Украйна - Русия какво ви е мнението

Абе, Нанди, ако утре Турция анексира Кърджали, Свиленград и други, ти за Ердоган ли ще си? Питам за един приятел.
Кажи на приятеля ти да прочете какво значи референдум. Анексия на баба ти фърчилото. :)
 
Кажи на приятеля ти също да попита великите ВИ колонизатори какво стана със Санстефанска България? Защо от държавата ни бяха късани огромни територии и давани на други държави. Нас някой питал ли ни е???
 
Абе, Нанди, ако утре Турция анексира Кърджали, Свиленград и други, ти за Ердоган ли ще си? Питам за един приятел.
Че то е почти е станало бре Тедка. Ходил ли си в тази част на България? Знаеш ли, че след Сливен и Котел надолу почти няма села с българи, български език и български имена?
 
За възможностите за това кой може да e гръмнал тръбите:
САЩ имат интерес тръбите да са наред, за да може Русия да се издъни като доставчик — тя да спре газа,и без това от 2 септември не се подава газ по тръбите!

Руснаците имат договор за доставка на газ по СП1, който е предплатен от страните получателки. Русия не може да го достави, поради липса на оборудване в компресорните станции и нежеланието на Канада и САЩ да го ремонтират. Ако се разруши СП1/2, то Русия може да се позове на форсмажорно обстоятелство и да не изпълни договора. Така спестява от неустойки за недоставеното количество газ и западните страни не могат да имат каквито и да са претенции.
Поставянето на взривове на дълбочина от 70 м не е проблем за водолази, които могат да стигнат до мястото дори с рибарска лодка.
 
Че то е почти е станало бре Тедка. Ходил ли си в тази част на България? Знаеш ли, че след Сливен и Котел надолу почти няма села с българи, български език и български имена?
С тази разлика, че голям % от турците вече са против ДПС и приемат България за родина. Лично са ми споделяли не един и 2-ма.
 
Зарди паспортите азлика, че голям % от турците вече са против ДПС и приемат България за родина. Лично са ми споделяли не един и 2-ма.
Заради паспортите и бенефите от това свързани с ЕС
 
Че то е почти е станало бре Тедка. Ходил ли си в тази част на България? Знаеш ли, че след Сливен и Котел надолу почти няма села с българи, български език и български имена?
Стига сра с тая уста бе каун. Роден съм в Кържалиско, учил съм в Хасково, бизнеса ми е в Смолян, служил съм в Ивайловград, ти от мен по добре ли ще знаеш къде какви села има и как се казват. Стига дрънка глупости, за кой път вече се излагаш с тези неподготвени изказвания.
 
Че то е почти е станало бре Тедка. Ходил ли си в тази част на България? Знаеш ли, че след Сливен и Котел надолу почти няма села с българи, български език и български имена?
Не, аз съм си от София, не ходя натам.
 
Междувременно, докато празнуват в Москва, в Лиман руснаците са обградени и е въпрос на часове града да падне.


1664619547722.png

1664621365618.png

1664621445929.png
 
Последно редактирано:

Fd_Nrf7XgAENNzm
 
Стига сра с тая уста бе каун. Роден съм в Кържалиско, учил съм в Хасково, бизнеса ми е в Смолян, служил съм в Ивайловград, ти от мен по добре ли ще знаеш къде какви села има и как се казват. Стига дрънка глупости, за кой път вече се излагаш с тези неподготвени изказвания.
Не се напъвай, знам истината боли. Вероятно знам по-добре от теб да, почти 20 години съм живял и бил в района.

И думата която използва само потвърджава поста ми ;)
 
Може би за пръв път няма да гласувам.

И не знам дали всичко това е съгласувано и обмислено на най-високо международно масонско ниво, но тази мобилизация, която е обявил ВВП е някак си като всичко или нищо, или бой и/или защита до край.

Ще бъда оптимист и смятам, че плашат хората (все още). Светът определено се променя, дали по замисъл или по изпълнение. Или пък и по двете направления.
 
Относно Лиман: "Русия трябва да обмисли използването на ядрени оръжия с малка мощност в конфликта в Украйна, заяви чеченският лидер Рамзан Кадиров, цитиран от Ройтерс. В пост в "Телеграм" Кадиров отправи критики към руските командири заради това, че те са изтеглили руските сили от източния украински град Лиман днес, което той определи като изоставяне на града." източник БТА
 
Не се напъвай, знам истината боли. Вероятно знам по-добре от теб да, почти 20 години съм живял и бил в района.

И думата която използва само потвърджава поста ми ;)
Ти кой си да отъждествяваш мен и хората около мен като такива или онакива. Абсолютно си нямаш и най-малка представа за това как стоят нещата. Ако имаш поне една топка ела и ще те разведа в най-малко 200 села с църкви в Кърджалийски и Смолянски регион, чиито жители са с български имена и не знаят бъкъл друг език. Ще те заведа в църкви строени с пари събрани от мюсюлмани. Аз също съм дарявал пари, има ме в списъка с дарителите за реставриране на църква. Не го казвам да се хваля, а това са факти. Не може да твърдиш някакви глупости постоянно и да очакваш да те приемат за човек с цялостен разсъдък. Заповядай да видиш как съжителсват хората и не ги интересува ни русия ни украйна ни политика. Ти ако си будала или имаш психични проблеми, приеми го, осъзнай го и се лекувай. Няма нужда да пишеш неверни глупости, дори атакистите не бяха толкова долнопробни по време на пропагандите си, ползваха някакви изкривени факти. Ти едно, че неползваш факти, второ хвърляш някакви откачени твърдения и трето обиждаш голяма маса от хора, които нямат общо със случая. Просто си мери приказките и се лекувай, това не е децка градина или психиатрипна клиника, тука те четат много хора и някай гламав ще вземе да ти повярва, представяш ли си.
П. С. "каун" е чуждица в българския(означава зелен пъпеш) , в жаргон наричат хасковлиите така.
 
Ти кой си да отъждествяваш мен и хората около мен като такива или онакива. Абсолютно си нямаш и най-малка представа за това как стоят нещата. Ако имаш поне една топка ела и ще те разведа в най-малко 200 села с църкви в Кърджалийски и Смолянски регион, чиито жители са с български имена и не знаят бъкъл друг език. Ще те заведа в църкви строени с пари събрани от мюсюлмани. Аз също съм дарявал пари, има ме в списъка с дарителите за реставриране на църква. Не го казвам да се хваля, а това са факти. Не може да твърдиш някакви глупости постоянно и да очакваш да те приемат за човек с цялостен разсъдък. Заповядай да видиш как съжителсват хората и не ги интересува ни русия ни украйна ни политика. Ти ако си будала или имаш психични проблеми, приеми го, осъзнай го и се лекувай. Няма нужда да пишеш неверни глупости, дори атакистите не бяха толкова долнопробни по време на пропагандите си, ползваха някакви изкривени факти. Ти едно, че неползваш факти, второ хвърляш някакви откачени твърдения и трето обиждаш голяма маса от хора, които нямат общо със случая. Просто си мери приказките и се лекувай, това не е децка градина или психиатрипна клиника, тука те четат много хора и някай гламав ще вземе да ти повярва, представяш ли си.
П. С. "каун" е чуждица в българския(означава зелен пъпеш) , в жаргон наричат хасковлиите така.
Пий една вода и го давай по-леко. Това което казвам е на база живота ми в този край на България.
За разлика от теб не се плюнчат на всяко мнение различно от моето. Нещата за които говориш са така и ги знам много добре, но и това което казах преди е така.
Думата каун знам добре какво означава както и хиляди други чуждици от турския език. Нямам против хората нищо, но това не променя ситуацията в някой части на България. И не ги определям аз какви са, те са това което са.
 
@Kortes, абсолютно съгласен. Даже доста години съм поддържал връзка с турци с български имена, с перфектна дикция, изказване и местен диалект. Познавах един, който често иронизираше мисленето на старото поколение турци и се шегуваше с неща като "ре*ак", "Аллах Акбар" и свинско и разказваше вицове за тях :D. Чак след години разбрах случайно, че въпросния човек е бил турчин, приел имена, възгледи и морал на България.

Доста турци са ми споделяли и че не са гласували за ДПС и не искат те да властват над градовете, защото са си патили и са осъзнали, че ги използват.

Бтв, южно от Хасково има и много руснаци, украинци и бесарабски българи и това не е от войната, а от десетилетия насам.

п.с. И аз щях да направя корекция за думата "каун", но реших да го спестя. Ако не се прави разлика между диалект и турски (или който и да е език), няма смисъл от обяснения...
 
Пий една вода и го давай по-леко. Това което казвам е на база живота ми в този край на България.
За разлика от теб не се плюнчат на всяко мнение различно от моето. Нещата за които говориш са така и ги знам много добре, но и това което казах преди е така.
Думата каун знам добре какво означава както и хиляди други чуждици от турския език. Нямам против хората нищо, но това не променя ситуацията в някой части на България. И не ги определям аз какви са, те са това което са.
круме, ти говориш за циганите а той за помаците.
Разводнявате темата с глупости.
 

Горе