Украйна - Русия какво ви е мнението

Значи цитираното от мен е ГРЕШНО и ЛЪЖЛИВА ПРОПАГАНДА. Така ли излиза ако се провери?:):):)
Тва факт за дюран-дюран ли е, или е измислица? Друг източник друг факт ли ще съобщи? А цитирал ли съм нещо от манипулативното заключение на фатчекерчетата, малко поне? Или само частта от проверимата история за дюранчо?

Иначе как си, добре ли си?
Не казвам че е грешно, ама ти го сервира така, сякаш е нещо ЛОШО едва ли не връзката с РТ.

А според същия тоя твой източник дето си ползвал за фактчекинг, Дюран са леко съмнителни щото били ПРОРУСКИ, обаче джудисткия сайт бил топ, нищо че бил ПРОИЗРАЕЛИ!

Земи ги чекни тия да не би да имат баби или дедовци - хазари..

Иначе вече съм добре :), мерси че попита.
 
Обаче, ето какво става като цъкна на часа, когато на мен ми излезе във фийда. Дългия линк без възможност той да бъде приложен тук по същия начин.

1654713491087.png
 
(Сега другия дето отрязах, който ми предлагаше сайтче да правим - няма да го кажа, че ми е много скъп другар - се очаква да се презастрахова и превантивно да извади някакъв КОЗ, да извади кирливи ризи, да извади скрити компромати, да ме злепостави (той е свикнал с това ниво на реакция, прецизирал го е)...Уууу, треперяааа!:( И той ме ласкаеше, приканваше, ала-бала. Но нема нужното морално ниво, а аз общение с нечисти морално не ям.

Бе много недоволстват: що тва, що онва, що така правя, ма на лични ми предлагат сайтове да правим. А?:) Просто треперя от нивото (преди всичко - от моралното).
Офертата си важи, ама вече с 1 условие.

Кирливи ризи тука не вадя, даже на хора дето си го заслужават.
Единствено се изпуснах едно нещо за тупана ама той се оля, пък и то си беше от безобидно естество. Не за Обеля и другите глупости (нямам идея в кой квартал живее).

Не знам за какъв морал проповядваш, ама аз морал към обществото и рандъм читателите в Интернет не крепя някакъв.
Морал имам по отношение на хората с които съм имал някаква комуникация - тук или другаде.

При тебе очевидно е обратното, ама ти си по-извисена натура изглежда и не играеш на дребно - все пак човечество имаш да спасяваш, та какво са няколко форумни мижитурки! :)

Ама пък аз мога да ти помогна да изпълниш мисията си, тъй че пред сложни морални дилеми си са поставил сам...
 
В тона на последните мнения, чек и аз да извадА един компромат от една отправена към мен оферта :)

1654715944074.png
 
@deffnews Само партия не е имал като идея май - е поне знаем, че и там е мислил. Ще трябва някой ден да се направи специална тема събрани всичките му идеи и ментални гимнастики.
 
Последно редактирано:
Мене пък ми стана интересно какво се е имало предвид под "Има и други начини за постигане на желаните цели."...
 
Явно тук сте преместили вътрешните работи на БГ, но да ще видим какво ще стане...
Правителство на малцинството е напълно реално, подкрепено от герб депутати, които ще ги натиснат от уса посолството
 
Явно тук сте преместили вътрешните работи на БГ, но да ще видим какво ще стане...
Правителство на малцинството е напълно реално, подкрепено от герб депутати, които ще ги натиснат от уса посолството
Ужасно нали, да имаме позиция като партньорите ни. Но пък би било чудесно ако Мутрофанова и 'дипломатите' ни спускат опорки какво да решаваме в правителството.
Русия ако иска някой да се застъпва за нея и да имат 'партньори', а не да бягат като опарени от тях - да си направи икономика по-силна от ЕС и от САЩ, и ще има навити да тичат към тях.

 
Ужасно нали, да имаме позиция като партньорите ни. Но пък би било чудесно ако Мутрофанова и 'дипломатите' ни спускат опорки какво да решаваме в правителството.
Ужасното е да нямаме мнение и да повтаряме като папагали изцепките на най-дебилните управляващи в историята на България.
 
Ужасното е да нямаме мнение и да повтаряме като папагали изцепките на най-дебилните управляващи в историята на България.

Националния интерес е в НАТО и в ЕС, като членки. Оттам нататък, която страна се опитва да промени това, означава, че работи против интересите ни. Същото важи и за някои партии като ИЗраждане, както и редица журналисти пропагандатори. Същото важи и за объркани хора, които говорят глупости и небивалици колко е лошо в НАТО, и колко е лошо в ЕС.
Русия като толкова и не изнася - да направи по-силна икономика, и тогава може и да помислим какви ползи може да имаме от тях - дотогава да си гледат войната и да не си мислят, че те са някаква друга 'страна' и 'алтернатива' на запада.
 
Последно редактирано:
Националния интерес е в НАТО и в ЕС, като членки.
И що реши тъй?
Някой ти го каза, прочете го някъде, или?
 
И що реши тъй?
Някой ти го каза, прочете го някъде, или?
НАТО - колективна отбрана и съюз с най-развитите военни страни в света с възможност да търгуваме нови машини и оборудване и обмяна на опит в тренировки. Но колективната отбрана е това, което гарантира на НАТО държавите, че някои като Русия няма да ги нападне туко така, щото искат да денацифицират нещо си. Срещу САЩ никой не скача на бой, щото знае, че бият много лошо когато трябва и имат военен бюджет, колкото следващите 7 държави взети заедно ( по спомен ). Това е като да питаш защо пътувам с кола, а не с колело междуградско. Искаш да ни изкараш от този съюз - за да ни вкараш с Русия? Те нямат и НАТО алтернатива междудругото. Много хора разбират, че да си във военен съюз със САЩ, е привилегия, освен сигурност.

Има няколко страни, които доброволно се отказват от всичките си арсенали от ракети Scud. Това са България, Полша, Словакия и Унгария. България се отказва от ракетите и химическите си оръжия като условие да бъде приета в НАТО.


Нарязахме ракетите - това ли ще е като минус? Скъд си оставихме един - във музея - абсолютно ненужни, още повече, че тези антики работят и не могат да общуват с НАТО техника и радари. Още повече, че има ракетен щит в Европа, на НАТО - доста по-добър от тези ракети.

Разполагането на щита предизвика бурни протести от страна на Москва, която твърди, че американската ПРО застрашава сигурността на Русия.

От руското външно министерство вчера заявиха, че разполагането на противоракетния щит нарушава договора за ракетите със среден и малък обсег.

В отговор на руските твърдения, американската страна нееднократно подчертава, че става дума за прихващащи ракети, чието предназначение е отбрана, а не нападение.
А както винаги Русия лъже и пропагандира, че ПРО-то е опасност за Русия. Не знам как, като първо НАТО е отбранителен съюз, и второ - ракетите не са нападателни, а за отбрана, ама важно е Кремъл да се чуства онеправдан и да обвинява 'запада', че се защитава.



Aко ми кажеш сега и защо ни трябва химическо оръжие и как СКЪД + ХО е по-добре от НАТО - нямам търпение.

Докато за ЕС може доста да се критикува, защото се отразява на гражданите финансово, и минусите винаги се изтъкват - то за НАТО, акъла не ми го побира, как може някой, който е запознат с темата само да си помисли, че не само нямаме ползи в съюза, ами ни 'ограбвали' и не било в наш интерес да членуваме - нямам търпение да чуя аргументите и доводите.



ЕС - е ти сериозно ли :) . Търговия, пазари, пари, свободно пътуване, възможности за бизнес, улеснения с търговията с други страни членки и т.н.. и т.н..


Сега си ти на ход, да обясниш как НАТО и ЕС ни вредят и защо според теб е в интерес на България да напусне ЕС и НАТО и да се присъедини към РФ и какви ползи ще имаме - икономически и военни.
 
Последно редактирано:
Ако не бяхме стиснати и мислехме за бъдеще и отбрана и авиация - можеше сега да имаме Ф35А в България, най-модерното нещо, което може да се намери по света, навярно в близките 20 години. Но и с блок70 Ф16 ще се задоволят пилотите, много са добри и модернизирани както трябва за 2022.
При НАТО 'скептицитите' преобладават следните течения - ако не купуваме техника и не модернизираме - защо нямаме техника, ако пък купим нещо - ама защо го купуваме, за какво ни е. Тези неща трябваше да започнат да стават още по времето на тройната коалиция, ама политиците ни си пипаха ушите - за справка Румъния, Полша, Словакия - особено първите две, дават сериозни суми за военна доктрина и разкараха СССР антиките - за това се сърдете на политиците ни.
 
НАТО - колективна отбрана и съюз с най-развитите военни страни в света с възможност да търгуваме нови машини и оборудване и обмяна на опит в тренировки. Но колективната отбрана е това, което гарантира на НАТО държавите, че някои като Русия няма да ги нападне туко така, щото искат да денацифицират нещо си. Срещу САЩ никой не скача на бой, щото знае, че бият много лошо когато трябва и имат военен бюджет, колкото следващите 7 държави взети заедно ( по спомен ). Това е като да питаш защо пътувам с кола, а не с колело междуградско. Искаш да ни изкараш от този съюз - за да ни вкараш с Русия? Те нямат и НАТО алтернатива междудругото. Много хора разбират, че да си във военен съюз със САЩ, е привилегия, освен сигурност.


Нарязахме ракетите - това ли ще е като минус? Скъд си оставихме един - във музея - абсолютно ненужни, още повече, че тези антики работят и не могат да общуват с НАТО техника и радари. Още повече, че има ракетен щит в Европа, на НАТО - доста по-добър от тези ракети.

Aко ми кажеш сега и защо ни трябва химическо оръжие и как СКЪД + ХО е по-добре от НАТО - нямам търпение.
Какви тренировки и какви нови машини и оборудване??
В НАТО сме с 15к души военен персонал... Колко може да ги натренираш? Всеки от тях на Рамбо трябва да стане и да трепе по 15 човека преди да сгъне при евентуална война.

Къде е НАТО-вското военно оборудване, американските танкове, М16-ки и т.н.?
Тука си се ползват старите Калашници и дотам :D Даже танковете вече не вървят.

ЕС - е ти сериозно ли :) . Търговия, пазари, пари, свободно пътуване, възможности за бизнес, улеснения с търговията с други страни членки и т.н.. и т.н..


Сега си ти на ход, да обясниш как НАТО и ЕС ни вредят и защо според теб е в интерес на България да напусне ЕС и НАТО и да се присъедини към РФ и какви ползи ще имаме - икономически и военни.
Каква търговия и какъв бизнес се прави с Европа, имаш ли наблюдения?
Бахти търговията и бахти износа дето правим, чак за нас не остава и у Лидъла купуваме плод-зеленчук от Полша и от Франция.

Кой у тоя форум примерно прави бизнес у ЕС?? (не броим инцидентния боклук дето някой отвреме-навреме праща по Спидито у Румъния или Гърция.)
Кой тука може да предложи конкурентна стока на техните пазари?

Не, сериозно - какво изнасяме и какво продаваме на европейците в значителни количества?
 
Обаче, ето какво става като цъкна на часа, когато на мен ми излезе във фийда. Дългия линк без възможност той да бъде приложен тук по същия начин.

И при мен е така
 
15к наемници / на този принцип сме и ние, с контракти в армията - надявам се да не мислиш, че има смисъл да връщаме военната служба.

В НАТО сме с 15к души военен персонал... Колко може да ги натренираш? Всеки от тях на Рамбо трябва да стане и да трепе по 15 човека преди да сгъне при евентуална война.
Летци и офицери ( висшисти ), както и друг персонал съществува в една армия - не всички тичат на rush B с калаша и пакетче захар.

Къде е НАТО-вското военно оборудване, американските танкове, М16-ки и т.н.?
Тука си се ползват старите Калашници и дотам :D Даже танковете вече не вървят.
Питай политиците, НАТО не знам да е спирала България да купува и да обновява СССР антиките, ако имаш информация - дай да видим.

За ЕС не ми се говори, че ще пишем по две неща, първо да видим за НАТО какъв е проблема.

Не, сериозно - какво изнасяме и какво продаваме на европейците в значителни количества?
Има статистика какво се изнася и закъд. google. Пазара е в няколко стотин пъти повече от преди ЕС.

И дай някой аргумент какво ще се подобри като излезем от НАТО - не споменаваш нищо.
 
Чеченският рапър Big Kadir

safe_image.php
 
Ужасното е да нямаме мнение и да повтаряме като папагали изцепките на най-дебилните управляващи в историята на България.


"Очаквам от народното правителство да води към силно ускоряване на европейските процеси, но да не се отказваме от нашата политика след нечие обаждане. Знаете ли колко политици познавам, които променят политиката си, когато им се обади третата секретарка на четвъртия секретар на някое от по-малките посолства" - Александър Вучич.
 

Горе