Украйна - Русия какво ви е мнението

Знаем им ги техните статистики, повече убити украинци, отколкото ранени. Против всички закони на войната но пак има балами, които им вярват. Украинците също завишават ама чак такива излагации няма. Пазил ги от геноцид, като ги праща на сигурна смърт, без екипировка, ръждясали оръжия, а някои дори си носят винтовките.


Ще събират от телеграмите за чорапи и гащи, пак.
Нямам нищо против твоите заупокойни заблуди. Щом това ти радва душичката - вярвай си, че руската армия е зле, а украинците са супер подготвени, въоръжени до зъби с натовското оръжие и силно мотивирани да мрат за съединените щати - до последния украинец, нали? :)
 
Щом това ти радва душичката - вярвай си, че руската армия е зле,
То не е нужно да си вярвам, има клипове, които го доказват. Това, че ги игнорирате не променя реалността.
 
Да не забравяме, че руснаците през втората световна са растрелвали тези от техните, които дадат заден при нападение.
Демек: В период сдохнеш или нет, а на зад сдохнеш на 100%.
По една водка и впериод до смърт.
Така, че няма нищо чудно, за Путин хората са просто ресурс за постигане на целите.
Преди време пусках тук видео с изявление на украински войници, изоставени без оръжие под обстрела на руснаците. В изявлението се казваше, че при тях също е издадена заповед за разстрел на всеки, който тръгне да отстъпва или да се предава.

Това, което правите тук е жалко и показва, че имате представа за войната само от филмите за Рамбо.

п.с. Не че аз съм воювала (опазил ме господ), но поне не си правя илюзии, че на фронта всичко е прекрасно. Врагът е зле, а наш'те са пушка. Не е така. Какво стана с великата медийна контраофанзива на укрите? Руснаците не са ли се изтеглили от друго село, та перемогата да го превземе с невиждан щурм?

Тъжно е, но можеше да се избегне, ако нео-кон не бяха откраднали изборите в сащ.
 
То не е нужно да си вярвам, има клипове, които го доказват. Това, че ги игнорирате не променя реалността.
А резултатите до момента какво показват, бе пиле шарено? 7 месеца бой, а по-добрата и богата армия още не е изгонила бедния агресор. Що така?
 
Нямам нищо против твоите заупокойни заблуди. Щом това ти радва душичката - вярвай си, че руската армия е зле, а украинците са супер подготвени, въоръжени до зъби с натовското оръжие и силно мотивирани да мрат за съединените щати - до последния украинец, нали? :)
тая е тотален брак, биели се били за САЩ, просто не може да има толкова тъп човек.
Нападат държавата ти и не се биеш за да я защитаваш а ми си се биел да защитващ друга на хиляди километри WTF
 
А резултатите до момента какво показват, бе пиле шарено?
Показват, че втората армия в света 7 месеца се мъчи срещу украинската + НАТО оръжия и разузнаване, че даже им се налага да правят мобилизация, която уж нямаше да правят.

Даже не им прилагат обучение, директно ги пращат на смърт, сами си го казват.

Какво стана с великата медийна контраофанзива на укрите? Руснаците не са ли се изтеглили от друго село, та перемогата да го превземе с невиждан щурм?

Ами върви си, спокойна бъди.

 
тая е тотален брак, биели се били за САЩ, просто не може да има толкова тъп човек.
Нападат държавата ти и не се биеш за да я защитаваш а ми си се биел да защитващ друга на хиляди километри WTF
А защо им нападнаха държавата? Нещо за мински споразумения и за 8-годишен обстрел на Добнас чул ли си? За влизане на украйна в нато? За стоварване на натовско въоръжение по границите на Русия? Плюс това, Русия влезе, за да си вземе собствените територии, които бяха придадени на укрите като част от СССР. Това трябваше да бъде направено още от пияницата Елцин, а не сега да се води война. Силно се надявам Полша, Унгария и Румъния също да се вземат техните територии и за гнусното укро племе да остане голата нива, която са имали първоначално.

Обидно е да спориш с толкова неграмотни същества. Бегай се скрий, че си тъжна гледка просто и не ме занимавай с мазното си съществуване.
 
Последно редактирано от модератор:
Показват, че втората армия в света 7 месеца се мъчи срещу украинската + НАТО оръжия и разузнаване,
Искаш да кажеш, че едните са много зле, та не могат да превземат Киев (въпреки че това никога не е било целта), а другите са толкова добри, та не могат да отблъснат по-слабия, макар да са ''сговорна дружина'' - 10 срещу 1? Има логика. ;)

Към края на седмицата може би ще видим кой какво може. Силно се надявам това да не е последното, което ще видим...
 
превземат Киев (въпреки че това никога не е било целта),
пак лъжеш!
Забрави за колоната тръгнала към Киев още в началото май?
Тази същата я която всичко се разпадаше и отказваше да се движи и беше попиляна с рпг-та.

Ей, грам срам нямате!
 
Искаш да кажеш, че едните са много зле, та не могат да превземат Киев
Това което имах да кажа, го казах. Просто едните имат много техника и хора за скрап, това е. Нещо за пращането на мобилизираните директно на фронтовата линия? За продължаващата офанзива? Задаваш въпроси, отговаря ти се, след това задаваш нови въпроси, така не се води дискусия. Има едни "много хубави" табели по родните гишета "Тук не е информация". Когато не е удобно, подминаваме.
 
Това което имах да кажа, го казах. Просто едните имат много техника и хора за скрап, това е. Нещо за пращането на мобилизираните директно на фронтовата линия? За продължаващата офанзива? Задаваш въпроси, отговаря ти се, след това задаваш нови въпроси, така не се води дискусия. Има едни "много хубави" табели по родните гишета "Тук не е информация". Когато не е удобно, подминаваме.
Не мога да кажа нищо за мобилизираните, защото не ги мобилизирам аз. Важното е, че скоро ситуацията коренно се променя. Дали Киев ще бъде ударен и сравнен със земята с няколко ракети или Путин отново блъфира - предстои да видим. ;)

п.с. Мобилизираните на Зеля също бягаха и също служат като пушечно месо. Защо виждате едните, а за другите си затваряте очите??? О, да, тук не е информация. Не ми отговаряй. :)
 
Не мога да кажа нищо за мобилизираните, защото не ги мобилизирам аз. Важното е, че скоро ситуацията коренно се променя. Дали Киев ще бъде ударен и сравнен със земята с няколко ракети или Путин отново блъфира - предстои да видим. ;)

п.с. Мобилизираните на Зеля също бягаха и също служат като пушечно месо. Защо виждате едните, а за другите си затваряте очите??? О, да, тук не е информация. Не ми отговаряй. :)
кажи за колоната към Киев, не прескачай темите.
Поне веднъж опитай да водиш нормална комуникация.
 
кажи за колоната към Киев, не прескачай темите.
Поне веднъж опитай да водиш нормална комуникация.
Горго, с теб нямам никакво желание да комуникирам, докато не се информираш по темата.

Потърси информация за Майдана - кой раздаваше сладки на платените протестанти?
За минските споразумения - какво съдържат документите и кой наруши обещанията, под които се беше подписал.

Колоната към Киев е кавър версия на ''призрака на Киев'' - можеш да си го завреш там, където обичаш да ти завират разни неща. Аре къш. Иди при мама да ти обръща внимание, че аз съм заета.
 
Не мога да кажа нищо за мобилизираните, защото не ги мобилизирам аз.
Тогава не коментирай нищо по темата, защото нямаш пряко участие в процесите. На украинците се появи един единствен клип в който се оплакваха, че са обкръжени и не идва помощ, такива неща се случват на война, не е ок, да. Това да го сравниш с пратени хора от хола в къщи на фронта, без никакво оборудване, обучение, скапани оръжия и прочие е смешно.

Ето ти още оплакващи се, че са заебани без нищо. Псуват си командирите и армията.


-----------------------------------------

Налага се теорията, че “Северен поток” 1 и 2 са саботирани. Над 30 сеизмологични станции в Южна Швеция регистрираха две подводни детонации в района на изтичането на газ в понеделник (2 сутринта и 7 вечерта), едната от които беше регистрирана като 2,3 по скалата на Рихтер.

2a5hyye.jpg


 
Тогава не коментирай нищо по темата, защото нямаш пряко участие в процесите.
А ти имаш и следователно можеш да коментираш всичко по темата??? Как е на украинския фронт? Думкат ли хаймарсите по кремъл вече? Чакаме военни сводки директно от източника. Така като се изцепите... Един клип My Ass. Още кога се разбягаха с писъци чуждите наемници и реваха по медиите, че са пуснати в гората по гол гъз. И по една пушка не им бяха дали при тоновете оръжие, което се излива в украйна.

Виждаш само едната страна, но всъщност и ти нямаш цялата реална информация. Мастурбирате на некви клипчета, без да сте видели същата смешка от другата страна на боевата линия.
 
Тогава не коментирай нищо по темата, защото нямаш пряко участие в процесите. На украинците се появи един единствен клип в който се оплакваха, че са обкръжени и не идва помощ, такива неща се случват на война, не е ок, да. Това да го сравниш с пратени хора от хола в къщи на фронта, без никакво оборудване, обучение, скапани оръжия и прочие е смешно.
То не е тук, за да научи нещо ново или да си промени мнението. То е тук, за да си изкаже своето мнение и да се опита да промени това на другите.

Малоумно същество, което не заслужава никакво внимание. Ще продължи да си гние на дъното до края на жалкото си съществуване. Лично Путкин в устата й да се из**ре ще каже, че е много вкусно и пак няма да си промени мнението. Един безличен парцал, който само сее малоумна пропаганда.
 
  • Like
Реакции: Sky

Горе