Украйна - Русия какво ви е мнението

Гледам днеска новина в Дневник как германци протестирали да пуснат обратно Северен Поток 2 - и си викам, сега ще дойде някой и ще го пусне тук и ще ни обяснява как немците ще мръзнат зимата и ще искат да прекратят войната. Ама нещо ме гложди, че не е точно така, след като 79% от немците подкрепят помощта към Украйна. В последствие се оказа, че протестиращите "германци" са всъщност руснаци :D

Същите болни мозъци, като Лошия, които обясняват че СП1 не работел заради санкциите :D :D


пс: Как да не ти е забавно да четеш руски медии -
ВС РФ сбили 19 снарядов HIMARS и «Ольха» ВСУ в Херсонской области и ЛНР
Всяка седмица унищожават по 5-10 химарса, а те украинците общо нямат 19 бройки от началото на войната до сега :D Не знам къде им излизат сметките.
 
tigara napalni ga6tite :D
qvno i toj kato armiqta na rusiq e animaci
Поне се опитай да пишеш на български език!
Мен не ме е страх и не съм напълнил гащите, просто не искам да се жертвам за страна, която не подкрепям.
А от писещите в този чат/тема мисля че съм един от/ най-подготвените ако се случи война и мобилизация.
Бях в казарма 2005-та , докато ние си вършехме работата кадроваците дремеха!
 
Поне се опитай да пишеш на български език!
Мен не ме е страх и не съм напълнил гащите, просто не искам да се жертвам за страна, която не подкрепям.
А от писещите в този чат/тема мисля че съм един от/ най-подготвените ако се случи война и мобилизация.
Бях в казарма 2005-та , докато ние си вършехме работата кадроваците дремеха!
kak da ti pi6a na balgarski sled kato ne si balgarin be?
na takiva kato vas ruskopoklonnici samo na maymunica, ako ma razbira6
 
Ето кой го пращат за пушечно месо...

От армията само Пушка и Униформа, тампони (дамски тампони за огнестрелни рани), превръзки и медикаменти - от аптеката. Да говориш, че украинците били пушечно месо на фона на това е меко казано смешно.


Пушките...

 
Последно редактирано:
Пиши си на майминица, пиши ако искаш и на гръцки, румънцки или македонски!

Българският език и нация ще оцелее въпреки напъните да изчезне!
 
Кученцата си лаят, а мадър Раша си ги трепе и със, и без дамски тампони

1664271095131.png


Да спасяваш собствения си народ от геноцид било ''имперски интереси'' - всеки ден дълбаем все по-дълбоко.
 
Кученцата си лаят, а мадър Раша си ги трепе и със, и без дамски тампони



Да спасяваш собствения си народ от геноцид било ''имперски интереси'' - всеки ден дълбаем все по-дълбоко.
himarsite minaha li hilqda ve4e?
 
Пиша, но в тая тема няма смисъл.
С прости хора как да общуваш иначе
Темата от много време генерира репорти и пълен ташак....но какво да се прави....иначе ще сме цензура и не знам си още какво.
Лесно, не общуваш. :)
 
Темата от много време генерира репорти и пълен ташак....но какво да се прави....иначе ще сме цензура и не знам си още какво.
Лесно, не общуваш. :)
znaem te tebe, taq tema e prikl4ena.
Sega e vajno da trolim rusorobite
 
Еб.м ти спасението от геноцид, ами вие сте верно некви зомбофили.
Човек който е изтровил и убил толкова инакомислещи така да ги нарека, колко е вкарал по затворите, доларов мултимилярдер от ресурси които е трябвало да използва за това народа му да живее по-добре, а той си ги присвоил обричайки голяма час от руския народ на глад и мизерия.
И същия този сега бил спасител.
Кво мога да кажа освен: блаженни са верруйщите!
 
Гледам днеска новина в Дневник как германци протестирали да пуснат обратно Северен Поток 2 - и си викам, сега ще дойде някой и ще го пусне тук и ще ни обяснява как немците ще мръзнат зимата и ще искат да прекратят войната. Ама нещо ме гложди, че не е точно така, след като 79% от немците подкрепят помощта към Украйна. В последствие се оказа, че протестиращите "германци" са всъщност руснаци :D

Двама съседа си направиха навеси и тази зима ще са на дърва, единият беше на нафта другия на газ. Сам можеш дс си намериш какви други ограничения има.. за сега. Електрическите уреди за отопление са с двойни и тройни цени в сравнение с миналата зима. Ток също се пести, витрините на магазините се гасят нощем както и осветлението на паркингите на големите магазини и други направо комични ситуации има. Като цяло мнението на повечето германци е че ше бъде тежичко и скъпо тая зима. 79% от немците ще подкрепят и яденето на лайна, ако им каже телевизора. Просто така работят нещата тук.
 
Мобилизираните руснаци получават списъци с вещи и продукти, които трябва да осгигурят за собствена сметка. Стойността им е видимо непосилна за обикновения руснак - само качествените каска, плейт кериър и плочи са над 1500 евро
1664273747297.png

Втората армия в света, а? :D
 
Кученцата си лаят, а мадър Раша си ги трепе и със, и без дамски тампони
Знаем им ги техните статистики, повече убити украинци, отколкото ранени. Против всички закони на войната но пак има балами, които им вярват. Украинците също завишават ама чак такива излагации няма. Пазил ги от геноцид, като ги праща на сигурна смърт, без екипировка, ръждясали оръжия, а някои дори си носят винтовките.

Втората армия в света, а?
Ще събират от телеграмите за чорапи и гащи, пак.
 
Да не забравяме, че руснаците през втората световна са растрелвали тези от техните, които дадат заден при нападение.
Демек: В период сдохнеш или нет, а на зад сдохнеш на 100%.
По една водка и впериод до смърт.
Така, че няма нищо чудно, за Путин хората са просто ресурс за постигане на целите.
 

Горе