Украйна - Русия какво ви е мнението

Неумението да се преценяват намеренията на другите в повечето случаи е съпроводено с агресивно поведение.
hqdefault.jpg
 
Айде още един кретен - марш и ти в Москве - кво ни занимавш с неща дето сме по-наясно от тебе Николинке.
Ма, я се владей малко. Имаш ли идея колко жалка картинка е истеричен мъж, Цветомире???

Не сме ти дошли у вас. Ако не можеш да водиш спор, аре марш при другите педерастчета в редит и хардуера!
 

Казвам, че визуално не изгледаш толкова агресивен даже напротив, мязаш на спокоен и уравновесен човечец. Явно невъзможността ти да разбираш другите води до таа агресия.
 
За 800 страници си отворена книга, хващай дисагите и към Москве, не си губи времето в ЕС държава
 
За 800 страници си отворена книга, хващай дисагите и към Москве, не си губи времето в ЕС държава

Ако реша някой друг освен жената да ми го мести от лево на десно, ща повикам.
 
Това го казваш, като факт или току що си го измисли, за да се почувстваш по-добре, че любимата ти страна, в която не искаш да живееш е диктатура и никой няма никакви права?

Казвам го като факт, или това не е факт. Пробвай с плаката пък да видим кое факт, кое не :)

Кой ти каза, че не искам да живея там. Казвал съм го поне 300 пъти в тази тема, ще го кажа пак специално на теб. Живял съм там няколко години, в момента имам роднини там в различни градове, планирам скоро пак да отида. За съжаление имам твърде много ангажименти тук, за да хода където и да било. Ако ще и при пиленцата от Монако да е.... В интерес на истината предпочита, да ида до Махачкала, отколкото Лондон, Берлин или което и да е свърталище на травестити в западна Европа.
 
Казвам го като факт, или това не е факт. Пробвай с плаката пък да видим кое факт, кое не :)

Кой ти каза, че не искам да живея там. Казвал съм го поне 300 пъти в тази тема, ще го кажа пак специално на теб. Живял съм там няколко години, в момента имам роднини там в различни градове, планирам скоро пак да отида. За съжаление имам твърде много ангажименти тук, за да хода където и да било. Ако ще и при пиленцата от Монако да е.... В интерес на истината предпочита, да ида до Махачкала, отколкото Лондон, Берлин или което и да е свърталище на травестити в западна Европа.
Как така всички путинофили имате едни и същи "факти" ... ей тая работа не ми е ясна?

Не можело да протестираш в гнилия Запад, а преди няколко страници пращаха протести в Чехия и Германия срещу помощта на Украйна ... факти ...
 
Как така всички путинофили имате едни и същи "факти" ... ей тая работа не ми е ясна?

Не можело да протестираш в гнилия Запад, а преди няколко страници пращаха протести в Чехия и Германия срещу помощта на Украйна ... факти ...
Те фактите са едни и същи, без значение от коя страна ги гледаш, може би е затова!

Ама то и пред Кремъл е позволено да протестираш срещу .... глобалното затопляне примерно. :) Не разбирам как може да сте толкова наивни либерал-комунистите!? Това е държава във война бе, какво очакваш по дяволите?
 
Фейкомета пак са го оставили на сухо по евроатлантическа линия и се върна към естесветното си поведение на истерично лайненце :D
 
Това е държава във война бе, какво очакваш по дяволите?
Във специална военна операция! Ако кажеш публично думата "война" те грозят 15 години в затвора.

Те фактите са едни и същи, без значение от коя страна ги гледаш, може би е затова!

Ама то и пред Кремъл е позволено да протестираш срещу .... глобалното затопляне примерно. :)
Да, "фактите" пак говорят. Гледай колко хубаво си "протестират" в Москва:
In Russia, even raising your hands in public can get you detained these days, as protesters in Moscow discovered over the weekend.

Police in the capital detained a group of demonstrators near the Kremlin on April 6, several of whom were holding up what they called “invisible placards” calling for the release of seven demonstrators sentenced to prison in the Bolotanaya protest case in February.

After some of the protesters holding actual signs were hauled off by police, one of six demonstrators holding her arms up explained to the small crowd on Manezhnaya Square that police could not detain them because their placards were invisible.
Източник

Такава е свобода, че чак свободия в тази мила клептократична автокрация! Да им завиди човек колко добре си живеят там!
 
Като си спомня как полицията във Франция, Италия, Австралия и Белгия се отнасяше към протестиращите срещу ковид-терора, тва носене на протестъри ми изглежда по-скоро като оказване на първа помощ.

Къса памет, ребята... Къса..
 
Във специална военна операция! Ако кажеш публично думата "война" те грозят 15 години в затвора.


Да, "фактите" пак говорят. Гледай колко хубаво си "протестират" в Москва:

Източник

Такава е свобода, че чак свободия в тази мила клептократична автокрация! Да им завиди човек колко добре си живеят там!
В интерес на истината си живеят много добре, в доста отношения по-добре от нас. Вече ти написах от къде знам. Това че някой иска да мислиш по определен начин, като ти навира в лицето точно подбрана информация, не е мой проблем. Знам че знаеш, че там нямат перални, не са виждали асфалт и тн., но все пак....

Просто трябва да разберете, че това е друг вид общество, с други порядки, друго мислене и друго устройство. Това че ти пречупваш нещата през собствената си призма, не значи че правят нещо грешно.

На тебе кой ти каза, че може да се протестира в ущърб на държавния интерес в Русия? Не, не може, край на въпроса. Като не спазваш закона - в панделата за 15 години. На запад като може, протестирай, там не може. Какво има да му се чудиш на това и защо искаш да наложиш своите виждания за свобода на хората там? То и в Катар лишиха хората от пукница, ама мъцнаха малко и спряха, сега си ходят трезви по мачовете. С педалските лентички пак така. Тука е така, не може.
 
Последно редактирано:
Преди да си стегна куфарите за Масква..

2017-2018..

През уикенда полицията в Хамбург разпръсна седящата мирната демонстрация „Петъци за бъдещето“.

Ма запада си е запад.
polizisten-loesen-eine.jpg

polizisten-loesen-eine.jpg
 
По-скоро има предвид Германия.
Няма как да знаеш какво имат предвид тия. Те казват Запад, визирайки България. :)
 
По-скоро има предвид Германия.
Аха. Макар, че едва ли някога ще схване - Германия, Белгия и Франция имат малко особен статут на държави от ЕС. По-скоро са вампирите на ЕС и единствените имащи полза това недоразумение да съществува.
 
Не, щото аз съм в Германия и ме пъди. Уж говорим за права, а неем право да си изсипя моите виждания, ако са различни от мейнстрийма им. Ше го преживеем. Ай, че опаковам багажа.
 
Тая девачка гледала много филми и интернет и решила и тя да бега от Раша...

Само вижте отдоле коментарите от разни западняци къде обясняват че при тях е даже по-зле :hankey:

Очаква я един хубав реалити чек :D:eek:
 
Мале, голем въргал стана... аз си мислех, че русията е по-различна от Запада, там нали свобода, ценности едно друго... па то същото било. Язък дето само ще ни освобождават. А некаде май си биели негрите...

Който не харесва Москва, значи харесва Меркел и гей браковете, който не е от Левски, значи от ЦСКА. Големи аргументи, големо нещо.

Преди да си стегна куфарите за Масква..

2017-2018..
Интересни неща пише у уикито... тоя Навални същия, дето се натрови с гъби ли е ? Или беше ония, дето го гръмнаха на червения площад? Ма така е по свободния свят.


On 26 March, an estimated 60,000 people took part in anti-corruption protests across 80 Russian towns and cities and hundreds of protesters were detained, including opposition leader Alexei Navalny and employees of the Anti-Corruption Foundation.[32][33]

According to Human Rights Watch, Russian authorities have harassed, intimidated, or threatened to expel schoolchildren and university students who participated in anti-corruption demonstrations on 26 March. 70 children were arrested in Moscow alone.
[34]
 

Горе