Украйна - Русия какво ви е мнението

като например в Буча?
Ти видя ли интервюто с Адриен Боке? Интересно изглежда... :)

п.с. Аналогията със зверствата на сащ е правилна, когато се говори за военни престъпления. ;)
 
Ти видя ли интервюто с Адриен Боке? Интересно изглежда... :)

п.с. Аналогията със зверствата на сащ е правилна, когато се говори за военни престъпления. ;)
Видях как хуманната руска армия освободителка убива цивилни в гръб. Видях интервюто на дъщерята на един от убитите. Не помня ти ли обясняваше "колко зле трябва да сте да си мислите, че руснаците вървят и трепят хора за кеф, без причина". Е, явно точно това правят.
 
Е, явно точно това правят.
Наистина не мога да го повярвам, въпреки че допускам, че навсякъде си има гадове, а и ние с теб не знаем как войната действа на психиката. А и не знаем дали убитите са 100% невинни. Абе, гадаем по картинка, при това пусната от СНН. Ся, да ме прощаваш, но за мен CNN е това, което е поглед инфо за вас. :)

Иначе хубаво си видял изброените от теб неща, но виж също какво казва френския военен за зверствата, които е видял с очите си, извършени от полка Азов. Включително за инсценировката Буча.

Конкретно за Буча (според статията, доколкото можем да ѝ се доверим), французинът твърди, че има доказателства, които ще предостави на медиите. Аз лично не вярвам да му позволят.
 
Наистина не мога да го повярвам, въпреки че допускам, че навсякъде си има гадове, а и ние с теб не знаем как войната действа на психиката. А и не знаем дали убитите са 100% невинни. Абе, гадаем по картинка, при това пусната от СНН. Ся, да ме прощаваш, но за мен CNN е това, което е поглед инфо за вас. :)

Иначе хубаво си видял изброените от теб неща, но виж също какво казва френския военен за зверствата, които е видял с очите си, извършени от полка Азов. Включително за инсценировката Буча.

Конкретно за Буча (според статията, доколкото можем да ѝ се доверим), французинът твърди, че има доказателства, които ще предостави на медиите. Аз лично не вярвам да му позволят.
Не можеш, защото ще ти се срине цялата представа за "освободителите" и светогледа ти. Ами тука цялата тема е "гадаем по картинка", ако дори на видео на което ясно се вижда какво става се правим на ощипани, по-добре да закриваме темата ? Не коментираме медията, а въпросното видео + потвърждение от дъщерята на един от убитите. Интервюта на военни и цивилни за руските зверства има да те зарина, но ти дори на видео не вярваш, какво да говорим за интервюта.

Значи от руската хуманна армия, която щади цивилните и няма нищо общо с гадните американци, сега стана "навсякъде има гадове", "не знаем как войната действа на психиката". Ще излизат все повече такива видеа, колкото и да се правите на луди фактите са видими.
 
Руската армия не носят бели ленти.

Видя ли е, @етерИум , поста на Ремайнд?
Още едно доказателство че Раша е извън глобалистката завера.
 
Предлагаме на вашето внимание откъс от брифинга на Министерството на отбраната на Русия след анализа на документите, отнасящи се до военно-биологичните дейности на САЩ на територия на Украйна от 11 май т.г.:
Трябва да се отбележи, че идеологите на военно-биологичните дейности на САЩ в Украйна са лидери на Демократическата партия.
Така, чрез органите на изпълнителната власт на САЩ се е подготвяла законодателната база за финансиране на военно-биологичните изследвания направо от федералния бюджет. С държавни гаранции са се използвали средства на неправителствени организации, контролирани от ръководството на Демократическата партия, включително инвестиционни фондове на Клинтън, Рокфелер, Сорос, Байдън.
В тази схема са въвлечени големи фармацевтични компании, включително „Пфайзер“, „Модерна“, „Мерк“, както и афилираната с американското военно ведомство компания „Гилеад“. Американските специалисти извършват работи по тестване на нови медицински препарати, заобикаляйки международните стандарти за безопасност. В резултат западните компании значтелно намаляват разходи за изследвания и придобиват сериозни конкурентни предимства.
Ангажиране на контролирани неправителствени и биотехнологични организации, както и увеличаване на доходите позволява на лидерите на Демократическата партия да получават допълнителни финанси за предизборни кампании и да скриват разпределението им.
Заедно с американските фармацевтични компании и изпълнителите на Пентагона във военно-биологичните дейности участват и украински държавни агенции, които имат основна задача да скриват незаконните дейности, да провеждат полеви и клинични изпитания и да предоставят необходим биологичен материал.
Така, министерството на отбраната на САЩ, използвайки за провеждане на опити полигона, който практически не се контролира от международната общност, както и високотехнологичните мощности на транснационални компании, не само значително увеличи изследователския си потенциал в областта на създаване на биологичното оръжие, но и получи информация за резистентността към антибиотици и наличието на антитела към различни болести при населението на конкретни региони.

Статията:

 
Руската армия не носят бели ленти.
Имаме и далтонисти в темата.


h_57506019.jpg

_124146989_russia_mariupol.png

630_360_1649493265-262.jpg
 
Не можеш, защото ще ти се срине цялата представа за "освободителите" и светогледа ти. Ами тука цялата тема е "гадаем по картинка", ако дори на видео на което ясно се вижда какво става се правим на ощипани, по-добре да закриваме темата ? Не коментираме медията, а въпросното видео + потвърждение от дъщерята на един от убитите. Интервюта на военни и цивилни за руските зверства има да те зарина, но ти дори на видео не вярваш, какво да говорим за интервюта.

Значи от руската хуманна армия, която щади цивилните и няма нищо общо с гадните американци, сега стана "навсякъде има гадове", "не знаем как войната действа на психиката". Ще излизат все повече такива видеа, колкото и да се правите на луди фактите са видими.
Значи, ти очакваш да се доверя сляпо на пропагандната машина CNN, която няма доверие дори сред американците, но не ебаваш да отвориш статията, в която френски военен (ОЧЕВИДЕЦ) говори за зверствата на нацистите, които не са единичен случай, а масова практика? Е, не се прави така, мойто момче.

Обвиняваш ни, че сме пристрастни, но ни натрапваш своите пристрастия? Не вървиш! :)
 
Няма шанс тия цивилни да са убити умишлено, забрави, пишеш глупости.
Трябва да си напълно непсособен да мислиш критично, за да не си зададеш въпроса - защо руснаците изведнъж ще почнат да трепат цивилни, след като цял месец ги пазят повече от собственото им правителство?
Значи, ти очакваш да се доверя сляпо на пропагандната машина CNN, която няма доверие дори сред американците, но не ебаваш да отвориш статията, в която френски военен (ОЧЕВИДЕЦ) говори за зверствата на нацистите, които не са единичен случай, а масова практика? Е, не се прави така, мойто момче.

Обвиняваш ни, че сме пристрастни, но ни натрапваш своите пристрастия? Не вървиш!

Ти какво очакваш от ТАСС ли да излезе това видео? Естествено, че ще излезе от западна медия. Тук говорим за видео което няма нищо общо с нератива на медията, на него ясно се вижда, как руски войници убиват цивилни граждани в гръб, след като са ги претърсили. Ако едно видео се пусне в CNN, а после се сподели и в RT, променя ли се видеото или остава същото? Коментирай видеото, какво ми споделяш някакво интервю, което е на френски и което и да искам не мога да разбера. Ясно ми е... за пореден път нямаш аргументи и искаш да смениш темата. Предлагам ти просто да спреш да пишеш, както правиш по принцип.
 
Тук говорим за видео което няма нищо общо с нератива на медията
Ахахахахаххахаххахахах. Ти си бил супер забавен. От комиците ли си или от шоуто на канала?

Аз ти пускам некво френско радио, което за пръв път чувам с материал, който няма да види бял свят в мейстрийм медиите, ти ми пускаш клип, в който съдим за националността на извършителите по некви си ленти - хората се раждат с такива и това е безспорен отличителен белег за националност, разбираш ли.

Наратива на СНН е ''раша - бад, юкрейн - гуд'' - ама хич няма общо с наратива на медията клипа. Ако беше друга медия, щях да се замисля, ама баш СНН да е достоверна медия? Мерси. :)
 
Оставям това тук:

Б ивш френски военен и настоящ писател Адриен Боке, който прекара три седмици в Украйна, разказа ужасяващи неща за престоя си там.
В ефира на френско радио Боке заяви, че по време на хуманитарната си мисия в страната е видял украински войници да извършват откровени зверства и престъпления. „Поемам пълна отговорност за това, което казвам. Докато бях в Украйна, бях свидетел на военни престъпления. Всички те са извършени от украинската армия. Но във Франция не говорим за това. Когато се върнах бях шокиран. Френските телевизии канят хора, които никога не са били в Украйна и не знаят нищо за това, което се случва там. Те обаче си позволяват да спекулират за събитията. Между това, което чувам от телевизионния екран и това, което видях със собствените си очи, съществува истинска пропаст“, каза Боке.

Бившият военен обърна особено внимание на батальона „Азов“. Той разказа, че членовете му вършат страшни престъпления и както те, така и украинската армия използва цивилни като жив щит. „През нощта в къщите им се крият боеприпаси. А всички разрушени цивилни сгради, за които Киев обвинява Москва, всъщност са резултат от неточни стрелби от украински радикали“, категоричен е той.

„Азовците са навсякъде. С неонацистки униформи. Символите на СС и свастики са избродирани навсякъде по униформите им. Те не само не крият възгледите си, а ги разпространяват. Шокиран съм, че Европа въоръжава неонацисти“, каза Боке.

Той също така добави, че има видео материал, доказващ думите му и е готов да го използва, за да разобличи украинските престъпления. „Бях свидетел как украинските военни стреляха в коленете на пленени руски войници. Лично съм виждал американски оператори да правят фалшиви снимки и видеа, за да създават фалшиви събития. Прословутото клане в Буча е постановка. Телата на жертвите бяха местени от място на място и умишлено поставени по такъв начин, че да се получи шокиращ кадър, заяви бившият военен.

 
Ахахахахаххахаххахахах. Ти си бил супер забавен. От комиците ли си или от шоуто на канала?

Аз ти пускам некво френско радио, което за пръв път чувам с материал, който няма да види бял свят в мейстрийм медиите, ти ми пускаш клип, в който съдим за националността на извършителите по некви си ленти - хората се раждат с такива и това е безспорен отличителен белег за националност, разбираш ли.

Наратива на СНН е ''раша - бад, юкрейн - гуд'' - ама хич няма общо с наратива на медията клипа. Ако беше друга медия, щях да се замисля, ама баш СНН да е достоверна медия? Мерси. :)
Сега на националността ли минахме, недей че ще ме разплачеш вече от смях. На маркировките Z да вярваме ли или да не съдим предварително, може и да не са руски военни, а марсианци ? Коментирай видеото само по себе си, ако утре излезе в Поглед Инфо, ще се промени ли нещо в същността на самото видео? Видеото е едно и също от която и медия да излезе.

п.с. Тоя господин дето говори, да пусне това видео, което доказва твърденията му до тогава са просто хвърлени думи в пространството, нищо повече. Ако ги има записани тези зверства или има някакви доказателства ще призная, че съм грешил и че украинците също вършат зверства, няма да се въртя като прасе в кочина и да се правя на луд, като теб.

п.с. 2 Господина като пусне видеото му кажи, първо да докаже националността на войниците иначе не важи.
 
Лично съм виждал американски оператори да правят фалшиви снимки и видеа, за да създават фалшиви събития.
След което вероятно излъчени в CNN? ;)

Същата статия пуснах и аз по-рано заедно с видео от интервюто, което е само на френски.
 
Проследяване в реално време, къде се намират руските войски в Украйна, по трафика през клетъчната мрежа:

d2a7ee3f9414a1e4b01297b265f89ff4.png

Така е, когато разчиташ на "G" мрежата на врага за комуникации....
 
Ако ги има записани тези зверства или има някакви доказателства ще призная, че съм грешил
По-назад в темата бяха пуснати видеа с извращенията и изтезанията над руските военнопленници. До момента никой не е опровергал тяхната автентичност. Пускахме и множество свидетелства на цивилни, които твърдят, че азовците не ги пускат да се евакуират и ги използват като жив щит. Има и достатъчно материали за бомбене на жилищни сгради от страна на урковците - нищо не си чул, нищо не си видял, не си сгрешил, следователно. Прав си. Нацистите са убави ора, да му се не види.
Жив и здрав.
 
По-назад в темата бяха пуснати видеа с извращенията и изтезанията над руските военнопленници.

Не можем да разберем каква националност са, не се раждат с жълти ленти и украински унформи, отделно не вярвам на тея медии/канали, виждал съм ги как правят фалшиви видеа. Не важат. До момента никой не е опровергал и автентичността на видеото с убийството на цивилни в гръб от руски войници.

Лично съм виждал американски оператори да правят фалшиви снимки и видеа, за да създават фалшиви събития.

И аз лично съм вижал, как Путин издава заповед да се стреля по цивилни, вервайте ми.

пп. Тоя докато не изкара някакви доказателства няма какво да се коментира. Спокойно можеше да ги даде на това радио и да бъдат излъчени докато тече интервюто.
 

Горе