Украйна - Русия какво ви е мнението

Сакън, не барайте петия член! :eek:


(абе защо сте оставили темата да изпадне на 2-ра страница??)
Наште бойци на тихия фронт тука и без това смятат АП за проруска. Сега ще почнат с клетвите.
 

Мурзилките добре са ги наредили из коментарите с пропагандите им и с резултатите.



На друго мнение обаче е Кремъл: от прессекретаря на президента Дмитрий Песков дойде предупреждението, че Турция не бива да "допуска стъпки, които може да доведат до дестабилизация"


Голям смях
 
Мурзилките добре са ги наредили из коментарите с пропагандите им и с резултатите.



На друго мнение обаче е Кремъл: от прессекретаря на президента Дмитрий Песков дойде предупреждението, че Турция не бива да "допуска стъпки, които може да доведат до дестабилизация"


Голям смях
Видяхме ги руснаците как клекнаха, като Турция казаха, че експорта на зърно ще продължи.
 
На тия от фак-ти няма ли кой да им каже как се пише правилно медия?


m.fakti-banner-svobodnata-media.jpg


Иначе продават мърч.. :)
 
Дуда: "Еманюел, повярвай ми, аз съм изключително предпазлив", казва полският президент и добавя: "Не искам война с Русия и повярвай ми аз съм изключително предпазлив, изключително предпазлив!"


:D:D
 
Дуда: "Еманюел, повярвай ми, аз съм изключително предпазлив", казва полският президент и добавя: "Не искам война с Русия и повярвай ми аз съм изключително предпазлив, изключително предпазлив!"


:D:D

Тъпаците доста се мъчиха да каже някоя от опорките и на тукашните мурзилки, не им се получи особено.
С Буш е интересно - за да се види за какви нищожества става въпрос - това само руснак може да го направи. Кочината им да нападне държава, и те да си мислят, че е ок и много забавно да се правят на украинци и да се подиграват. Явно на тези тъпаци им се е разминало с моГилизацията, гледам че са ги пращали по Сирия, Крим - хубаво е сега да ги пратят малко на фронта да забавляват бягащите.

И с Молдоа са се 'бъзикали' преди 2 месеца относно 'мобилизация' - добре, че моГилизацията в Раша им дойде изневиделите, но пък нали са техни хора - няма да ги пращат тях да се бият - трябва да пропагандират.



Лично на мен по-интересни 'пранкове' са това например, където един тъпак от ФСБ си призна и даде бая подробности за отравянето на Навални, който случайно гние в затвора.

 
Последно редактирано:
С Буш е интересно - за да се види за какви нищожества става въпрос - това само руснак може да го направи. Кочината им да нападне държава, и те да си мислят, че е ок и много забавно да се правят на украинци и да се подиграват. Явно на тези тъпаци им се е разминало с моГилизацията, гледам че са ги пращали по Сирия, Крим - хубаво е сега да ги пратят малко на фронта да забавляват бягащите.
Хахаха казваш когато на запад се подиграват с политици е демокрация, но ако руснаци правят същото егаси драмата....

Лично на мен по-интересни 'пранкове' са това например, където един тъпак от ФСБ си призна и даде бая подробности за отравянето на Навални, който случайно гние в затвора.
Искренно и лично а..... :D
 
Последно редактирано:
Хахаха казваш когато на запад се подиграват в политици е демокрация, но ако руснаци правят същото егаси драмата....

Не мога да се сетя за нещо подобно, което е забавно. Ти на кое по-точно се смея от видеото с Буш, или си плямпаш както винаги празните приказки?
 
Ето че видяхме как НАТО защитава членките си...

Страна-нечленка (Украйна) обстрелва с ракети територията на членка на НАТО и убива цивилното й население!

Според спогодбата, сега би следвало САЩ да вкара 4-5 самолетоносача в Азовско море и да почнат да бомбардират инфраструктурата (както правят обикновено) на Украйна! И всичкото Еурофайтери, Рафалета и Грипени да долетят и да почнат да сипват и те върху позициите на украинската армия!!! :eek:

Артикъл 5 anyone?! :rolleyes:
 
Страна-нечленка (Украйна) обстрелва с ракети територията на членка на НАТО и убива цивилното й население!

Според спогодбата, сега би следвало САЩ да вкара 4-5 самолетоносача в Азовско море и да почнат да бомбардират инфраструктурата
:rolleyes:

Това са опорките на мурзилките, а не на НАТО. "Обстрелва" с ракети, е всъщност дефектирала С300 и инцидент, а не нападение както руснаците направиха в Украйна. Знам, че не може да направиш разлика между това, което направи Русия, и падналата ракета - не ги мисли тея работи.


Ето и тъпаците имат пранк кол със Столтенберг преди 5 години и 9 месеца - после говорете, че не са мурзилки.
. Всичките им 'пранкове' все чертаят правителствената официална руска линия на блатните от Кремъл. Хич не е странно.



Голям смях мурзилските фенове на блатните да изкривяват, че едва ли не НАТО не работи, като се има предвид руския военен соЮз, който работи само на хартия. Преди 100-тина страници стана навъпрос, и то за нападение, а не инцидент.


Ето че видяхме как НАТО защитава членките си...
Видяхме , от 60-те години не мога да се сетя някой толкова тъп да тръгне срещу НАТО. Може Расийските педеруZи да се пробват.

Затова беше тоя вой да не влезе Украйна в НАТО, щото после ще ядът хурката да ходят на 'учение' където и да било по НАТОвска територия.


сега би следвало САЩ да вкара 4-5 самолетоносача в Азовско море и да почнат да бомбардират инфраструктурата (както правят обикновено)

Последно - САЩ не помага, или помага мигновенно и веднага 'както обикновено'? Дай пример, който визираш какви са тези бомбандировки и инфраструктура.
 
Последно редактирано:
Това са опорките на мурзилките, а не на НАТО. "Обстрелва" с ракети, е всъщност дефектирала С300 и инцидент, а не нападение както руснаците направиха в Украйна. Знам, че не може да направиш разлика между това, което направи Русия, и падналата ракета - не ги мисли тея работи.
Явно и Полша не направи разлика, нито демократичните западни медии порпити до гъза си със свободното слово :)

Последно - САЩ не помага, или помага мигновенно и веднага 'както обикновено'? Дай пример, който визираш какви са тези бомбандировки и инфраструктура.
Сериозно?!? Ходите на курсове за да ви обучават да се правите на чукове или можете да мислите и реагирате само в една равнина? Защото ако е второто е цяло чудо как сте се измъкнали от ситото на естествения подбор...
 
Мурзилски размисли от педеруЗки фен. Както винаги празни приказки без да се адресира нищо от казаното и само странични неща. След 2 страници ще се дотътри да изтипоса някой въпрос или тъпотия отново
 
Ситуацията с ракетата е ясна. Има няколко версии.
А) Руски дрон отклонява ракетата, изстреляна от украинско ПВО към Русия, Ц-300 не може (може) да бъде изстреляна срещу Русия. Украинската военна техниха (Сделано в СССР) трябва да бъде подменена.
Б) Пиян украинец от руски произход на трезва глава е взел решение да обстрелва Полша.
В) Руснак, женен за германка от полски произход е хакнал SpaceX.

Има още 14.5 версии за това как и защо се случи.
 
Ситуацията с ракетата е ясна. Има няколко версии.
А) Руски дрон отклонява ракетата, изстреляна от украинско ПВО към Русия, Ц-300 не може (може) да бъде изстреляна срещу Русия. Украинската военна техниха (Сделано в СССР) трябва да бъде подменена.
Б) Пиян украинец от руски произход на трезва глава е взел решение да обстрелва Полша.
В) Руснак, женен за германка от полски произход е хакнал SpaceX.

Има още 14.5 версии за това как и защо се случи.
Проблемът е, че двама човека са били убити. Това е ситуация, в която трябва да има реално разследване. Хората не могат да се върнат. Никой не се връща от "онзи" свят. Но, ще е добре да се намери истината. Или да се потърси.

Надеждата може и да умира последна, но истината никога не умира.

Първият въпрос е "защо".
Вторият е "как".

Винаги се започва от "защо". Този въпрос, ще открие много отговори. И ще зададе още въпроси.
 
Ситуацията с ракетата е ясна. Има няколко версии.
А) Руски дрон отклонява ракетата, изстреляна от украинско ПВО към Русия, Ц-300 не може (може) да бъде изстреляна срещу Русия. Украинската военна техниха (Сделано в СССР) трябва да бъде подменена.
Б) Пиян украинец от руски произход на трезва глава е взел решение да обстрелва Полша.
В) Руснак, женен за германка от полски произход е хакнал SpaceX.

Ясно ти е на тебе всичко - написа по-големи глупости и от Крум / торбалана / транса / новапс и другите мурзилки. Всичко ти е ясно - като с генералите и подземните тунели.

С300 ракетите са МНОГО малки, които не са за земни обекти, дори не се взривява директно, а разпръсква шрапнели и фрагменти, които чупят самолет или ракета ( нарича се ФЛАК ) . От Украйна и на Миколаев кмета преди 2 месеца тръгна някакъв слух, че руснаците ползват С300 за наземни цели - това е абсолютна глупост, то самите ракети не са и направени да се удрят в твърд обект а и щетите, които правят са никакви, за сметка на парите, които струват, и батареята и ресурса - човешки и логистичен, който костват. Имат какво друго да хвърлят вместо С300 по земни обекти - то даже няма и такава ракета, която да е пригодена за сблъсък със Земя и изобщо сблъсък с обекти от С300 вариантите.

Няма ПВО на света от тоя тип / година , което да се опитва да уцели самолет с директен удар. За балистичните ракети и други ракети - затова всяко ПВО С300 /патриот / С200/ С400 и т.н.. си има варианти - различни модели за ракети или за самолети. Ракета е в пъти по-трудно да я унищожиш с ракета тип ФЛАК ( която ползва фрагменти ) като за самолети.


А) Руски дрон отклонява ракетата, изстреляна от украинско ПВО към Русия, Ц-300 не може (може) да бъде изстреляна срещу Русия. Украинската военна техниха (Сделано в СССР) трябва да бъде подменена.

Верно си изпляскал тотално - това да не ти е някоя овца на паша, че да я водиш и отклоняваш. Майко мила и идиот...
Времето ти е равно на дистанцията делено на скоростта - всичко е започнало и свършило за 2-3 минути най-много. Отделно другия радар за гонене на целта и насочване на ракетата - му трябва минимална височина - няма такъв идиот като тебе, всичко ти било ясно.

Б) Пиян украинец от руски произход на трезва глава е взел решение да обстрелва Полша.

Пиянката май си ти - AESA радарите им не могат да насочват наземни цели. Самата ракета трябва да бъде изстреляна по обект в радиуса на радара, оттам нататък ракетата следва обекта - а понякога не го достига, свършва горивото и пада - Тук да се отбележи, че С300 има унищожаване /самоунищожаване ако не достигне целта си - явно не се е задействало.

пс: Бях давал линк преди няколко страници за С300 паднали в Кипър, гонели Израелски самолети преди години. Ако се разровите не е прецедент ПВО ракети да попадат в други държави когато има конфликти до тях. Включително и такива на САЩ.



Ей ти за пример фалакс, от кораб взето и пригодено за земя CRAM - директен удар, само че със снаряди изстрелвани много бързо. Не работи за medium / long range, затова и технологията предимно е по корабите - руснаците имат подобно.

 
Последно редактирано:
@ReminD

1. Ракетите имат уникални обозначителни кодове.
2. По кода се разбира в коя дивизия или подразделение е била налична.
3. Била ли е там наистина.
4. Ако да, кой е бил на смяна.
5. Кой е дал заповедта за изстрелване.

Много е лесно да се разбере откъде точно и защо и как е изстреляна.

Горният ми коментар - първия беше нещо, като ирония доколко всичко това е супер нелепо и се спори кой бил изтрелял ракетата, а не за убитите хора. И какво следва е още не по-малко важно. Дуда и Бай измънкаха нещо и още тогава сякаш стана ясно "кой".
 
997 297

+365

Ракетата е изстреляна по грешка, инцидент от украинските сили за противо-въздушна отбрана (ПВО) - това стана ясно от коментарите на Дуда.

Вариант две е наистина да е била отклонена от руски сили, тъй като тя е произведена в СССР и руснаците знаят най-добре как и какво може да се направи.

Но вариант 3 - подменяйте Сделано в СССР е сякаш най-логичен.
 

Горе