Украйна - Русия какво ви е мнението

Аха, чакай да позная на чия страна е YouTube. Не бъди наивен. Ще ти спести много главоболия. ;)
Брат, повярвай ми, редактира се всичко, което не е прозадап ориентирано. Виждал съм някакви видеа качени от бг моряците, които обесняват как са им съдействали руските части, което изчезна. Пробвай се да пишеш някъде, в някой западен сайт....нямаш шансове. За жалост Фейса още държи хора с разчлино от това виждане. Ще ти кажа, че моят профил е пълен с хора и от двете страни и може би са 50 на 50 като %. ;)

Е добре - - всичко е против Русия - що заемаш идиотската страна на малумниците от Русия, дето си мислят, че щом техните лайна са state фунднати, и не се пропуска нищо, на запад е така. Ройтерс не пише лоши работи за САЩ така ли? Би ли намерил фейк новини от тях, и ютуб е видео канал, ама извинявай - ама да имаш интернет достъп, и да се оплакваш, че не знаеш, щото не може да си сигурен кой прав, кой прив - то за това трябва и собствена преценка да имаш и мисъл.

Ти разбираш ли изобщо, че Руснаците ги хващат в долни мръсни гадни лъжи от 2014 досега, ежеседмично.
https://www.bellingcat.com/news/uk-and-europe/2015/10/08/mh17-the-open-source-evidence
Ей ти един пример - ама кво значение има фактите - ще кажеш - тя медията е западна - не е руска, и са преправили и пуснали доказателства, да ги топят. Нищо, че дебилите се похвалиха, че са свалили първо украински товарен самолет, и след 30 минути почнаха да прикриват нещата, и да викат "не сме ние" , нищо че имаше международно разследване, че се знае ракетата кой завод я е произвел в Русия, кои са я прекарали, къде са я оставили, откъде е изстреляна, и още много факти - ама, кво - Русия вика - Украйна са си свалили самолета и толкоз. Русинияте имаха и "категорични доказателства импирични", за в Буча - а като пуснаха сателитните снимки, и изкочиха масовите гробове и ужаса по мазетата и целия свят гръмна - млъкнаха - ей така са от 2014.

А и за кво говорим изобщо - преди 2014 да нападнат Украйна и да завземат територии - имало ли е такива проблеми? НЕ . Да се разкарват, и да спрат да доставят въоръжение на терористи сепаратисти, и да ги спонсорират и обучават как да правят народни републики, а не обратното - същия сценарий навсякъде. То наистина изисква се само нормална мисъл, за да ти е ясно, кои лъжат като мангали, и кои се защитават. Ще отида Аз у вас, ако си си сложил аларма, и ще убия детето ти, ще насиля жена ти - щото си си сложил аларма - и съм се почуствал застрашен - ей това е тезата на Путлер, която изрече на 9-ти Май - по идиотско оправдание за война не съм чувал през живота си.



Това като идиотската теза, че Путин бил "притиснат" видиш ли едва ли не-, от есента ЦРУ и САЩ тръбят и говореха на Путлер, ДА НЕ НАПАДА Украйна, а онзи си почна с ученията най-нагло и до последния час лъжеше като руснак. Ако САЩ и беше идеята това, отдавна да са вкарали тежко оръжие още преди Путин да е почнал, ама само путинофил може да смята такива глупости за смислени, без капка здрава мисъл и фактология.

@$INeed$ https://hardwarebg.com/forum/showth...2-%D3%EA%F0%E0%E9%ED%E0?p=5546116#post5546116 сравни нивото тук и там. Тука още рашистанците се чудят що влязоха в Украйна, и кой им е виновен за влизането.
 
Последно редактирано:
@$INeed$ https://hardwarebg.com/forum/showth...2-%D3%EA%F0%E0%E9%ED%E0?p=5546116#post5546116 сравни нивото тук и там. Тука още рашистанците се чудят що влязоха в Украйна, и кой им е виновен за влизането.
Да, както писах има хора с всякакви настойки. Тези там не са по-прави, нищо, че така си мислиш. И съм сигурен, че всичко, което е против тяхната гледна точка се трие. Баси нивото. Следващият път по-добре си снимай експремента и го пусни за пример. ;)
 
занапред са Пикалото и торбалантролски. С всички други изобщо не бих се сетил в друга тема, какви неща пишат тука, но тези влизат много лично, особено втория идиот
Палячо ти си този, който постоянно преминава към лични нападки като истерясаш.
Може да те свържем с нандибанди, гледам някакви мераци, все по мен тичаш, ама не си падам по мъже - пробвай с Пикалото, по акъл сте има няма на едно ниво - антиваксъри, и путлеристи. Ама с тая пасивност твойта, май няма ти нея, а тя тебе.
Това психолозите наричат проекция. Това че полякинчето те помпа идеологически със страп-он не означава, че другите са като теб.

PS: Нищо лично, само изпробвам как работят твоите похвати :D
 
Тука още рашистанците се чудят що влязоха в Украйна, и кой им е виновен за влизането.
На всички им е ясно защо влязоха и защо ще продължат руснаците, докато оня клоун не се реши да преговаря за мир, а да не реве под полата на Запада и САЩ. В оня форум не се чудят, защото всички са с еднакви мнения, което няма как да поражда въпроси. ;)

Колкото до нивото, ти и Нандито го правите такова, заради истериите си. Нищо лично, но когато говориш за ниво, прегледай кой какво е писал и защо го е писал, после прави заключение, защото изглежда, че сам се обиждаш. ;)

И ти какво, и тук пишеш, и там пишеш? Обикаляш бг форумите да пишеш по темата с войната? Човече, имаш нужда от студена бира и ч*кия. ;)
 
Преди час и нещо казва, че ще се разкара нанякъде, а продължава да бълва повърня. Баси дебила.

Ремайнд, казвала ли съм ти, че си жалка, смрадлива торба с лайна? :)

И кога съм обиждала приятелката ти, бе тъпир? Тва като с клетвите за часовника. Ти не дезинформираш умишлено, правиш го щото си тъп като слонски гъз.

Аз изобщо не мисля, че имаш или някога си имал приятелка. Караш само на ръчна, затова си толкова злобен. Фактът, че си по форумите 24/7 го потвърждава. Поздрави на приятелката. ;)

Приятелката на Безмайнд

1652186813954.jpeg
 
Последно ти казвам - престани с шибаната пропаганда - руснаци били - затова гласуват - провери за кого, и провери нагласите какви са, след като путлер почна война. Бахти е това е гнусна пропаганда, руснаци били - дали правиш разлика между руско говорящи и руснаци?

Само идиотски неща ръсиш - в думнатия хотел имало Евреи, нямало армия, страх ги било да не ги снимат, в Одеса подкрепят Русия - е това е най-гнусното нещо дето си пускал днеска.
Потвърждавам. Ходил съм Одеса, всичко там се брои за руснак, в Крим също, украински никой там не говори и не разбира. То тея дето са във Варна и те не говорят украински всъщност :D
 
Аз изобщо не мисля, че имаш или някога си имал приятелка. Караш само на ръчна, затова си толкова злобен. Фактът, че си по форумите 24/7 го потвърждава. Поздрави на приятелката. ;)

Приятелката на Безмайнд

Виж файлът 24071
Според мен постоянните кавги с хора по форумите може да повлияе на ерекцията. И е логично, просто енергията ти отива на друго място. И няма значение дали тъпчеш надуваема кукла, то билярд със спагети не се играе.
 
Приятелката на Безмайнд

1652186813954.jpeg
Какво, какво!!!! Чия приятелка?? Нима ходи по чуждо зад гърба ми?!?! :(:(:(
 
Да, както писах има хора с всякакви настойки. Тези там не са по-прави, нищо, че така си мислиш. И съм сигурен, че всичко, което е против тяхната гледна точка се трие. Баси нивото. Следващият път по-добре си снимай експремента и го пусни за пример. ;)
Тея дебили от хардуербг са ебати малоумниците. Мен ме баннаха от там за репликиране на администратор преди много години. Каста болни мозъци. С ковида пак беше същото, леко да мръднеш от правата линия заминаваш или трият.
 
Тея дебили от хардуербг са ебати малоумниците. Мен ме баннаха от там за репликиране на администратор преди много години. Каста болни мозъци. С ковида пак беше същото, леко да мръднеш от правата линия заминаваш или трият.
Браво на тях! Айде, Банко, банвай!
 
Тея дебили от хардуербг са ебати малоумниците. Мен ме баннаха от там за репликиране на администратор преди много години. Каста болни мозъци. С ковида пак беше същото, леко да мръднеш от правата линия заминаваш или трият.
Да, наминавал съм на там. Не искам да звуча грубо, но там си ги модерират и промиват. Няма нищо общо с тукашната модерация. Там трябва да си послушно агънце и не ти се дава втори шанс. Голяма работа, и без това бита карта. ;)

Ако Редмайнда иска някъде където всички блеят в един тон, там е идеалното място. Тук сме се събрали малко по-различни хора и няма как да спреш някой да се изразява с това, в което мисли за правилно. Може и да не е правилно, но пак е въпрос на гледна точка.

Понякога се радвам, че съм сред вас тук. :) Сега отновно имам повод да го оценя. :)
 
Последно редактирано:
Класически сбор от сектантски последователи са хардвера.

А шефчетата на сектета са далеч: след пропагандните звена разпространяващи сектанстската идеология, след собственическите медийни кресла - налагащи медийните политики, след мозъчните тръстове и пунктовете на оторизираните официални власти, чак до леговищата на едрите ЦБ, световни банки и организации, мега публично-частни партньорски кръгове и неколкостотинлетни, исторически силни групи от мега организации трябва да го откараме, че да видим кой пикае върху мравуняка над главите на отрудените мравки, следващи възторжено сектантската идеология, докато се давят в пикнята..

Бе неш' такоа:):)
 
Да, наминавал съм на там. Не искам да звуча грубо, но там си ги модерират и промиват. Няма нищо общо с тукашната модерация. Там трябва да си послушно агънце и не ти се даваш втори шанс. Голяма работа, и без това бита карта. ;)

Ако Редмайнда иска някъде където всички блеят в един тон, там е идеалното място. Тук сме се събрали малко по-различни хора и няма как да спреш някой да се изразява с това, в което мисли за правилно. Може и да не е правилно, но пак е въпрос на гледна точка.

Понякога се радвам, че съм сред вас тук. :) Сега отновно имам повод да го оценя. :)

Ама разбира се, за какво ми е спор, без другото мнение!? По голяма тъпотия може ли да съществува. Ако тук бяхме така, тая тема щеше да е 10 страници максимум. Проблема е, че опонентите са модерни, умни и красиви, западно ориентирани, попили яко от културата им. Включително културата на канселиране, заглушаване на чуждото мнение по всички възможни начини. Точно това правят в темата и отбор Украина. Мъчат се да усмиват, заглушават, като им свършат аргументите почват да реват на Банко, че това не бивало да се позволява. Ако и това не помогне, почват да се ровят в миналото(старите постове) на опонента, че да изровят нещо дискредитиращо.
 
Последно редактирано:
Ама разбира се, за какво ми е спор, без другото мнение!? По голяма тъпотия може ли да съществува. Ако тук бяхме така, тая тема щеше да е 10 страници максимум. Проблема е, че опонентите са модерни, умни и красиви, западно ориентирани, попили яко от културата им. Включително културата на канселиране, заглушаване на чуждото мнение по всички възможни начини. Точно това правят в темата и отбор Украина. Мъчат се да усмиват, заглушават, като им свършат аргументите почват да реват на Банко, че това не бивало да се позволява. Ако и това не помогне, почват да се ровят в миналото(старите постове) на опонента, че да изровет нещо дискредитиращо.
Банко и Кула не мисля, че ще позволят някакви такива глупости. Колкото Марк ги трия про-руско настроените профили и постове. А колко такива има във фейса, не е истина. Тия не бяха ли към някаква медия? Sportal? Абе няма значени, според мен им се диктува. Няма себеуважаваща се медия или сайт, който да е така праволинеен. Не, че е лошо - всички модератори си умират за послушни потребители, които не генерират работа, но не е правилно. И съответно качеството е доста надолу. Аз лично бих се учудил ако има хора там, които не са се пречупили, за идеята да си останат там. Реването на модераторите, че някой има различно от твоето мнение е жалко и граничи с безграбнарщина. ;)
 
Понякога се радвам, че съм сред вас тук.
В интерес на истината, заради адекватното ти включване в тая тема, днес възнамерявах да избягвам обидите. Твърдо го бях решила, но ме провокират двамата дебила, дето не излагат аргументи, а сипват тъпи обиди.

Искам да кажа на всички участници в темата, че не се гордея с тона, който държа понякога. Напротив, срамувам се. Обаче характерът ми е такъв (македонски - да не се бърка с РСМ), че паля бързо и излизам от релси.

Извинявам се на нормалните хора, които стават свидетели на грозните ми избухвания. Не обещавам, че няма да се случва пак. Някои индивиди не спират, докато не им сипеш добре в канчето.
 
Последно ти казвам - престани с шибаната пропаганда - руснаци били - затова гласуват - провери за кого, и провери нагласите какви са, след като путлер почна война. Бахти е това е гнусна пропаганда, руснаци били - дали правиш разлика между руско говорящи и руснаци?

Само идиотски неща ръсиш - в думнатия хотел имало Евреи, нямало армия, страх ги било да не ги снимат, в Одеса подкрепят Русия - е това е най-гнусното нещо дето си пускал днеска.

Ама как си измисляш. Къде съм написал Евреи.
В хотела живеят западни или израелски наемници.

Имало е наемници дали западни дали израелски не знам - понеже има и от двата вида в Одеса.

Имаше кадри с такива точно от одеса с жена украйнка получила гражданството си от Израел - била там в казарма и сега била се върнала в Одеса с група наемници - но в телеграм е много трудно да се търси по две думи. За да ти намеря кадрите като е минало повече от месец.

Пусни кадри на блокпостове от града да са като в Киев - и не каза нищо за двойните експлозии от търговския център.

Eто как са гласували през 2010 за Янукович 70+% - когато все още не е имало масов страх да си с про руска позиция.
1920px-Другий_тур_2010_по_округах-en.png


После всички гласуваха през 2019 за Зеленски, който обещаваше преди да вземе властта - спазване на Минските Споразумения и Мир.

Сега ако ти правят запитване за кой си може да свършиш като в Харков за лайкване на про руски постове.


 
В интерес на истината, заради адекватното ти включване в тая тема, днес възнамерявах да избягвам обидите. Твърдо го бях решила, но ме провокират двамата дебила, дето не излагат аргументи, а сипват тъпи обиди.
Хахаха. Малката ми победа за деня. Иначе вечерта очаквах друго включване и си го търсех. :D
 
В интерес на истината, заради адекватното ти включване в тая тема, днес възнамерявах да избягвам обидите. Твърдо го бях решила, но ме провокират двамата дебила, дето не излагат аргументи, а сипват тъпи обиди.

Искам да кажа на всички участници в темата, че не се гордея с тона, който държа понякога. Напротив, срамувам се. Обаче характерът ми е такъв (македонски - да не се бърка с РСМ), че паля бързо и излизам от релси.

Извинявам се на нормалните хора, които стават свидетели на грозните ми избухвания. Не обещавам, че няма да се случва пак. Някои индивиди не спират, докато не им сипеш добре в канчето.
Путинолюбке, недоклатенка си нещо, а? Иди до Русия да те онодят!
 
Путинолюбке, недоклатенка си нещо, а? Иди до Русия да те онодят!
Ей за такова ниво говорим. :)

Иначе и тия са като хардуера - независими:


Но да, не е БГ знамето. Факт.
 

Горе