Украйна - Русия какво ви е мнението

Изтървал съм новината уффффф.
Сега евакуираните азовци ги чака съдбата на осъдените в Нюрнбергския процес нацита.Има ли го в тубата да ги видим уж изпълнилите войнския дълг и напълнилите гащите?
 
Последно редактирано:
Айде и от мен едно линкче.

Ми то и в България е страшно. Стрелят се, ръгат се с ножове, разни ковид-параноици бият старци по аптеките... Чудя му се на акъла на тоя Игор?
 
Изтървал съм новината уффффф.
Сега евакуираните азовци ги чака съдбата на осъдените в Нюрнбергския процес нацита.Има ли го тубата да ги видим уж изпълнилите войнския дълг и напълнилите гащтите?
Пълно е:


п.с. Първа пуснах новината рано сабахлян, ма ви ме игнорирате. Ще организирам протест... :confused:
 
Пълно е:


п.с. Първа пуснах новината рано сабахлян, ма ви ме игнорирате. Ще организирам протест... :confused:
Верно ли, че от руска страна им направили празнична заря преди евакуацията им.
Еба му мойта немска тв само лъжи бълват.
 
Последно редактирано:
Ми то и в България е страшно. Стрелят се, ръгат се с ножове, разни ковид-параноици бият старци по аптеките... Чудя му се на акъла на тоя Игор?
Ми да, стрелят се, така е. Ама какво общо има това с агресора Путкин?
 
Утре е денят на Росия.
 
Верно ли, че от руска страна им направили празнична заря пред евакуацията им.
Еба му мойта немска тв само лъжи бълват.
Те и WION доста тенеденциозно представят новините. Руските войски продължавали да обстрелват цивилни обекти.

А ние знаем защо, когато обстрелът идва от тяхна страна.

Елементарна логика - влизаш да си вземеш територия и решаваш преди това да унищожиш жилищни и важни инфраструктурни сгради. Що за идиот може да измисли това?
 
Брюксел даде зелена светлина на руския газ
 
Брюксел даде зелена светлина на руския газ
Е, слава богу, ние вече сме напълно независими от руския газ. Чакаме два кораба от сащ, които ще докарат също самолетите Ф-16.
 
Украйна: Русия води у нас световни медии, сред тях и български, ще създават фалшификати

"Осъзнавайки, че световната общност вече не вярва на фалшивите съобщения на руските телевизионни канали, пропагандистите на Кремъл решиха да включат в дейността си европейски журналисти и световни медии", твърди украинското военно разузнаване в нарочно съобщение на своята интернет страница. Сред поканените страни е България, обявиха оттам.

facepalm_mask.png
 
Точно така е, затова им избиват генералите като пилци. Противно на всяка логика е Русия да иска дълга война, вместо вече да имат инсталирано марионетно правителство и всичко да е приключило. Като се обърне каруцата, пътища много, теории много. Няма лошо, вярвайте си, а после ще измислите нещо друго.

Още един прихванат разговор, не мога да преброя колко псувни се изляха към великата Руска армия.

Окупаторите ревнуват, че украинците имат Байрактари и с нетърпение очакват нови доставки на чуждо оръжие за въоръжените сили. За това свидетелстват нови телефонни разговори на нашествениците, които бяха засечени от СБУ.

„Трябваше да имаме шибани дронове като техния Байрактар… Въобще щеше да има гореща тема. Птиците отлетяха, координатите просветнаха, така ни хванаха…“ – оплаква се на приятеля си изпълнител, който се бие в Запорожие.

Самият той се присмива на фразата за "величието" на Русия, защото дори за обикновени квадрокоптери (дрон с камера), окупантите търсят спонсори: "Русия е дива сила, по дяволите. Те сами забъркаха тази специална операция ... шибаната Русия, фермерите събират пари, за да купим квадрики.


Всичко което чуваш като телефонен прехват вероятно не е истина.

ЦИПсО = Центр информационно-психологических операций.

Нужни са двама от центъра да си говорят през телефона каквото и да е като единия записва. Че даже не им е нужен телефон просто може да си говорят пред лаптоп.

Защо им е нужен този разговор - защото правят много лоша реклама на Байрактраите само на 7-8-9 май загубиха 10 на Змииския остров - без да постигнат какъвто и да е сериозен успех - и турския производител се предполага не е много щастлив.

Този дрон е хубав само като няма мултилевъл ПВО или ако лети на пределно малка височина може да успее да изненада някоя самотна пво система.



Относно квадракоптертите да нужни са им и не бяха предвидени масово в началото на войната, събираха се пари да се купят за опълченците ЛНР и ДНР - малки квадракоптери - разходни квадракоптери.

От Рубежное и Попасная имаше видео командира на локално ниво седи пред 32 инча екран гледа града къща по къща и вижда бойците - само че ми е трудно да го издиря това видео


В този канал има кадри от квадракоптери на Сомали - това са опълченците - батальона на Гиви





тук вече на ниво Взвод си имат https://t.me/wargonzo/6966

Украинците "настъпват" записано от квадракоптер https://t.me/wargonzo/6968
 
Какво се смеете всички, ще горите в ада....не знаете ли, че тази извеснта медия има нейни представители, тичащи рамо до рамо както с украинците, така и с руснаците. Тия сигурно има шарят яко постовете във фейса. Влизам, но не, не е така.

Ако някой по-запознат от мен следи обстановката в медиите и представянето на информацията й, нека прави някакъв лист с про-руски и про-западни медии. Сигурен съм, че има някакви различни представяния. За българските нямам наблюдения коя в кои отбор попада. ;)
 
Всички ще горим в Ада. ADA
 
Какво се смеете всички, ще горите в ада....не знаете ли, че тази извеснта медия има нейни представители, тичащи рамо до рамо както с украинците, така и с руснаците. Тия сигурно има шарят яко постовете във фейса. Влизам, но не, не е така.

Ако някой по-запознат от мен следи обстановката в медиите и представянето на информацията й, нека прави някакъв лист с про-руски и про-западни медии. Сигурен съм, че има някакви различни представяния. За българските нямам наблюдения коя в кои отбор попада. ;)

То тази медия е ясна. Има запор от К. Нинова, и К. Добрев. Имах работа в близост до офиса им и се пресетих за тези руски кримки.
 
Е, слава богу, ние вече сме напълно независими от руския газ. Чакаме два кораба от сащ, които ще докарат също самолетите Ф-16.
Сигурно ще пристигнат и другите чертежи. Или нещо повече...ръководството за управление. 1 по 1, не слагайте магарето пред каруцата.

И докато Европа май си уреди руски газ, ние ще си го носим с кораби....нещата започват да стават все по-добри. Очаквам с нетърпение да видим какво ново ще има утре. Дали ще си ни накарат да пръчките да ловуваме с гората и да си палим огън с търкане на пръчки. Нямам търпение да се върнем по-бързо към първака. Явно ги влече.
 
То тази медия е ясна. Има запор от К. Нинова, и К. Добрев. Имах работа в близост до офиса им и се пресетих за тези руски кримки.
Тия и офис ли имат? Хахаха, мислех, че пишат от някое кафене до централна гара. До манафите там. :D
 
Тия и офис ли имат? Хахаха, мислех, че пишат от някое кафене до централна гара. До манафите там. :D

Почти позна. В близост е до централна гара. Сайтче на партията майка са и имат все пак офис. Трябваше да и кажа, че във форума са най-верните им фенове да правят трафик тук, докато се радват на сърповете и чуковете. :)
 
Последно редактирано:
Почти позна. В близост е до централна гара. Сайтче на партията майка са и имат все пак офис. Трябваше да и кажа, че във форума са най-верните им фенове да правят трафик тук, докато се радват на сърповете и чуковете. :)
Поглед.Инфо са достоверни, колкото врачките по Фен ТВ. Хващат един и същ контингент. Преди тоя контингент го държеше Алфа ТВ.
 

Горе