Украйна - Русия какво ви е мнението

Както се и очакваше, Републиканците взеха конгреса и ще насочат основното си внимание към разследване на Байдъновци!
И после ще спрат помощта на Украйна! След което руснаците ще поемат инициативата и за 3 дни ще превземат Киев! Ще денафицират цяла Украйна и веднъж за винаги ще премахнат гадните фашисти-нацисти от там! Добре че са руснаците да освободят страдащите украинци от гадната власт там!
 
gbk1mqt7rw0a1.jpg
 
Тоо коментар, според финаносвите специалисти на форума най-вероятно е за ковид темата.. ма ше си опитам късмета.

Цената на тока, която плащам.. до 31.12.2022 28цента кЧ.. от 01.01.2023 56цента кЧ.
Макдоналдса обаче още бачка, тъй че споко.
 
Тоо коментар, според финаносвите специалисти на форума най-вероятно е за ковид темата.. ма ше си опитам късмета.

Цената на тока, която плащам.. до 31.12.2022 28цента кЧ.. от 01.01.2023 56цента кЧ.
Макдоналдса обаче още бачка, тъй че споко.
На мен един немски портал за сравнение ми прати онзи ден имейл с оферта за кредит за ток (Stromkredit), като уточняват, че от 2023 г. цената ще е между 32 и 52 цента за кЧ, а при теб е още повече...
 
Говорейки за финанси...

1668882009376.png
 
809 страници? Калдата ви бие.
Но с малка преднина.
 
Колхозниците вие май нещо не ви се ходи натам?


Маргарита Шурупова е журналист, напуснал Русия, заради задушената свобода на словото след началото на войната в Украйна. До началото на март т.г. тя е част от екипа на независимата Интернет-медиа ТВ2 в гр. Томск. Лицензът на телевизионния канал е отнет през 2015 година заради позицията му по анексията на Крим, след блокиране на сайта ТВ2 на 5 март 2022 заедно с част от колегите си Маргарита и съпругът й - кардиохирург напускат Русия като "морални емигранти".

Най-напред ни отнеха вълните на които излъчвахме. А след това ни отнеха и лиценза на телевизионен оператор, с мотива, че нямаме вълни на които да излъчваме. В Русия наричаме това "легализъм" - привидна законност, която се прилага в случаите, в които властите искат да постигнат някаква цел.

Крепостничеството в Раша е от край време - не знам какво се занимавате с тая гадна европа, с тея джендъри - отивайте в педеруZия - рублей, живот, щастие, свобода на словото.
 
Колхозниците вие май нещо не ви се ходи натам?


Маргарита Шурупова е журналист, напуснал Русия, заради задушената свобода на словото след началото на войната в Украйна. До началото на март т.г. тя е част от екипа на независимата Интернет-медиа ТВ2 в гр. Томск. Лицензът на телевизионния канал е отнет през 2015 година заради позицията му по анексията на Крим, след блокиране на сайта ТВ2 на 5 март 2022 заедно с част от колегите си Маргарита и съпругът й - кардиохирург напускат Русия като "морални емигранти".



Крепостничеството в Раша е от край време - не знам какво се занимавате с тая гадна европа, с тея джендъри - отивайте в педеруZия - рублей, живот, щастие, свобода на словото.
Глупости говориш!!! Лошия каза, че в Русия си имат напълно нормални свободи на словото и тям няма никакви ограничения кой какво говори!!! Гнилия запад няма никаква свобода на словото и трябва да се учи от страни като Русия и Китай!!!
 
Крепостничеството в Раша е от край време - не знам какво се занимавате с тая гадна европа, с тея джендъри - отивайте в педеруZия - рублей, живот, щастие, свобода на словото.
Я кажи от кое време е крепостничеството в Европа, че ми стана интересно? Или не е имало ?
 
Е, друго са си демократичните държави, в които ти отнемат всякакви права, ако не се включиш в клинично изпитание на медикамент. Отнемат ти детето, ако поискаш за него кръв от неваксинирани донори. Пребиват те и ти отнемат спестяванията, ако протестираш мирно срещу безумните анти-човешки решения на правителството.

Всичко е толкова просто, но не чак колкото безмайнд и фаста - Русия и Китай са лоши диктатури, а в агресивният Запад цари пълна демокрация. Абсолютна и безусловна демокрация.

Много искам да ги видя двамата посерковци как ядат хлебарки след няколко години, защото месото е забранено. Високи емисии на въглерод, глобално затопляне и други измишльотини. Лево-атлантически ценности.... ;)
 
Е, друго са си демократичните държави, в които ти отнемат всякакви права, ако не се включиш в клинично изпитание на медикамент. Отнемат ти детето, ако поискаш за него кръв от неваксинирани донори. Пребиват те и ти отнемат спестяванията, ако протестираш мирно срещу безумните анти-човешки решения на правителството.

Всичко е толкова просто, но не чак колкото безмайнд и фаста - Русия и Китай са лоши диктатури, а в агресивният Запад цари пълна демокрация. Абсолютна и безусловна демокрация.

Много искам да ги видя двамата посерковци как ядат хлебарки след няколко години, защото месото е забранено. Високи емисии на въглерод, глобално затопляне и други измишльотини. Лево-атлантически ценности.... ;)

Защото в Русия и подкрепящите ги държави с диктатори имаш пълни права и "войната е мир", нали.


Ето ти един пример. Тук в България не искаме всички да сме Дъ Пъ Съ и се отива на протести.


В Русия, Китай и С. Корея ще идеш на протест срещу властта, но в затвора.

Демокрацията не е перфектна, но няма нищо по-добро от нея.
 
Защото в Русия и подкрепящите ги държави с диктатори имаш пълни права
Не съм казала подобно нещо. Постът ми беше в отговор на изцпки от сорта на ''крепостни'', ''свободи на словото'' и други дебилни повърни. Те съпоставят Русия и Китай със западната демокрация, аз просто дадох пресни примери, които показват, че вече няма такава.

Демокрацията не е перфектна, но няма нищо по-добро от нея.
Това изречение е меко казано смехотворно. Естествено, че нито една форма на управление не е по-добра от демокрацията, въпросът е дали все още я има???

Партията-майка ти определя дневния ред, който по никакъв начин не е твоят дневен ред... Тоест, двама измамника се карат как трябва да се мами, защото всеки е усвоил един от двата метода и иска да прецака конкуренцията.

Имали били право на протест?! Смех. Това не е право, а задължение по трудов договор. Знаем ги протестите на щатните некъпещи се. Голяма демокрация. Браво. Демокрация е, когато не се налага да протестираш, защото решенията се вземат с допитване до хората - справка Швейцария. А когато се наложи да се протестира, протестите да бъдат масови.

Сочите Русия и Китай като диктатури, ама не отчитате диктатурите на ЕС, Канада и САЩ. Твърденията ви нямат никаква тежест при тва положение.
 
Евроантлантиците, време е най-сетне да отворите Гугъл Мапса и да погледнете къде се намира Атлантическия Океан :D

... после да измерите разстоянието от границата ни до континента Азия :)
... няма да е лошо и да обърнете внимание и коя от 3-те империи (ака "световни сили") се намира доста, ама доста близо до нас :eek:

 
Демокрацията не е перфектна, но няма нищо по-добро от нея.
Но стига някъде да я има, защотото освен в древна Гърция не се сещам за дрго място с демократична форма на управление.
 
На Запад замениха Демокрацията с нещо, което някои наричат Либерална Диктатура, или Диктатура на либералите. Аз бих я нарекъл и Диктатура на Конформизма, ако си малко анти наклонносите които се опитват да ти наложат неолибералите, се почва як тормоз!
 

Горе