Украйна - Русия какво ви е мнението

Браво, Гари Каспаров, един от най-умните хора на земята, идвал не веднъж в България, и фашист ще стане, стига само да е опозиция на Путин, а той е голяма опозиция.

Харпов и Каспаров си ги уважават всички.
 
Харпов
Карпов имаш предвид.
Гари Каспаров, един от най-умните хора на земята, идвал не веднъж в България,

Ходи навсякъде, където му платят

0834253001663664998_1814858_920x708.webp
 
и фашист ще стане, стига само да е опозиция на Путин
Е, то е задължително. Всички фашисти са против Путин. ;)

а той е голяма опозиция.
Голяма, голяма... колко, па голяма опозиция да е? Аха и ще го бутне от президентския стол. :)
 
За кои глупости се оправдаваш? За твърдението, че в един и същи ден не могат да се случат повече от едно неща? Да, глупост е... И шефа на ЦРУ не е подозирал, че след изказването му едни специални влакове ще започнат да се движат из Русия, ама на... ;)

Няма повече да споделям кликбайт статии да се бъзикам със Захарова, защото в много филми се вкарвате. (Хахаха) ще падна и умра от смях с вас. Шефа на ЦРУ не е подозирал, че ще се появи влака? :DОпровергал е информацията просто. А какво всъщност се случва


Движението на влака го има, но автора на поста не твърди, че ще използват ЯО. В коментарите от поста споделя за къде мисли, че се движи и че Таймс и Гардиън не са се свързвали с него за пояснителен коментар, а направо са пуснали статията.
 
Специално за Мето - версата. ;)
310918167_10229508045431336_3797055826620821136_n.jpg
 


Тея себе си ли лъжат, или просто трябва да пропагандират лъжи, за да ни бутат назад.

Директно там летя - лично обективно.бг го видяха и ни рапортуваха. Нищо, че е на 9км , и на 33 по маршута.


63281552_7.png



На всичкото отгоре, само руски пропагандисти биха преписали без да отделят 1 минута и да намерят кой е самолета и, че снимката е от 1 месец, и той си стои в САЩ. https://www.radarbox.com/data/flights/ffab123


s0e77yazyaj91.jpg




Лоша работа - трябва да се спират тея парцали и лайна, дето мажат цялата държава с лъжи и гнусни пропаганди, как може в държавата да ни живеят такива утрепки, и да работят ПРОТИВ нея, назад и назад да ни бутат.
 
Лоша работа - трябва да се спират тея парцали и лайна, дето мажат цялата държава с лъжи и гнусни пропаганди, как може в държавата да ни живеят такива утрепки, и да работят ПРОТИВ нея, назад и назад да ни бутат.
Да тагнем @partytime - може да има мнение по въпроса за парцалите и лайната, дето мажат цялата държава.

Вие с графчето сте много забавни. Те го признават открито, ама вие с голи гърди на амбразурата - браните ли браните. Сега за некъв хеликоптер се хванал като удавник. Може и с волска каруца да са го направили. Какво значение има как, като е ясно защо?
 
Без коментар...
 
Дойчето съм ги блокирал отдавна. Министерството на истината бачка на бързи обороти с всички ресурси. Те един вирОс направиха "со фей мъс" за 2 месеца и го разиграха в цели 2 сезона та 2-3 дупки на няква тръба няма да замажат.

Ай жокер, кои са "DW Fact Check":


6502887_7.jpg
 
Че мажат е ясно, но защо го тагваш винаги за сайта на Диляна Гайтанджиева?
Защото мисля, че има някакво участие в него.

п.с. Сайтът е муцка! Основно от него се информирам. :love:
 
Защото мисля, че има някакво участие в него.
Не, нямам ! Аз съм само пастир на истината и искам да я покажа на будните и разбиращи хора.
Между другото наши братя от този форум показващи и борещи се за истината и правото на хората да знаят истината а не да бъдат давени от заливащата ги помия и лъжливите медии бяха масово ругани и не разбрани !

п.с. Сайтът е муцка!
Сайта показва гледна точка и е за хора с мозъци и широко отворени очи и стиснати задници а не обратното. ;)
 
Между другото наши братя от този форум показващи и борещи се за истината и правото на хората да знаят истината а не да бъдат давени от заливащата ги помия и лъжливите медии бяха масово ругани и не разбрани !
И аз съм системно ругана, ама за сестрите нищо не казваш. :confused:
 
Репортерите на някой медии лежат на земята уж, че голяма война, докато зад тях жените се разкарват ...
Нормално отиваш за репортаж за пари и накрая няма нищо интересно и почваш цирк. Все пак тря се върнеш с репортаж
 


Тея себе си лъжат
И ти лъжеш теб.
 
Репортерите на някой медии лежат на земята уж, че голяма война, докато зад тях жените се разкарват ...
Нормално отиваш за репортаж за пари и накрая няма нищо интересно и почваш цирк. Все пак тря се върнеш с репортаж
Тъжното е, че не е това причината.

Тук имаме класически пример за пропаганда. ''Репортерът'' прави скечове тип Зеля с различна цел:

Поредната просия на съжаление, пари и оръжие за у-йна;
Възхвала на великите победи на укранците - да покажем, че използваме добре парите и оръжията;
Да излъжем руския народ, че Путин е изтървал войната, за да се вдигнат и да го свалят.

Може да има и други причини, но е факт, че мас медиите предлагат цирк, облечен в целофана на сериозната журналистика.

Някакво много жалко комедийно шоу се върти по световните/казионни медии. По-пошло от комиците и шоуто на канала взети заедно.

п.с. Да поясним за какво говорим

 
  • Like
Реакции: OSH

Горе