да направят в Украйна и не им се получава.
 

Горе