Украйна - Русия какво ви е мнението

Няма да стане кютека тази вечер. Енергията е една такава спокойна и лежерна, flow.
Утре, утре. Утре е пълнолуние.
Утре съм на риболов.. чел съм, че рибоците лапат на всичко га луната е македонска :love:
 
И дава за пример колко пъти се виждаха конвои, които просто си стояха и не знаеха какво да правят
Ти си мислиш, че те са били там да мачкат, те са си мислели, че са там за да плашат гаргите... Приоритети брат, приоритети, ама Още си малък за да захапваш големи залци ;)

Чей, че почнах кат Станимир.. :) Алане еййй гевезе, Ти Още ли живЕЕш с родителите си бре келеме ниедно нескупосано :love:

Пусни тоя редит, слез на земята :)
 
Ти си мислиш, че те са били там да мачкат, те са си мислели, че са там за да плашат гаргите... Приоритети брат, приоритети, ама Още си малък за да захапваш големи залци ;)

Чей, че почнах кат Станимир.. :) Алане еййй гевезе, Ти Още ли живЕЕш с родителите си бре келеме ниедно нескупосано :love:

Пусни тоя редит, слез на земята :)

Пусни си видеото и слушай, стига си писал простотии.
 
На тия от 1/2 час им търся профилите в IMDB...
Много убедително разказват как укрите са ги обстрелвали, трепали и пр.

Детето и тоя дето лапа борша са за Оскар.


ПП: Даже поляците в коментарите му се кефят на Патрик... нещо смърди тука :confused:
 
Утре съм на риболов.. чел съм, че рибоците лапат на всичко га луната е македонска :love:
"Противниковият" лагер е слаба ракия. Тук удариха на камък. Тук се оказа, че има достатъчно мислещи хора. Ще ми е трудно да изредя всички. Да споменем и @Ivo_ и @NovaPS.
@EGraphix е в дълбоки колебания, мисля че е свестен човек.

Хардвардите не смеят да атакуват.

@Leverage и той, язък че се хаби така.

Като цяло смятам, че с всички косури този форум се доказа като място с достатъчно мислещи потребители. (поне засега).

Но аз не съм никой тук и не се подвеждайте по моите мнения.
 
Църквата на Сатаната в Инстаграм - верифициран акаунт поддържа Украйна. Който я поддържа също да не забрави да направи дарение. :)



temple.png
 
Последно редактирано:
Пълнолунието е в Дева. Спокойствие се е възцарило.
 
Пълнолунието е в Дева. Спокойствие се е възцарило.
Ти глей кво затишие Ша Ше постигне ако резне некой 7.5 трус Али некоя катюша дашна, била рашанска или украйнска :)
Бе яко си плачем за един як РЕСЕТ, доказано е, че всички бъгове се решават с F13 :D

Само философстваме и решаваме чуждите проблеми, тва ни е запазена марка :)
 
Пък според еропейската пропаганда руснака е враг номер едно :)

Пропаганда и от двете страни винаги ще има.

Още в началаото на темата бях писал. Географскoто положение на България би и позволило да бъде сериозен играч на стратгическата сцена.
Спазването на неутралитет между ЕС, Русия и САЩ е напълно възможно, процес обаче нуждаещ се от дълга подготовка. Смешно или не, но едно от основните неща за това е възстановяване на армията в предишните и размери като жива сила и техника ( без да се робува на произхода на техниката ) + донаборна служба.

Защо да да ни се налагат санцкии за напускане на ЕС? Лошият запада не е само за нашите очи. Всеки може да схване, че ЕС е пагубен за малките държави и особено за страните от бившия Източен блок. Има достатъчно данни и информация за да се схване 2 + 2 не е равно на 10 както е представяно.

Държавата трябва да инвестира в селското стопанство, енергетика ( поне 2 нови АЕЦ ), лека промишленост, електроника, корабостроене, IT а защо не и в космоса. За съжаление хората запознати с това и занимавали се вече са история и всичко трябва да бъде стартирано от 0. За това ни трябва поне 10 години подготовка за да напуснем ЕС. Който до тогава живот и здраве сам ще се закопае. Забравих и оръжейна промишнеост.

И разбира се трябват политци с топки за това, но такива няма. Прекалено хубаво и лесно е просто да се получват пари от НПО-та и ЕС измислени програми за да се унищожава страната и то без никакви усилия.

Нещо по-добро от ЕС и НАТО ми кажи. След 20 години е ясно, че може да е друга ситуацията. С днешна дата?
 
Пропаганда и от двете страни винаги ще има.
Това не е извинение. Има пропаганда и пропаганда...
Радвайте се на малкото спокойствие, което ви дава Пълната Луна в Дева.
 
Нещо по-добро от ЕС и НАТО ми кажи. След 20 години е ясно, че може да е друга ситуацията. С днешна дата?

Швейцария?? :)

Батко.. изцапал си се лют.. опс сори тва беше от друга песен :) Ние сме в геограФско предразположение :) через което мое си правиме квото си искаме в т.ч. и пълна гаргара с целата ос: Брюксел - Анкара ;)

Дека тогава е проблема?
 
Нещо по-добро от ЕС и НАТО ми кажи. След 20 години е ясно, че може да е друга ситуацията. С днешна дата?
Русия и Сърбия.

Поне в близките 40-50 години няма да имаме военния потенциал сами да се опазим от Турция.
А най-вероятно никога, понеже те се увеличават, а ние намаляме.

Със сегашните 15к души армия на никой тук дори няма да му мине през акъла да се противопоставя, ще ни завземат "без пушка да пукне", и съответно няма да има тоя отзвук на запад и НАТО няма да си мръдне пръста.

И въобще САЩ няма тоя интерес към България, който има към Украйна.

... Дори по вечерните новини на CNN ще пропуснат да споменат че България е останала с 1/3 по-малко територия (в оптимистичния случай).
 
Asian
Нещо по-добро от ЕС и НАТО ми кажи. След 20 години е ясно, че може да е друга ситуацията. С днешна дата?

ЕС ще е добре - като стане каквото е замислен - Търговски съюз между независими държави. Никаква идеология! Основна цел на съюза е да прави пари за жителите си, за да живеят по-добре. Повече не искам да чувам Общите ни Европейски Ценности - те не са важни. :)

В момента сме в съюз - пълен с нео марскистки идеолози - в който "Общите ни Европейски Ценности" са по важни от това да живеем по-добре - Кирчо ще трябва да обясни на 1.5 милиона хора в София че другата зима ще мръзнат без парно за да се дървим на Русия, а Германия ще понесе 250 милиарда загуби заради идеология.

НАТО също ще е добре ако стане това което е трябвало да бъде - отбранителен съюз - без интервенции в най-различни държави - заради някакви имагинерни ценности които не са важни - ето сега Китай ни е опонент - ще ходим да отбраняваме Европа в китайско море в следващите години като част от новата ни стратегическа концепция която смятат да приемта. На което Китай отговори че им трябват още 700 ядрени бойни глави да може ефективно да ни сдържа - Китайските ракети може да стигнат до столицата на всяка една от страните членки просто нямат достатъчно да го направят ефикасно имат 350 атомни бойни глави но ще ги направят на 1000 до 2030. https://asiatimes.com/2022/04/china-building-up-nukes-at-a-rapid-fire-pace/

Ако питаш - какво по добро от идеологически ЕС и Идеологическо НАТО - Тръговски насторен ЕС и защитно НАТО само за Европа - никаква идеология.

Трябва и край на Империята на Лъжата - гнусно ми да лъжем включително и в медиите за да си пробутваме идеологията. Как живеят извън ЕС и НАТО си е тяхна работа не ни интересува. Съюзите са за да в полза на членовете си - за да правят живота на жителите по добър, ако не го правят не трябва да ги има.
 
Птерола напускащ руските пристанища от началото на драмата и флаговете на страните които го експортират.Паричеките текат както никога преди
 

Прикачени файлове

  • Screenshot_20220416-012201.png
    Screenshot_20220416-012201.png
    314.1 KB · Преглеждания: 5
Жак Бо - отново изчерпателен и, мисля - обективен.

Има клип с интервюто, но е на френски. Който иска може да го чуе

 
Жак Бо - отново изчерпателен и, мисля - обективен.

Има клип с интервюто, но е на френски. Който иска може да го чуе

République de Macédoine du Nord
%$№??
 

Горе