Украйна - Русия какво ви е мнението

Схемата е ясна отдавна (виж, конкретната реализация вече не е толко ясна, и това как всеки лично ще го почувства). Не знам какво си създавате излишни емоции, ваша си работа:) Но доде не се стигне до кредитна система - нема да приключи. Но трябва и "наблюдение под кожата", както нежно се изрази хомотрансхуманиста чайфут Ювал Ноа Харари. Трябва и редовен ваксстатус (а, то май е нещо като предното..). Обаче имаме и Римския клуб, Денис Медоус (ся не ми се търси, бях го цъкнал назад): "Искаме ли 1млрд свободни, или 9млрд роби" Трябвало да решим. (Не разбрах само кои да решим, мен не са ме питали. Но за всеки случай ще си проверя пощата за спам.):)
 
Днешното не се окаже накрая път към някоя от тия картички (естествено - по споразумение между "заинтересованите страни)
iu
iu

iu
iu

iu
iu

Или най-малко променената от наша гл.т.:
iu
По ще ми е интересна карта на България с разположението на украинците.
 
Схемата е ясна отдавна (виж, конкретната реализация вече не е толко ясна, и това как всеки лично ще го почувства). Не знам какво си създавате излишни емоции, ваша си работа:) Но доде не се стигне до кредитна система - нема да приключи. Но трябва и "наблюдение под кожата", както нежно се изрази хомотрансхуманиста чайфут Ювал Ноа Харари. Трябва и редовен ваксстатус (а, то май е нещо като предното..). Обаче имаме и Римския клуб, Денис Медоус (ся не ми се търси, бях го цъкнал назад): "Искаме ли 1млрд свободни, или 9млрд роби" Трябвало да решим. (Не разбрах само кои да решим, мен не са ме питали. Но за всеки случай ще си проверя пощата за спам.):)
Освен да си носим истината върху тениски, друго не виждам какво да направим:

1_1_bcec38f1-566c-447d-a180-e2c63834320a_720x.jpg


1_1_20cb6980-9689-4472-9079-d3ed5139855f_720x.jpg


1_b720d7e7-de91-4ea9-8f2c-5230c1aafefc_720x.jpg


Много добри има. Не ги продавам аз, но пак ще им направя реклама. Тука се продават: https://findercube.com/collections/...z84JKSMsXjMYh92dkTntTqruXYLNyQ_z2kNqz4q0Idorg
 
По ще ми е интересна карта на България с разположението на украинците.
Разположението на украинците е много важно, в тия карти липсва.

Като видиш стааария мискинин Кисинджър (дори само него) в основата на стратегията БРИКС, става ясно една малка част от нещата. "Многополюсният свят". Но не е достатъчно разбира се, има много повече. С 2 думи, както съм го резбрал: планиран износ на властта към Изтока. Крах на щатите до подобие на третия свят с разделени демократични и републикански райони, биещи се помежду си.

(И великите щати са си това, което винаги са били: конгломерат от заинтересовани страни, които не са американски. То кои освен индианците са американци? И, в мойта схема поне, тоя силов конгломерат е използвал усилията на малките, вдъховени труженици за да я докара до изпълнението на желанията/целите си. Които са баш е те там, къде днес е големия шум.)

Обаче тоя износ към Изток ще има все пак център. Аз залагам на Украйна.:) Ама не на тая Украйна, а това, което ще бъде на нейно място, след като се разруши яко и се "възстанови по-добре". И то ще е най-добре от навсякъде другаде. Супер Украйна с всички възможни дигитализацийни ъпгрейди и квото се сетиш, което дава преимущество - топа на топа. Е, сега няма да се казва много Украйна и няма да е баш на украинците, хич даже (Емиграцията дали ще продължи и колко..). Но няма и да е на руснаците (Новорусия ли, как беше). И американци няма да са (но може да имат и американски паспорти някои).

"Да се завърнеш в бащината къща..", така ли беше стихотворението.:)

Кой стои зад нещата, тва за мен е въпроса. Много искам, силно, да не се занимавам и да ми светне целата схема от официални източници чрез медиите (без значение от коя страна), ама май нема да стане. И като се види кои кво искат - а тия кои го искат отколе - може да се прецени поне малко за кво е цялата работа и кво да се очаква. Нищо от обичайните заподозрени причини не виждам. Искам много, ама не виждам (може да си е от мойта слепота). Съвсем друг цирк виждам.

(Залагам на Украйна - световен властови център.:) Ама не на тая Украйна. Айде да видим колко съм в грешка, то няма да е след много време:))
 
Тука пише: произведено от нандибанди. ?:)
 
Престанете с това всяване на паника. Газ...
  • всъщност не ни трябва
  • си имаме тук и можем да изкопаем
  • има откъде другаде да вземем (ако ни потрябва)
 
Разположението на украинците е много важно, в тия карти липсва.

Като видиш стааария мискинин Кисинджър (дори само него) в основата на стратегията БРИКС, става ясно една малка част от нещата. "Многополюсният свят". Но не е достатъчно разбира се, има много повече. С 2 думи, както съм го резбрал: планиран износ на властта към Изтока. Крах на щатите до подобие на третия свят с разделени демократични и републикански райони, биещи се помежду си.

(И великите щати са си това, което винаги са били: конгломерат от заинтересовани страни, които не са американски. То кои освен индианците са американци? И, в мойта схема поне, тоя силов конгломерат е използвал усилията на малките, вдъховени труженици за да я докара до изпълнението на желанията/целите си. Които са баш е те там, къде днес е големия шум.)

Обаче тоя износ към Изток ще има все пак център. Аз залагам на Украйна.:) Ама не на тая Украйна, а това, което ще бъде на нейно място, след като се разруши яко и се "възстанови по-добре". И то ще е най-добре от навсякъде другаде. Супер Украйна с всички възможни дигитализацийни ъпгрейди и квото се сетиш, което дава преимущество - топа на топа. Е, сега няма да се казва много Украйна и няма да е баш на украинците, хич даже (Емиграцията дали ще продължи и колко..). Но няма и да е на руснаците (Новорусия ли, как беше). И американци няма да са (но може да имат и американски паспорти някои).

"Да се завърнеш в бащината къща..", така ли беше стихотворението.:)

Кой стои зад нещата, тва за мен е въпроса. Много искам, силно, да не се занимавам и да ми светне целата схема от официални източници чрез медиите (без значение от коя страна), ама май нема да стане. И като се види кои кво искат - а тия кои го искат отколе - може да се прецени поне малко за кво е цялата работа и кво да се очаква. Нищо от обичайните заподозрени причини не виждам. Искам много, ама не виждам (може да си е от мойта слепота). Съвсем друг цирк виждам.

(Залагам на Украйна - световен властови център.:) Ама не на тая Украйна. Айде да видим колко съм в грешка, то няма да е след много време:))
За първи път казваш нещо конкретно, ама пак с доста пируети и мисловни подскоци. Я, земи го формулирай цялото малко по-просто като за прости хора. Без безкрайни цитати от чужди статии - искам твоето обобщение. Може и в твойта тема, да не разсейваме децата от играта. Айде... ;)
 
Разположението на украинците е много важно, в тия карти липсва.

Като видиш стааария мискинин Кисинджър (дори само него) в основата на стратегията БРИКС, става ясно една малка част от нещата. "Многополюсният свят". Но не е достатъчно разбира се, има много повече. С 2 думи, както съм го резбрал: планиран износ на властта към Изтока. Крах на щатите до подобие на третия свят с разделени демократични и републикански райони, биещи се помежду си.

(И великите щати са си това, което винаги са били: конгломерат от заинтересовани страни, които не са американски. То кои освен индианците са американци? И, в мойта схема поне, тоя силов конгломерат е използвал усилията на малките, вдъховени труженици за да я докара до изпълнението на желанията/целите си. Които са баш е те там, къде днес е големия шум.)

Обаче тоя износ към Изток ще има все пак център. Аз залагам на Украйна.:) Ама не на тая Украйна, а това, което ще бъде на нейно място, след като се разруши яко и се "възстанови по-добре". И то ще е най-добре от навсякъде другаде. Супер Украйна с всички възможни дигитализацийни ъпгрейди и квото се сетиш, което дава преимущество - топа на топа. Е, сега няма да се казва много Украйна и няма да е баш на украинците, хич даже (Емиграцията дали ще продължи и колко..). Но няма и да е на руснаците (Новорусия ли, как беше). И американци няма да са (но може да имат и американски паспорти някои).

"Да се завърнеш в бащината къща..", така ли беше стихотворението.:)

Кой стои зад нещата, тва за мен е въпроса. Много искам, силно, да не се занимавам и да ми светне целата схема от официални източници чрез медиите (без значение от коя страна), ама май нема да стане. И като се види кои кво искат - а тия кои го искат отколе - може да се прецени поне малко за кво е цялата работа и кво да се очаква. Нищо от обичайните заподозрени причини не виждам. Искам много, ама не виждам (може да си е от мойта слепота). Съвсем друг цирк виждам.

(Залагам на Украйна - световен властови център.:) Ама не на тая Украйна. Айде да видим колко съм в грешка, то няма да е след много време:))
За мен е важно. Интересува ме в кои области и градове са повече, средно, по-малко или ги няма.
 
Ха! Така ни се пада, браво на Русия!
Нали на това му викат капитализъм? Не плащаш не получаваш услуга. Или е работи само когато е изгодно за ЕС, но когато той трябва да плаща изведнъж не било правилно :)

Човек, ако сте тъпи и прости бих ви разбрал. Обаче да се правите на малоумни толкова време не ви ли е срам?
 
Тези шофьори не подкрепят великата кауза

Поздрав от украински деца


3394611_original.jpeg
main-qimg-2e87dff9b65e097f92cdb11e30b68a33.png
 
Би трябвало всеки труп в Украйна да се изследва и да се излезе с патомедицинско становище дали руснаците или СПИН или Сифилис са причина за кончината.

Щото понеже примерно от СПИН пада емонитета, после слагаш тоя компрометиран организъм в условията на ВОЙНА - демек студ, глад, стрес, куршуми, снаряди, ... па може и някой Ковид да го въхлети :rolleyes:

Като нищо може да излезе че руснаците не са много-много виновни за тея човешки трагедии.

ПП: Мира не ми дава това дето го каза Брейка за украинките...
 
Аа, къв ковид, като около 95% и от украинската, и от руската армия (забравих точните %-и) са вакснати?
(Кой според както го прочете..):)
 
В рубриката "Децата на новата перестройка: Хюмъни 2.0" ви представям:
6263cf5a1e0000019a1b3332.jpg

„Дръж Украйна настрани от шибаната си уста!!!“ Уил Смит е изобразен да казва в произведението, преработка на коментара на актьора към шегата на Рок за съпругата му Джада Пинкет Смит.

Тод Гудман, базиран в Калифорния преподавател по ESL и изящен художник , чийто псевдоним на уличното изкуство е 1GoodHombre
..
Истинската самоличност на Гудман остана неизвестна до миналия месец, когато той „реши да излезе на бял свят в подкрепа на Украйна“, каза той пред HuffPost за статия на Associated Press за проукраинското улично изкуство и неговото изображение на украинския президент Владимир Зеленски, включително това един от него рекламира картечници с послание „Майната му на Путин“.
41_2022-637843552912201858-220.jpg
7e5bfa7514cd52612bd3800dc9217fab


Сега? Той просто се надява новият стенопис да осигури „момент на катарзис за народа на Украйна или за всеки, който е наранен или се чувства жертва на нашествието на Путин“.

„Имал съм това чувство на катарзис веднъж в живота си, когато едно произведение на изкуството просто прочисти душата ми, като евреин, гледащ „Безславните копилета“ на Тарантино“, каза той. „Боже, след всичките тези години слушане на истории от членове на семейството, които са били оцелели, гледане на документални филми за Холокоста и „Списъкът на Шиндлер“, най-накрая бяхме силни, борехме се, изритахме лайната на нацистите.”

„Никога досега не съм изпитвал това чувство до този момент и беше абсолютно великолепно!“ спомни си той. „Това е чувството, което искам да вдъхновя у хората: „Не, майната му на този човек, няма да търпим това лайно в легнало положение! Не! Няма да ни потискате!“
 
Украинец? Славаукраини?:D
Трябва да се знае кои области и градове да избягваме. Въобще без учудване за по-важните неща е по-важно да не се говори. Дори помисля.
 
А как и къде ще се разпределят обещаните 150 000 работни места за украинци?
 
Хааххахахаахахахах, да приветстваме потребителят @PUTIN ! Привет, дарагой!:)
(Нанди, тоя продължава да те сваля...)

Здравейте, ще ви помоля да се държите културно. Нанди е моя, не е нужно да я свалям.
 
Руският газ спря, но засега това не изглежда страшно: въпроси и отговори след решението на "Газпром"

Всъщност се оказа, че Азерския газ е 4.5 ПЪТИ по-евтин от руския. Оказа се че имаме алтернативи и ще оцелеем. А точно Боко е човекът, който ни направи 100% зависими към вашият вожд Путкин, на който се кланяте и ръкопляскате как ни прецаква и не си спазва договорите.

Бившият посланик на България в Русия Илиян Василев лансира друга теза - че България ще може да претендира с арбитражно дело за всички допълнително изразходени пари за доставка на газ, заради действията на "Газпром". Прогнозата му е, че подобно дело може да бъде спечелено сравнително лесно от държавата.

Сега очакваме да видим как една държава, чийто ~50% от БВП се генерира от продажбата на Газ и Петрол ще им намалеят приходите рязко.
278950545_10219343534253678_1302878163543899422_n.jpg
 

Горе