Украйна - Русия какво ви е мнението

Само да питам какво ги правим двамата умници в парламента (кокорчо 1 и 2) които казаха:
1. Цената на газта няма да се дига.
2. Цената на газта ще поевтинее.
3. Цената ще се дигне само с 20%(тука познаха, защото за сега се дига само с 13%, но следващия месец ще има ново дигане...)
 

Прикачени файлове

  • Screenshot_3.jpg
    Screenshot_3.jpg
    93.5 KB · Преглеждания: 7
Нито 1, за разлика от теб, където по цял ден си на колене ;)
Каза човекът Славчев, който работи с американците от Фейсбук...
Между другото, ако беше неутрален в този военен конфликт, ти нямаше да взимаш страна. Но ти очевидно страдаш от любов по Русия. Само се чудя защо не се преместиш направо в Масква и да си постваш фейковете в тяхната мрежичка "В контакте". Че нали хАмериканците бяха гадни, що им слугуваш?!?
 
По

Понякога ми е странно как диаметралните позиции на някои хора към ковид и ваксините директно преминават в тази тема. Това си заслужава анкета.
Че какво общо имат ваксините с това изказване? Я вземи се боцни и ти, че нещо си спрял да мислиш.
 
Появи се Теди и вече никой не гледа Дефи със снизхождение.
 
Уф още ли сте за укрите?То такава държава Украйна вече няма, но вий продължавайте да си пишете.Подгответе си и дипломните работи и рефератите след капитулацията на Зелето. Източна Украйна вече се върна в родината си!
 
Само да питам какво ги правим двамата умници в парламента (кокорчо 1 и 2) които казаха:
1. Цената на газта няма да се дига.
2. Цената на газта ще поевтинее.
3. Цената ще се дигне само с 20%(тука познаха, защото за сега се дига само с 13%, но следващия месец ще има ново дигане...)
Дори и тези числа са само на хартия. Една по една различни стоки падат под ножа. Както е подкарано и картофите, ще се превърнат в лукс.

Ще ги последват и услугите. Това е напълно логично.

Това е от преди войната, но сега се изстреля. Не виждам как реален бизнесмен, а още повече физическите лица ще спечелят нещо от всичко това.
Цената на едно ще вдига друго. Потреблението вече е паднало, но ще пада все повече. Съответно и производството. Колкото и да изнасят пак ще е трудно да се компенсира печалбата. Като няма печалба или като е по-малка ще трябва и по-малко работна ръка.

От друга страна Русия прогнозира реколта от 160 милиона тона зърно, повечето пшеница.

Сериозно, кой е по-наебания?

А за горивата не ми се мисли. Реалността е по-различна от официалните цифри.
 
Че какво общо имат ваксините с това изказване? Я вземи се боцни и ти, че нещо си спрял да мислиш.
Не знам. Съдя само по отношението. Някак си така се получава. Ако на някой му се занимава може да пусне някаква такава анкета. Така може да се разбере има ли корелация или не.

Условията са: да има анкета, да има гласували и да са отговорили честно.
 
Дори и тези числа са само на хартия. Една по една различни стоки падат под ножа. Както е подкарано и картофите, ще се превърнат в лукс.

Ще ги последват и услугите. Това е напълно логично.

Това е от преди войната, но сега се изстреля. Не виждам как реален бизнесмен, а още повече физическите лица ще спечелят нещо от всичко това.
Цената на едно ще вдига друго. Потреблението вече е паднало, но ще пада все повече. Съответно и производството. Колкото и да изнасят пак ще е трудно да се компенсира печалбата. Като няма печалба или като е по-малка ще трябва и по-малко работна ръка.

От друга страна Русия прогнозира реколта от 160 милиона тона зърно, повечето пшеница.

Сериозно, кой е по-наебания?

А за горивата не ми се мисли. Реалността е по-различна от официалните цифри.
В Англия нафтата е 4.06 лв. за литър (1.76GBP).
 
Появи се Теди и вече ...
Остави това, ами темата все залита към свирки и боцкане. Явно са се разделили с Камен мозъчето :D
 
Последно редактирано:
Ти нали искаше пиксели :D Много е интересен моментът как слънцето се преместило за секундите, в които започва пукотевицата

Виж файлът 24164

Виж файлът 24165

Виж сенките на тоя с оръжието. И това ако не е лепено

Това ли успя да измислиш? Обясни ми, какво точно не е наред със сенките. Защото аз точно с подобни неща се занимавам в дизайните и не виждам проблем. Сянката започва по-напред, към логото на CNN и си е абсолютно еднаква с другия кадър. Имаш кадри от няколко камери ама конспирациите така са ви увредили мозъците, че се стига до такива комични ситуации.
 
Остави това, ами темата все залита към свирки и боцкане. Явно са се разделилi с Камен мозъчето :D
Да го викна ли малко да ви подразни Каменчо? Теб от боцкане явно адски те е страх, да знаеш как боли тая игла, леле... А иначе и ти ли се кефиш на Путин или поне имаш глава, с която да мислиш?
 
Уф още ли сте за укрите?То такава държава Украйна вече няма, но вий продължавайте да си пишете.Подгответе си и дипломните работи и рефератите след капитулацията на Зелето. Източна Украйна вече се върна в родината си!
Айдеее, още един Копейкин се изказа! Ама браво бе, увеличавате се стабилно. Скоро ще си имате и 3 партии и ще се насерете от кеф. Янев, БСП и Възраждане. Ехааа, какви дни ни очакват! Хлебче - 5 левчета, бензинче - 6 левчета. Не живот, а чудо.
 
има ли корелация или не
Казва се кУрОлация, бре!

Жестока закономерност с много малки изключения - ковид-фанатиците са проукраинци и обратно - мислещата част от населението е на страната на Русия. ;)

А най-интересното е, че Тедките си обичат сащ, защото заради създадената от тях пандемия, имаха уникалния шанс да се ваксинират с експериментални (и вече доказано вредни/неефективни) медикаменти.

 
В Англия нафтата е 4.06 лв. за литър (1.76GBP).
Според графиките бензина е скочил за 1 година с над 45%. Разбира се основно след започването на войната. Буквално има продължителни, почти вертикални криви. Съответно и за другите горива. Всичко е скачено. Както и за дериватите, и според мен ефекта при тях ще още по брутален но не веднага. Дори не Визирам само това. Напълно нормално има психологически ефект, които още повече усложнява ситуацията.

Връщането на рублата до нива от преди 3 години е двустранен интерес. Това е много сериозно доказателство, че тази война/войни ще продължава/т доста време.

Общата идея е един на друг да си дадат време, както го правят от години. Дали по желание или по необходимост това не се наемам.

Европа да запълни хранилищата до зимата. Русия да генерира допълнителни доходи за да компенсира инфлацията.

Между другото мисля, че ЕК вече прие схемата на Газпром.
 
Казва се кУрОлация, бре!

Жестока закономерност с много малки изключения - ковид-фанатиците са проукраинци и обратно - мислещата част от населението е на страната на Русия. ;)

А най-интересното е, че Тедките си обичат сащ, защото заради създадената от тях пандемия, имаха уникалния шанс да се ваксинират с експериментални (и вече доказано вредни/неефективни) медикаменти.

На практика се вижда някаква такава зависимост. Аз съм от що годе по-неутралните и по-двете теми, въпреки че съм някъде между средата и едната крайност.
Има други, например @AseasRoa който по едната тема е в крайност, а по другата е с относителен неутралитет.

Както и хардлайнери и по двете теми. Така, че е интересно.
 
Обясни ми, какво точно не е наред със сенките.

1. Сянката е почти успоредна на сградата и перпендикулярна на оградата.
2. Сянката е почти перпендикулярна на сградата и почти успоредна на оградата.

Различни камери дрън дрън. Статичните обекти са едни и същи. Т.е. между кадрите има поне час-два разлика.
 
1. Сянката е почти успоредна на сградата и перпендикулярна на оградата.
2. Сянката е почти перпендикулярна на сградата и почти успоредна на оградата.

Различни камери дрън дрън. Статичните обекти са едни и същи. Т.е. между кадрите има поне час-два разлика.
Това е точно така. Но не мога да го потвърдя, просто щото цъкам от телефон. Пък и не ми се занимава. Щото колко пъти един или друг доказа, че повечето неща са обработки.
 
да знаеш как боли тая игла, леле...
Не ти е лесно в тези тежки времена без маски и локдауни. Явно няма и пенсионери за пребиване да си изкараш бустера :D
 
Не ти е лесно в тези тежки времена без маски и локдауни. Явно няма и пенсионери за пребиване да си изкараш бустера :D
Как уклончиво избяга от темата дали си фен на Путлер. Евала, голем си. Форумен герой!
 
Интересното тук е че лилавото през Април е станало токлкова колкото през тръбопровода на дружбата или приблизително половината за Европа.



photo_2022-05-16_00-39-23.jpg
Какво се случва с внос-износа

photo_2022-05-16_13-27-33.jpg
 

Горе