Украйна - Русия какво ви е мнението

Май си влезнала яко във филма... Такива като теб им трябва само трол и нищо друго, акъл не може да ти се набие понеже няма къде. Ти си просто едно нищо, човек с нулева стойност!
Ама ти си мислиш, че те приемам насериозно? Не прави такава грешка. Ако не се заяждаше периодично, отдавна да съм забравила, че съществуваш. Толкова си безинтересен и безличен, че само злобата ти помага да се откроиш. Други качества нямаш.

@ReminD, при толкова твои дебънкнати пропагандни твърдения, да ми се изявяваш тука като факт-чекър е смешно. Ти си роб на сащ-ската пропаганда и всяко различно мнение се обявява за пропаганда.

Клипа с лещата снощи го пуснах, защото бързаш да дебънкваш, без да схванеш какво казвам, пускайки клипа. Един вид ирония към теб беше, но не очаквах да я разбереш.

И, моля те, спри да се държиш като някакъв учител, който назидава учениците. Всички си имаме мнение и с арогантност няма да го промениш. То по никакъв начин няма да успееш, де, ама...
 
Ама ти си мислиш, че те приемам насериозно? Не прави такава грешка. Ако не се заяждаше периодично, отдавна да съм забравила, че съществуваш. Толкова си безинтересен и безличен, че само злобата ти помага да се откроиш. Други качества нямаш.

@ReminD, при толкова твои дебънкнати пропагандни твърдения, да ми се изявяваш тука като факт-чекър е смешно. Ти си роб на сащ-ската пропаганда и всяко различно мнение се обявява за пропаганда.

Клипа с лещата снощи го пуснах, защото бързаш да дебънкваш, без да схванеш какво казвам, пускайки клипа. Един вид ирония към теб беше, но не очаквах да я разбереш.

И, моля те, спри да се държиш като някакъв учител, който назидава учениците. Всички си имаме мнение и с арогантност няма да го промениш. То по никакъв начин няма да успееш, де, ама...

Е, да почвам с обидите ли, 9 реда за хубост. Да беше пуснала някое видео на японеца, поне да видя манджа. Аз още не съм видял кое е дебънкнато като пропаганда от руските ти медии, което съм споделял. Иначе то наистина като такива факт чекъри се явяваме - щото не мога да се сетя за едно вярно нещо, което сте дали или дори да сте помислили. Ако не си забелязала - отбор геноцид го хвана липсата - само ти беснееш в темата за изборите и тука, и на ден по няколко пъти те оборват, ти смениш темата, или я напсуваш на гейове, джендъри, либерасти, ДВУЛИКИ и така до другия ден, като пуснеш новата пропаганда и 5 поста те дебънкват с факти, ти задаваш нови въпроси и така си вървим вече 8ми месец.

Кво беше : "НАЛИ НЕ МИСЛИТЕ ЧЕ ПУТИН ЩЕ НАПАДНЕ БРАТСКА СТРАНА ЗАРАДИ ЦРУ И КРАВАРИТЕ" ... не знам... кажи ти.
 
Като толкова стриктно и формално се чака всичко, имаш ли обяснение защо Русия наруши конституцията си с анексията на новите територии? Защо се извърши така спешно? Според руската конституция, подобно решение предварително трябва да се гласува в двете камари на Парламента - Думата и Съвета на Федерацията, такова нещо не се случи.
@nandibandi и тук ли ще чакаме, като статистиката ?
 
Ама ти си мислиш, че те приемам насериозно? Не прави такава грешка. Ако не се заяждаше периодично, отдавна да съм забравила, че съществуваш. Толкова си безинтересен и безличен, че само злобата ти помага да се откроиш. Други качества нямаш.
Трябва да ти се дава зор и да трепериш от злоба у вас, такива отпадъци като теб само в коша! Хич не ме ебе как ме приема някаква възрастна злобна женица без грам смисъл в живота.

Направил съм 1000 пъти повече от теб в живота, мятай въжето и ни освободи от присъствието си.
 
Трябва да ти се дава зор и да трепериш от злоба у вас, такива отпадъци като теб само в коша! Хич не ме ебе как ме приема някаква възрастна злобна женица без грам смисъл в живота.

Направил съм 1000 пъти повече от теб в живота, мятай въжето и ни освободи от присъствието си.

Оф то затова ли се активизира, ти си го спекъл бая с предното мнение, пък уж си тръгна. Чудех се откъде тая злоба, пък то нали си мисли, че сме един и същи човек. Бие я тока редовно, така трябва :D
 

Гаврата не спира обаче, коментарите са веднъж.


Кой беше тоя дето преди 3 месеца 2 страници тука ни пропагандираше за златния юан, и руската рублей и до есента или зимата най-късно - краха на долара и еврото е неимуверен, щото путя така помислил. - Кой беше тоя? Да му пуснете един @ , да каже кво става - пак ли Путин го изиграли, той ли не разбрал, кво става.


И някой да не каже, че не уважавам руската култура - сега гледам едно културно зрелище от мамашата.

 
Последно редактирано:
Да го задам и на теб тоя въпрос, защо правиш мобилизация при положение, че имаш само 10к. убити от изпратени 150к войници?

Друго също ми прави впечатление, когато украинците удрят цивилни сгради/обекти винаги убиват умишлено, щото са нацисти, а когато руснаците бомбят такива цели, там винаги има военни, а цивилните са жив щит, как стават тея работи не знам.

Да твърдиш, че за тези 16 цивилни и още няколко атаки е направена мобилизация е смешно. Мобилизация се прави, ако всички други варианти са ти невъзможни, демек като вече си се осрал, иначе няма да береш този срам и риск, при положение че това е "специална операция", а не война.

Неем идея, още преди известно време казах, че е смешно някой да очаква конкретни отчети за дейсвия във военно време.

Моето някво логично обяснение е, че наистина им стана тежко, заради постоянната подкрепа на целия запад с оръжие и техника. Понеже присъединиха една доста голяма част (законно или не, факт е), ще е нужна защита на тая територия следващите месеци, че може и години.

Вие самите пускахте и се радвахте на клипчета как от жилищни сгради се бомбят преминаващите конвои и се хвърляха молотов от цивилки. В началото имаше некво търпение, после взе да се отвръща. После сълзи и сополи. Не казвам, че е редно - но е логично.

Тези няколко атаки и убити на цивилни са ежедневие, отвори някой Донетцки сайт, който смяташ, че не е пропаганда и виж.

За мен специалната операция премина във война още откакто се изтеглиха от Киев и не мина номера им със свалянето на правителството, и парада на техника, ако още не сте стигнали до тоя извод - тъжно. Или пък очаквате, некоЙ официално да ви го съобщи по телевизийката, че да сте сигурни в преценката си.

И понеже си задаваме въпроси ти как ще обясниш логиката в Русия да има регистрирани ~2,8M регистрирани бежанци от Украйна, при ~4,8М за Европа. Т.е. защо 2.8М ще бягат от окупатора при окупатора?
 

Гаврата не спира обаче, коментарите са веднъж.


Кой беше тоя дето преди 3 месеца 2 страници тука ни пропагандираше за златния юан, и руската рублей и до есента или зимата най-късно - краха на долара и еврото е неимуверен, щото путя така помислил. - Кой беше тоя? Да му пуснете един @ , да каже кво става - пак ли Путин го изиграли, той ли не разбрал, кво става.


И някой да не каже, че не уважавам руската култура - сега гледам едно културно зрелище от мамашата.

Баш Лошия беше. Ама се е покрил последните месеци. Разбирам го де, бая срам има да бере.

Междувременно южния фронт продължава да се разпада:

9bkfga8s8sr91.jpg


Russian soldiers are surrendering en masse

 
НАТО досега не знам да е говорила напразно и пропаганда. Там се работи с разузнаване, не и трябват маса зомбита за вътрешно потребление. А Капутин беше предупреден още преди 2 месеца, че само да започне подготовка за изстрелване, бункерчето му става на пух и прах. САЩ преди месец се разправиха с един подобен - зауахири - с ракетата без взрив - със шестте меча. Тъй че предупреден е капутчо.

Тоя много добре си го каза - Китай, Северна Корея, Иран, Русия - това не са ви филмите - такъв бой ще ги бият, както никой досега не ги е млатил, и да внимават всичкикте диктаторчета какво говорят, че чичо сам пробва меко, и като не стане - бие много здраво. Иначе визира ги поотделно - само наште путинофилчета си мислят, че тея страни някоя би защитила другата срещу 139 държави.
 

Вече е време Захарова да си изкаже репликите, че само луд би си помислил, че Путин може да използва ядрено оръжие. А руската армия бяга "тактически"...

https://t.me/c/1896622327/22
Може ли по-достоверен източник за тази "новина' от британския Таймс? Щото е доста сериозна, не за друго. Току-що прегледах нюз фийда и никъде не видях да се казва, че Русия ще ТЕСТВА ядрено оръжие. Колко държави освен сащ до момента са тествали атомни бомби в чужди държави??? То май няма таква практика.
 
Неем идея, още преди известно време казах, че е смешно някой да очаква конкретни отчети за дейсвия във военно време.

Моето някво логично обяснение е, че наистина им стана тежко, заради постоянната подкрепа на целия запад с оръжие и техника. Понеже присъединиха една доста голяма част (законно или не, факт е), ще е нужна защита на тая територия следващите месеци, че може и години.
Това е нещо съвсем друго от "няма проблеми, фалшива офанзива, всичко е наред и по план". Аз също мисля, че това е причината и затова беше бързането с референдумите, че даже си нарушиха и конституцията. Просто им запари под гз.
Вие самите пускахте и се радвахте на клипчета как от жилищни сгради се бомбят преминаващите конвои и се хвърляха молотов от цивилки. В началото имаше некво търпение, после взе да се отвръща. После сълзи и сополи. Не казвам, че е редно - но е логично.

Тези няколко атаки и убити на цивилни са ежедневие, отвори някой Донетцки сайт, който смяташ, че не е пропаганда и виж.
Никога не съм отричал, че и от двете страни най-вероятно нарочно се удрят и цивилни. Обаче тук мужиците всеки ден ме убеждават, че само нацистите трепят цивилни, руските бомби имат разпознавателен датчик и не падат върху цивилни или ако случайно паднат, то е щото били жив щит. Дали са ежедневие не знам, знам че един град се изравни със земята.
За мен специалната операция премина във война още откакто се изтеглиха от Киев и не мина номера им със свалянето на правителството, и парада на техника, ако още не сте стигнали до тоя извод - тъжно. Или пък очаквате, некоЙ официално да ви го съобщи по телевизийката, че да сте сигурни в преценката си.
Това ми е ясно отдавна, не е ясно на отбор "Нанди", които твърдят, че никога целта не е била Киев и сваляне на правителството, просто искали да освободят Донецк и Луганс.
И понеже си задаваме въпроси ти как ще обясниш логиката в Русия да има регистрирани ~2,8M регистрирани бежанци от Украйна, при ~4,8М за Европа. Т.е. защо 2.8М ще бягат от окупатора при окупатора?
Естествено, че има и такива дето си искат Русия, други бягат щото вече няма на къде, само да не са на бойното поле, трети от страх, четвърти по принуда.

According to the Ukrainian authorities, Russian troops in the territories of Ukraine occupied by Russia are engaged in the forcible deportation of people from Ukraine to Russia, passing them off as refugees. According to the Russian government figures, 971,417 refugees had gone to Russia by 26 May. In March, the Ukrainian foreign ministry alleged that 2,389 Ukrainian children had been abducted from Russian-occupied territory in Donetsk and Luhansk, and transferred to Russia, as well as "several thousand" residents of Mariupol

Amnesty International reported that "The abusive and humiliating process known as ‘filtration’ is a shocking violation of international human rights and humanitarian law. Our research shows that many displaced Ukrainians end up inside Russia or Russia-occupied territories involuntarily, even if they are not physically forced to move. Deportation and forcible transfer of civilians in occupied territory are prohibited by international humanitarian law and can constitute war crimes or crimes against humanity.
 
Банди спокойно - САЩ има с какво да наблюдават блатния кенеф 24/7. Ако има раздвижване на ядрените сили те ще го разберат първи.
3 такива са на постоянен патрул нагоре от САЩ


cobra-ball-2-770x385@2x.jpg


А AWACS-овете и RC-130 в Полша и Румъния - слушат даже как руснаците пикаят, дори и тея в подводниците в черно море се чуват - и за тях имат лечение - P-8 Poseidon , всеки ден минава през БГ и отива да слухти мизерниците в черно море.
 
Банди спокойно - САЩ има с какво да наблюдават блатния кенеф 24/7.
Знаеш ли кога щях да съм по-спокойна? Ако ''наблюдаващите'' не бяха разръчкали тая война. Щото ние сме през една локва разстояние, а нео-коньете у бЕлата къща ги боли фара, че стратегически натовски съюзник е ударен заради чужди интереси.

Варна ли беше на прав мерник срещу Одеса? :)
 
Говори го това у селото ти. Недей се напъва тука. Поне 20-ти път се пробваш, не става. То се дават аргументи, на такива работи - по-добре да ти пращам Chill и това е.
Хубавото на небивалиците ти е , че сама си противоречиш. Кво стана с нацистите и геноцида?
 
Щото ние сме през една локва разстояние, а нео-коньете у бЕлата къща ги боли фара, че стратегически натовски съюзник е ударен заради чужди интереси.
Това наистина ли мислиш, че може да се случи? Русия да тръгне на конвенционална война с НАТО? Това си е подписване на смъртна присъда. Шанс имат само с ядрено оръжие, а запукат ли се няма голямо значение къде си.
 
Това наистина ли мислиш, че може да се случи? Русия да тръгне на конвенционална война с НАТО? Това си е подписване на смъртна присъда. Шанс имат само с ядрено оръжие, а запукат ли се няма голямо значение къде си.

Стига и ти пич неподготвен. И аз смятах като теб, щото кой да ни обяснява как стоят нещата, ако не търсим. Първо - руснаците са изстреляли само 1 сармат - тоя сармат се зарежда 90 минути с течно гориво - светва на радарите и сателитите като червена боя. преди да има такъв удар - ще се разбере това трудно се скрива - САЩ казват, че от 1 до 4 минути могат и са способни да идентифицират и насочат сили към ICBM, която да бъде свалена още преди да мине буустерната фаза - те няма защо да лъжат - реално противници са им все луди диктаторчета, дето ако не и показваш сила отвреме навреме - те от друго не разбират - ако ги оставиш - Русия винаги са казвали, че момента когато СССР МОЖЕ да победи САЩ - биха нападнали пЪРВИ - и то с ядрено оръжие!!!!
. Другото което - ти наистина ли вярваш, че руските железа могат да прелетят 9000км и да не се разпаднат? Април 1 сармат изстреляха, а не се знае колко преди него не са излетели . Бомбите пък от едно време никой ги не брои - това не могат да го изкарат и подготвят. Остават им 30-тина подводници - е колко и какво ще ударят тея подводници? Цяла Америка е опасана с хиляди километри кабели още от времето на студената война. В лош случай ще стигне до някой град - Ню Йорк да кажем - и ще убият 20 000 души - и как 20 000 души ще накара САЩ да капитулира? Гнева ще е голям тогава на милионната им армия от наемници, а не от скопени пияници, само 17 000 самолета ги очакват рашките, и пълномащабна операция от украйна -полша - балтийските републики- финландия. Ако през това време кремълските престъпници не са на пясък заради minuteman 3

- това е по-детайлно и обяснява доктрини от сега и евентуални сценарии. Изобщо забрави за това дето русоробите ти набиват в главата, за ядреното им оръжие и каква сила са - видяхме как се краде в армията им - онея не са по-различни - ако не сте гледали търсете в тубата на навални разследването за шефа на КОСМИЧЕСКИТЕ войски на капутин - с 52 имота в ЗАПАДА.

Нандибанди към 10-та страница се кефеше и пускаше разни мемета, САТАН как пътувал към Франция за 3 дни - нещо такова беше май. Тея са толкова зле, ама толкова зле, че както не очаквахме какъв бой ще ядът в Украйна - ще останем ПАК изненадани за колко време биха били смазани срещу авиация, самолетоносачи, стелт самолети, бомбандировачи - тея блъфове на капутин подмокрят само нискоинтелигентни същества дето по цял ден четат за капутко като нея - като цяло пропагандата им на русия е за вътрешно монголците из блатата - и тук там някоя като нея се подмокря.


Е ся ще намеря мемето дето беше пускала, че даже не знаеше сармат / сатан какво е, но бях предупреден, слабите еврогейци да си трайкаме, щото ако путя се ядоса и нападне франция - за 3 дни е там и ще пие кафенце.
 
Последно редактирано:
Може ли по-достоверен източник за тази "новина' от британския Таймс? Щото е доста сериозна, не за друго. Току-що прегледах нюз фийда и никъде не видях да се казва, че Русия ще ТЕСТВА ядрено оръжие. Колко държави освен сащ до момента са тествали атомни бомби в чужди държави??? То май няма таква практика.

Коментара ми беше ироничен за Захарова, защото правят обратното на казаното от нея. Няма официално изявление.
 
Бах мамаму един месец си ловях риба по гръцко, викам си като се върна нема вече раша. Гледам само ремайнда за сега ги бие по всички фронтове :D
е чичо сам пробва меко, и като не стане - бие много здраво
И камиларите в Афганистан така викат ...

Кажи по-добре уреди на тъста въглища?
 
Коментара ми беше ироничен за Захарова, защото правят обратното на казаното от нея. Няма официално изявление.
Захарова е говорител на външно министерство, а не на министерството на отбраната. Логично е военните действия да се разминават с изявленията на дипломатите - това са два различни ресора.

На мен лично ми е по-смешно, че кабинетът на Бай Алцхаймер постоянно му опровергава налудните изказвания. При руснаците може да е гаф, но може и да е тактика за заблуда на противника. В сащ имаме сенилен старец, който понякога се изпуска и казва каквото е чул да си говорят нео-коните, които му дърпат конците.
 

Горе