Украйна - Русия какво ви е мнението

Сестра ми е ушила нов калъф за тютюн на зетя. Не се вглеждайте в леко кривите тегели тук-таме.

276170132_10224037661186959_8254464111839995761_n.jpg

Всеки е нормално да има мнение, но тези са проруски дебили. " З" на челото си сложете...
 
Всеки е нормално да има мнение, но тези са проруски дебили. " З" на челото си сложете...

Викаш, по-добре да си про-фашистки дебил като ремайнда? А, чакай, ти беше неутрален пацифист, ей, как забравих..
 
Викаш, по-добре да си про-фашистки дебил като ремайнда? А, чакай, ти беше неутрален пацифист, ей, как забравих..

Да викам файда няма. Казвам само, че скоро ще запеете "аз сгреших" като за Кирчо. В близките две-три години. До тогава "Z" си го пишете на челата да се отличавате идиотите.
 
Да викам файда няма. Казвам само, че скоро ще запеете "аз сгреших" като за Кирчо. В близките две-три години. До тогава "Z" си го пишете на челата да се отличавате идиотите.
Ей, ти ли си бил тоя, безгрешния, бре? Иии, имало и такива, браво.
 
Ето и за дебилите, които разправят, че Путлерчо не харесвал СССР-то


'The name "Vladimir" was given to the tank after the death of its chief designer, Vladimir Ivanovich Potkin'

Това е Знамето на Победата - Victory Banner - Версията му с надписите както и името му идват от това че това е знамето което побендно забиват на Раистага в Берлин 45 година - и на всякъде където са победили. Без надпис със звезда е знамето на Руската Армия одобрено от Елцин 1996 г.

Ако си следил колоните по-внимателно тук там има и Руски Имперски Флагове - защото има и такива привърженици сред армията - ако следваме логиката на Туитер идиотите които и една Wikipedia статия не могат да прочетат за да се образоват - щом го веят значи искат да възстановят Руската Империя и Путин да се обяви за Император - Цар. :)

В Русия има и комунистическа партия която взима - около 5-8-10% в Думата и местните парламенти - комунистите искат съветския флаг да се върне за официален и от време на време го предлагат, но останалите не ги взимат на сериозно.
 
Поредните претенденти за награда Дарвин


Доколкото разбирам говора докато минират някой казва да направят карта а други му казва че ще знаят - и малко по късно се натъкват на някоя от собствените.
 
Фейк брат. И аз ги гледах, или сградата, до която имаше избухнали таконве и веонна техника, а прозорците бетон. :)
Имахме спор за подобна снимка БТР - взривен, коли изгорели и избухнали, но дограмата на 1 метър от тях не е мръднала :) Ремайнда вкара некви теории дето ме заболя главата от тях...
 
74% от износа на руски газ е към Европейския съюз. При едно евентуално ембарго, каквото се обсъжда в момента ще е много голям удар срещу Русия. Китайците плащат на много ниски цени, а при евентуални нови договорки, за новия газопровод, ще са в позиция за още по-изгодна сделка. Беларус дали изобщо ще може да плаща не е ясно, така че от гледна точка на приходи от износ на руски газ, ЕС вероятно има дял от близо 90%. Докато зависимостта на Европа е 35%. Руският газ за европейския пазар няма как да се пренасочи към азиатския, защото газопроводите нямат връзка, а русия изнася през газопроводи 84% от газа.

278080793_10160043709493464_388211637699946478_n.jpg
 
За Русия разбрахме, че я преебахме. Дай да видим в Европа как ще новата схема. :)
Русия сама се прееба, а както съм написал Европа е зависима от руския газ на 35%, много по-лесно ще се оправи.
 
Бившият депутат от Върховната Рада на Украйна от партията "Опозиционна платформа - За живот" Иля Кива заяви, че възнамерява да потърси закрила и политическо убежище в Руската федерация.: „Официално заявявам, че днес в Украйна властите организират масовото унищожение на украинския народ, нарушават всички норми на закона, морала и здравия разум, извършват терористични актове срещу мирни граждани, извършват физическо унищожаване на неудобните, без съд или разследване пълнят мазетата на Службата за сигурност на Украйна с хиляди хора, които са подложени на изтезания и екзекуции, провеждат откровен терор над населението, освобождават престъпници от затворите за извършване на военни престъпления! При сегашната ситуация ви информирам, че възнамерявам официално да поискам закрила и политическо убежище в Русия“, написа той в канала си в "Телеграм" във вторник.
 
Русия сама се прееба, а както съм написал Европа е зависима от руския газ на 35%, много по-лесно ще се оправи.
Все тая кой е бил активния. Не ни топли и би трябвало да ни е все тая дали Русия има или няма проблеми с новото двайсе. Освен ако тука не сте се събрали елита на НАТО де.

Понеже имаш инициативата да покажеш как се е преебала Русия, викам можеш да покажеш как сме се облагодетелствали ние в Европа, пък и конкректно България.
 
Русия сама се прееба, а както съм написал Европа е зависима от руския газ на 35%, много по-лесно ще се оправи.

278222945_3202051056781733_3433202125725151670_n.jpg
 
Коя година са го ударили тоя танк че е ръждясал толкова?

Физика 5-ти клас не си ли учил? Верно, че сте русофили и се предполага да имате акъл за 2 стотинки, ама ходи чети какво е окисление. Аман от прости хора, сите русофили и антиваксъри.

@$INeed$ това го обсъждахме вече преди 20 страници, че кумулативен снаряд, не чупи дограма, ама фейк е щот нандибанди го е казала, дет си мисли, че с 4кт руснаците ще праят цунами.
 

Горе