Украйна - Русия какво ви е мнението

Още един с никаква реална представа какво може да стане. Ние армия нямаме, така че това е без значение. Лошото е, че натовските сили ще се увеличат и ще използват територията ни за изстрелване на ракети срещу Русия. Следователно такива ще летят и от там, падайки в нашата кочинка. Кое е по-страшно за нас? Че ще умрат някаква бройка натовски военни, или че ще има големи разрушения и цивилни жертви на българска територия?
Пак да кажа, война с НАТО няма да има, а ако има ракетите ще са най-малкия проблем, просто ще стане ядрена война. Путин няма капацитет да се бие в Украйна, а ще напада НАТО, айде малко по-сериозно.

Ето нагледно, какъв смях е там в момента. Путин обявява частична мобилизация на 300,000 души, след него Шойгу казва, че загубите им в Украйна са 6000 човека, а тези на врага са почти 50% от личния им състав, кой прави мобилизация ако всичко това е вярно?
 
Пак да кажа, война с НАТО няма да има, а ако има ракетите ще са най-малкия проблем, просто ще стане ядрена война. Путин няма капацитет да се бие в Украйна, а ще напада НАТО, айде малко по-сериозно.

Ето нагледно, какъв смях е там в момента. Путин обявява частична мобилизация на 300,000 души, след него Шойгу казва, че загубите им в Украйна са 6000 човека, а тези на врага са почти 50% от личния им състав, кой прави мобилизация ако всичко това е вярно?
Нали има 2 млн резервисти. Как да няма ресурс за Украйна ?
Да, няма да има война с НАТО и аз така мисля.
 
Нали има 2 млн резервисти. Как да няма ресурс за Украйна ?
Да, ама няма да мине за "специална военна операция". Целта на тоя термин е, че идеята им беше да се справят в Украйна без проблем, само с редовна войска и да докажат, колко е страшна руската армия, това обаче не се получи. Затова казвам, че тази мобилизация е знак, че нещата не вървят по план.
 
Да, ама няма да мине за "специална военна операция". Целта на тоя термин е, че идеята им беше да се справят в Украйна без проблем, само с редовна войска и да докажат, колко е страшна руската армия, това обаче не се получи. Затова казвам, че тази мобилизация е знак, че нещата не вървят по план.
На мен ми е интересно от къде знаеш ти какъв е плана!? Какъв е генералския ти чин, колко войни си водил, как Путин ти свежда информацията от военния им съвет .... имам и още въпроси, ама първо отговори на тези :)
 
На мен ми е интересно от къде знаеш ти какъв е плана!? Какъв е генералския ти чин, колко войни си водил, как Путин ти свежда информацията от военния им съвет .... имам и още въпроси, ама първо отговори на тези :)
Тъй казаха по новините.
То и пращаха някви руснаци с чехли, а на прада стоици хиляди войници с униформи, оръжия и т.н
 
На мен ми е интересно от къде знаеш ти какъв е плана!? Какъв е генералския ти чин, колко войни си водил, как Путин ти свежда информацията от военния им съвет .... имам и още въпроси, ама първо отговори на тези :)
Е, 100% плана е бил да мобилизират населението си. Не е нужно да си експерт, а да имаш малко логична мисъл.

Министъра на отбраната на UK достатъчно информиран ли е? Става ли?

 
Пак да кажа, война с НАТО няма да има, а ако има ракетите ще са най-малкия проблем, просто ще стане ядрена война. Путин няма капацитет да се бие в Украйна, а ще напада НАТО, айде малко по-сериозно.

Ето нагледно, какъв смях е там в момента. Путин обявява частична мобилизация на 300,000 души, след него Шойгу казва, че загубите им в Украйна са 6000 човека, а тези на врага са почти 50% от личния им състав, кой прави мобилизация ако всичко това е вярно?

Недей така. Остави ги да се поразвихрят. Нека да има какво да се чете с пуканките. Русия тръгне ли срещу НАТО в конвенционална война това ще е самоубийство за тях. Какво биха постигнали с подобно начинание? Превземане на Европа, САЩ и северна Япония? :D Обаче във форума съм сигурен, че има братушки, които си мислят, че ще победят НАТО за три дена и идва световната идилия за човечеството. Сугурен съм, че Мосад и Ми 6 си правят сводки във форума да видят какво се случва с мобилизираната 300 к. руска армия.
 
Недей така. Остави ги да се поразвихрят. Нека да има какво да се чете с пуканките. Русия тръгне ли срещу НАТО в конвенционална война това ще е самоубийство за тях. Какво биха постигнали с подобно начинание? Превземане на Европа, САЩ и северна Япония? :D Обаче във форума съм сигурен, че има братушки, които си мислят, че ще победят НАТО за три дена и идва световната идилия за човечеството. Сугурен съм, че Мосад и Ми 6 си правят сводки във форума да видят какво се случва с мобилизираната 300 к. руска армия.
Те НАТО ги бият, само като пращат оръжие на украинците, какво остава за пряк конфликт.
 
Те НАТО ги бият, само като пращат оръжие на украинците, какво остава за пряк конфликт.
Не говорим за война с пушки, а за съвсем различни неща дето Европа ще изчезне за 2 мин. И със сигурност, ако се намеси Европа ще стане така.
 
Божке, божке, и тия имат претенциите да са мъже...

Кой ви наля в кухите лейки, че Русия ще напада НАТО, бе момИчета? Обратното може да стане, след като сцената на военните действия стане не Украйна, а Русия.

Тоест, това, което днес по Сорос медия ви представят за украйна от другата седмица официално ще се нарича Русия.
 
Не говорим за война с пушки, а за съвсем различни неща дето Европа ще изчезне за 2 мин. И със сигурност, ако се намеси Европа ще стане така.
Глупости. НАТО превъзхожда Русия по всички показатели, ще стане обратното ако не се ползват ядрени оръжия. Дори нямат капацитета да пробият източния фланг. Украинците им потопиха Москва без дори да имат флот. Мита за великата руска армия, отдавна си замина.

NATO-10.jpg
 
Е, 100% плана е бил да мобилизират населението си. Не е нужно да си експерт, а да имаш малко логична мисъл.

Министъра на отбраната на UK достатъчно информиран ли е? Става ли?

Аха, четем твитер и знам какъв е плана, ясно.... Наистина ли си толкова наивен, да си мислиш, че нещо знаеш? На масата са гросмайстори, пич. И от двете страни имат развити планове за стотици възможни варианти.

Това, което се случва в момента е много, много сложна игра, да се говори за планове е несериозно, меко казано. Тука можем да се коментираме конкретни събития, нищо повече.... То и Хитлер и Наполеон са си мислили, че знаят какъв е плана, ама знаем какво стана....
 
Глупости. НАТО превъзхожда Русия по всички показатели, ще стане обратното ако не се ползват ядрени оръжия. Дори нямат капацитета да пробият източния фланг. Украинците им потопиха Москва без дори да имат флот. Мита за великата руска армия, отдавна си замина.

NATO-10.jpg

И си мислиш, че сарматите няма да фръкнат към центровете за управление, както им казват, ако великата натовска армия наближи Москва? Припомням - "За какво ни е свят без Русия". Или да опукат някои незначителни като нас или румънците, че да стреснат големите....
 
Министъра на отбраната на UK достатъчно информиран ли е? Става ли?
Най-малко достоверният вариант. Ама за вас става, де, щото казва каквото искате да чуете. ;)
 
Много ми е интересно ти точно как си се стегнал, щото да ти кажа, че с дебилни мемета няма да оцелееш дълго под руския обстрел. ;)
Ти ще оцелееш ли? С бастуна ли ще бягаш от великите руски бомби? Ще ти хареса ли децата ти да умрат в жестоки мъки заради претенциите на един изкуфял диктатор?
 

Горе