Украйна - Русия какво ви е мнението

Аз не помня да съм се обръщал към теб?

Радвай се там на Путин и Киро Брейка и не се занимавай с мене...
А аз пък не мога да предположа, че виден и смятащ себе си за боГ в КоПиРаЙтЙнГа пищенгяс, ще допусне толкова доУна грешка ;)

Сещаш ли се?
Не не СА сеЩам :D

ДОЛУ РЪЦЕТЕ ОТ УКРАЙНА!
Надолуу надолууу.. и ако са все още така мазни и треперещи.. та така чак до чаталното устройство, и ако не е украинско може да бъде яко разтърсено, до кат не се получи така желаният вЗрив БОМБААААА :D:p

 
Много интересен анализ защо руснаците нищо не могат да направят в Украйна и не им се получава.
Сигурно щото не са тренирани от АЗОВ лилилигиякотекатлегиона ли???
Али щото действат ПОД КОМАНДВАНЕ, а не според кой как е станал, дали е е.ал, колко крив му е света, с ква брада се е събудил и дали са му лайкнали снимката с аФтомата в редит??!!! :p
 
Малко в предприемачески дух.. няма и месец бежанка.. вече мисли да отваря салон за красота..

 
А аз пък не мога да предположа, че виден и смятащ себе си за боГ в КоПиРаЙтЙнГа пищенгяс, ще допусне толкова доУна грешка ;)


Не не СА сеЩам :D


Надолуу надолууу.. и ако са все още така мазни и треперещи.. та така чак до чаталното устройство, и ако не е украинско може да бъде яко разтърсено, до кат не се получи така желаният вЗрив БОМБААААА :D:p

Що бе, ти на някаква учитаелка по български ли се правиш? Аз като ти гледам правописа в постовете ти, ми се плаче, ама не ти правя забележки... и ти за моето копирайтърство не се притеснявай, който е трябвало го е оценил.
 
Малко в предприемачески дух.. няма и месец бежанка.. вече мисли да отваря салон за красота..


Утре ще ни командори за 30те лв надница, споко ;)

Що бе, ти на някаква учитаелка по български ли се правиш? Аз като ти гледам правописа в постовете ми се плаче, ама не ти правя забележки... и ти за моето копирайтърство не се притеснявай, който е трябвало го е оценил.

Ами АКО искаш да започваме да се дебнеме и да си правим забележки :) с най-голямо удоволствие? :p
 
Дефи, това може да ти е интересно. Относно какво се крие в подземията на азовстал


Напълно е възможно да има "офицери от НАТО". За мен не е просто възможно, а е сигурно. По простата причина, че този подход, стратегия поне на мен ми е добре известен от войни и военни конфликти от миналото, диверсии и прочее.
А и украинците нямат ноу хау да водят бойни действия сами.
Въпроса е дали и кога ще ги издърпат за яките. Аз не твърдя със сигурност, че ще ги експозират. Щото ще стане много лошо.
Общо взето официално всички дрънкат това-онова но се пазят от директен конфликт.
 
Утре ще ни командори за 30те лв надница, споко ;)



Ами АКО искаш да започваме да се дебнеме и да си правим забележки :) с най-голямо удоволствие? :p
Ти имаш някакви претенции, ако щеш дебни, ако щеш не дебни, все ми е тая!
 
Това са руски актьори, които имитират бой с цел да дискредитират украинската армия. На 0:14 секунда много добре се вижда, че под лявата вежда има татуировка на крайцерът "Москва". В друг кадър пък се забелязва, как потърпевшото момче се смее, лично го видях с очите си, сигурна информация е.
NYT
"Над 1400 руски актьори се предават в Мариупол".
 
Пускай си му на лични голи каки, полета с лавандула или каквото там му действа приспивно.

При избора на аватари, трябва да се водите от идеята, че съфорумците ви асоциират с тях. Ся, да те асоциирам с неква руска кака с черно на очите... Ето, ремайнда, ако го видя на живо ще съм адски изненадана ако няма антенки на главата.

Най-готин ти беше аватара с оня смешния, русия с дългата коса, дето пуска иронични клипове в тубата. Върни си го, отиваше ти.
Още няма според мен. Но знае ли се кога теслата ще му подари.
 
Ти имаш някакви претенции, ако щеш дебни, ако щеш не дебни, все ми е тая!
Ти ми се пениш ;) Аз никогаш не започвам пръв, трее си го разбрал вече, но ако си мислиш, че не захапвам куците намеци, то нооо яко си се обаркале, и бих се включил в сякви преебидругарче-схеми оДма интеграле :p
 
Точно както и очаквах.. успоредно с безмислените дерзания и деления на секви майстори тука-те, след няколко месеца - гарантирани: 50% ръъъъъСТ на храните с опция до 200-300% :)
Изобщо няма да духаме, ама ич.. ше видим накрая кои ще да са клошарите ;) В БеГе ще остане единствената опция - гладник или лизаролапач. Сами си го постигаме, някак завидно успешно :)
Абе те ни подготвят за няколко години глад и то ако войната приключила утре.
А тя няма да приключи утре.
 
Ти ми се пениш ;) Аз никогаш не започвам пръв, трее си го разбрал вече, но ако си мислиш, че не захапвам куците намеци, то нооо яко си се обаркале, и бих се включил в сякви преебидругарче-схеми оДма интеграле :p
Ти си некъв ТУЗ, с тебе на глава не може да се излезе. Яко Путин съпорт и това е бате. Иначе оригинален е тоя северозападен диалект, макар че не можеш да го докараш баш, как си требе.
 
А аз пък не мога да предположа, че виден и смятащ себе си за боГ в КоПиРаЙтЙнГа пищенгяс, ще допусне толкова доУна грешка ;)


Не не СА сеЩам :D


Надолуу надолууу.. и ако са все още така мазни и треперещи.. та така чак до чаталното устройство, и ако не е украинско може да бъде яко разтърсено, до кат не се получи така желаният вЗрив БОМБААААА :D:p

Тия ти се подиграва. Нарочно прави правописни грешки.
Що бе, ти на някаква учитаелка по български ли се правиш? Аз като ти гледам правописа в постовете ти, ми се плаче, ама не ти правя забележки... и ти за моето копирайтърство не се притеснявай, който е трябвало го е оценил.
 
Трее сме солидарни бре, от утре в българицата веднага трее се включи насекъде "i" :)
То нещо като български на македоински.. така де - руски на украйнски :D
Не бе, аз за друго се смея. За коментара отдолу видеото.
 
Абе те ни подготвят за няколко години глад и то ако войната приключила утре.
А тя няма да приключи утре.
Ще става страшно! А тва са най-убаФките времена, Ай Уов дамннн-дем... шото така се разждат истините и падат картите... така де - маските :)
 
Не бе, аз за друго се смея. За коментара отдолу видеото.
Нищо де.. нали и аз да напиша нещо :cry:

Иначе коментирах нещо от линка, не беше смехът, ама имам навика да премахвам тежающият за серваро контент ;) :)
 
Няма да стане кютека тази вечер. Енергията е една такава спокойна и лежерна, flow.
Утре, утре. Утре е пълнолуние.
 
Сигурно щото не са тренирани от АЗОВ лилилигиякотекатлегиона ли???
Али щото действат ПОД КОМАНДВАНЕ, а не според кой как е станал, дали е е.ал, колко крив му е света, с ква брада се е събудил и дали са му лайкнали снимката с аФтомата в редит??!!! :p
Ми не, разговора е за военна теория и как руснаците разчитат на грешна доктрина. Ей ти и таймпстамп. Накратко руснаците разчитат като почти всички на tactical command, а не на mission command, едното делегира големи права на по-нисшестоящите, другото не. И дава за пример колко пъти се виждаха конвои, които просто си стояха и не знаеха какво да правят, защото докато чакат заповеди от висшестоящия, който е на 200км например, нещата се променят, и руснаците не са оторизирани да действат и просто стоят и чакат. По същия начин действали и американските военни, с изключение на специалните им части, и само Израел общо взето тренира армията си, да ползват другата доктрина и са я овладели много добре, когато нисшестоящите им се каже целта, и те могат сами да вземат решения, когато се налага.

Ей ти таймстамп, човека го обяснява по-добре от мен, военен е.


 

Горе