Украйна - Русия какво ви е мнението

Защо промитите мозъци от западна пропаганда си мислят, че ако и ние възприемем западните ценности и им се подчим напълно и София ще стане като Париж, Ню Йорк и Лондон. Не, глупаци, това никога няма да се случи. Никой не ви мисли доброто, никой не иска да живеете добре. Никога няма да ги стигнем по качество на живот. Тук да се живее добре не е тяхната идея, точно обратното е. Ние сме колония, окупирана територия. От нас се иска само послушание и да викаме иес, сър, нищо друго.

С такива като Вас и ИЗраждане не може да стане, вярно е. Ако имаше начин да изселим русоробите в Мамичка Расии заедно със руските агенти по властта - щеше да е доста по-лесно да прогресираме.

Аз от тебе слушам от няколко дни как САЩ мислят лошо, пък ти показах, и знаеш Германия каква икономия е, и където САЩ са помогнали и имат партньори - положението е добро. При северномонголците - тактиката е друга - цепят си някой регион от съседна държава, и след няколко години ходят периодично да се освобождават от самите себе си, като създават разни 'републики' дето никой ги не признава.

Ще ти го кажа за последен път - Раша е 2% от световната икономика, и скоро ще ядът ракети. Стига сте бутали тая ваша Мамичка Расии и да я сравнявате със САЩ - икономика 60 пъти по-голяма - то е смешно просто. За армия също - 3 месеца пияниците се бият за 3 села и 2 града.
 
Излизам от позицията Рубли за £6900 (при инвестирани £4000). Жената мрънка за нова кола, а аз искам нов мотор и ще трябва продавам....
 
Стига... :D

280629305_5892481497445183_6777940747614036372_n.jpg
 
Нацисти в опасност, уважаеми господа :)

 
Четиво за русоробите:
Нека резюмираме с няколко примера. Един от основните харчове на българина са частни уроци за детето, което трябва да влезе в елитна езикова гимназия, като най-желани са английски, немски, френски, испански и прочее. Съответно това дете не е лошо да учи висше образование ........ в Амстердам, Париж, Лондон, Берлин, Виена или Ню Йорк, но поради някаква неясна причина никой не изпраща същото това дете в Москва или Петербург. Когато решаваме да работим в чужбина, ние българите отиваме във Валенсия или Севиля, но на никой и през ум не му минава да поеме към Воркута или Саратов. Много обичаме да говорим за братушките, руската култура / апропо, 99.9% от българите нямат никаква представа за нея / и православието, но зацикляме, ако разберем, че средната работна заплата в Русия / в щатски долари / е по-ниска от минималната у нас. Много обичаме всичко руско, но вкъщи нямаме нито една вещ, която да е произведена в Русия. Когато дойде лято, мнозина българи отиват на почивка в Гърция и Турция, като тези две дестинации са напълно необясними, доколкото двете държави са член на НАТО / а ние не искаме в Алианса, щото "...там командват краварите" /, т.е. неприятелски на Русия. И никой не се сеща да посети Крим, например.

99 % от русофилите не са посещавали Русия и нищо не знаят за нея. Също така, не говорят и руски език. 1% вероятно са посещавали Москва за кратко поради някаква причина.
P.S. За протокола - роден съм в СССР, живял съм десет години в тази страна / Украйна и Русия /, там съм започнал училище, там завърших основно образование, а също така съм бил от Мурманск и Петрозаводск до Владивосток. И руски говоря по същия начин, както и български.


 
@nandibandi имаш ли други интервюта? С голям интерес се ъпдейтнах за най-новите конспирации!

Казах, че днес ще опитам да се държа като дама и джентълмените у вас с безмайнда моментално се обадиха.

giphy.webp
 
Казано от човека, който няма и едно собствено мнение по темата. Може да те свържем с нандибанди, гледам някакви мераци, все по мен тичаш, ама не си падам по мъже - пробвай с Пикалото, по акъл сте има няма на едно ниво - антиваксъри, и путлеристи. Ама с тая пасивност твойта, май няма ти нея, а тя тебе.
Това ли успя да роди плиткото ти мозъче. Обясних ти нееднократно - толкова си ми под нивото, че няма как да ме засегнеш.
Но ако толкова държиш, някой път може и да те нахраня, така че истерясваш няколко дена :D
 
Четиво за русоробите:
Нека резюмираме с няколко примера. Един от основните харчове на българина са частни уроци за детето, което трябва да влезе в елитна езикова гимназия, като най-желани са английски, немски, френски, испански и прочее. Съответно това дете не е лошо да учи висше образование ........ в Амстердам, Париж, Лондон, Берлин, Виена или Ню Йорк, но поради някаква неясна причина никой не изпраща същото това дете в Москва или Петербург. Когато решаваме да работим в чужбина, ние българите отиваме във Валенсия или Севиля, но на никой и през ум не му минава да поеме към Воркута или Саратов. Много обичаме да говорим за братушките, руската култура / апропо, 99.9% от българите нямат никаква представа за нея / и православието, но зацикляме, ако разберем, че средната работна заплата в Русия / в щатски долари / е по-ниска от минималната у нас. Много обичаме всичко руско, но вкъщи нямаме нито една вещ, която да е произведена в Русия. Когато дойде лято, мнозина българи отиват на почивка в Гърция и Турция, като тези две дестинации са напълно необясними, доколкото двете държави са член на НАТО / а ние не искаме в Алианса, щото "...там командват краварите" /, т.е. неприятелски на Русия. И никой не се сеща да посети Крим, например.

99 % от русофилите не са посещавали Русия и нищо не знаят за нея. Също така, не говорят и руски език. 1% вероятно са посещавали Москва за кратко поради някаква причина.
P.S. За протокола - роден съм в СССР, живял съм десет години в тази страна / Украйна и Русия /, там съм започнал училище, там завърших основно образование, а също така съм бил от Мурманск и Петрозаводск до Владивосток. И руски говоря по същия начин, както и български.



Обратното също е вярно:

100 % от русофобите не са посещавали Русия и нищо не знаят за нея. Също така, не говорят и руски език. 0% вероятно са посещавали Москва или който и да е руски град.

Когато бяхме роби на СССР, ходеше се да се учи в Москва и Петербург. Сега сме роби на запада, учи се на запад. Каква е разликата? Образованието е част от пропагандата. Хладилника ни беше Мраз, българско производство, както и цялата битова техника. Също и текстилното производство, химията, хранителните продукти и тн. Абе всичко. Сега българско производство нема, щото сме васална територия и нямаме право да произвеждаме нищо, защото новата рая трябва да консумира западните боклуци. Затова пък кухи кратуни произвеждаме достатъчно :)
 
Обратното също е вярно:

100 % от русофобите не са посещавали Русия и нищо не знаят за нея. Също така, не говорят и руски език. 0% вероятно са посещавали Москва или който и да е руски град.

Когато бяхме роби на СССР, ходеше се да се учи в Москва и Петербург. Сега сме роби на запада, учи се на запад. Каква е разликата? Образованието е част от пропагандата. Хладилника ни беше Мраз, българско производство, както и цялата битова техника. Също и текстилното производство, химията, хранителните продукти и тн. Абе всичко. Сега българско производство нема, щото сме васална територия и нямаме право да произвеждаме нищо, защото новата рая трябва да консумира западните боклуци. Затова пък кухи кратуни произвеждаме достатъчно :)

Трябва да отида в Русия, за да не ги харесвам? Ти счупи тъпомера бате. Политиката им и действията, икономиката, финансите, развитието - всичко това се вижда и без да си ходил - пази боже. Когато русоробите мрънкате постоянно, колко е добре в Русия, и как се борят със световното зло - що не ходите там, ами се мъчите с краварите и джендърите тука?
 
Трябва да отида в Русия, за да не ги харесвам? Ти счупи тъпомера бате.
Наистина ли ме караш да обяснявам, че просто леко бутнах твоя пост? Не бързай с отговорите, чети по-внимателно! Трябва да се запознаваш с реалното изражение на фактите, не както правиш сега. Само едната гледна точна никога не е вярната. Жертва си на тежка пропаганда, осъзнай го вече.
 
Ще ходиш ли в Русия или няма да ходиш? Кво дирите тука при джендърите, краварите, нацистите, педалите, гейовете, а даже няма и намерение /желание да ходите натам? Толкоз ли е лошо?

Ako съм на твое място, и съм в Русия - ще се изнеса, щом не ми харесва, и ще отида другаде, където смятам, че е добре. Ти ще направиш ли същото, и да отидеш да си живееш живота в КОРАБА НА ПРАВОСЛАВИЕТО И ЦЕННОСТИТЕ - РуZия?
 
Това ли успя да роди плиткото ти мозъче. Обясних ти нееднократно - толкова си ми под нивото, че няма как да ме засегнеш.
Но ако толкова държиш, някой път може и да те нахраня, така че истерясваш няколко дена :D

Тоя твоя мозък така и не успя да се покаже за години във форума, освен да ходиш като ученичка по темите и да се мрънкаш по едно изречение в тази тема, и в темата за ваксините, щото нали си умничък, та чак - антиваксър.
 
Ще ходиш ли в Русия или няма да ходиш? Кво дирите тука при джендърите, краварите, нацистите, педалите, гейовете, а даже няма и намерение /желание да ходите натам? Толкоз ли е лошо?
А бе и теб не те виждам с винтовката да "чистиш орките" в Донбас. Дари ли поне една заплата, за да се диференцираш от дребните душици, гледащи в чуждото канче. :D

Ти ли си главният герой в клипчето?
 
Ще ходиш ли в Русия или няма да ходиш? Кво дирите тука при джендърите, краварите, нацистите, педалите, гейовете, а даже няма и намерение /желание да ходите натам? Толкоз ли е лошо?

Живял съм там 3 години. Ходил съм на доста места из Русия. Единия път отидох с влак през Украина до Москва и после със самолет до Петербург. Планирам ходене до Махачкала, ама ще изчакам да мине патърдията. До Грозни също смятам да отида, да видя точно така ли е, както разправят. Също много ми се ходи до Казан и До Минск също ще прескоча, да видя от първо лице, Лукашенко какви ги е свършил :) В самата Русия също ми се ходи, примерно някъде в далечния Сибир, но тамошния климат нещо не ме кефи. Отделно е една седмица път с камили....
 
Ама ти много умен ще излезеш верно - я не се изказвай по темите, че проличава какъв тъп антиваксър си, дето не може да разбере контекста на две изречения цитат. Обяснявам ти за последно, щото си от руските рултани - Като гледам и ти не си тръгнал на война да денацифицираш, идеята беше друга - да беше дал за пример САЩ , дали бих отишъл там, а не Украйна. Но пък защо и да ходя някъде, след като съм доволен, че сме в ЕС и НАТО, и водим уж прозападна политика, а не сме прокси на Русия. Та за вас - като не ви харесва в страната - просто отидете където е най-добре според приказките ви - в мамичка Расии, православие колкото щеш, ценности колкото щеш - рубли колкото щеш - живот ще живеете.


@biaaro Това е чудесна новина, ако може да ти хареса още повече, че и да останеш там за постоянно.
 
Най-запомнящият се момент от парада както казаха коментаторите е когато Путлер се зави с одялцето ... казаха това е точно като срещата на Горки Ленин малко преди да умре страдащ от слабоумие и сифилис

9293c69b996f051e74e6fdbf5c75b29a.png

aa9b8a132d6700ff2feed9007c3366f1.jpg


Вчера пък някои казаха, че това не било истинско, което съм пуснал, било фотошоп. Гледайте си лидерите внимателно де, щот не се знае кога ще има парад пак.
 

Горе