Украйна - Русия какво ви е мнението

Нанди и Ноке са един и същи човек.
То е очевичдно, че сте едни и същи. Може и да се вземете, да съберете двете половинки в едно цяло.
 
То е очевичдно, че сте едни и същи. Може и да се вземете, да съберете двете половинки в едно цяло.
Абе, къв е тоя зор да чифтосвате обвързани вече хора?

Дефнюз и Ретард са един и същи човек.
 
Абе, къв е тоя зор да чифтосвате обвързани вече хора?

Дефнюз и Ретард са един и същи човек.
Признавам, че подписа ти те описва много добре, с изключение на първата фраза.
 
Абе, къв е тоя зор да чифтосвате обвързани вече хора?

Дефнюз и Ретард са един и същи човек.
Не съм обвързан ама съм обсаден.
 
Страхливеца, гей, наркоман Заленски на посещение в Бахмут, а наще "анализатори" ни обясняваха, че ще избяга на втория ден и клиповете дето пуска са холограми, фейкове... па после холограмите другаде се появиха.

 
Щото знам че ти не си.
Поне не задълго.
Ще си платиш за всички донесения, много скоро...

Страхливеца, гей, наркоман Заленски на посещение в Бахмут,
Тва зеления екран кво ли не прави. ;)

Между другото, снощи сашовците много уместно го сравниха с Хитлер в последните дни на райха. Тотално превъртЕл. Псипопат на тежка дрога. Нека си стои там още малко. Маааалко... :)
 
След като дерусифицират там, няма да е зле и тук да направят една чистка, като махнеш руската паплач - автоматично получаваме бонус - без конспиратори, антиваксърчета и други нередовни с централния мозък.
 
Russia's military is circulating a document called "Conclusions of the war with NATO in Ukraine," which declares that 5 million Russian troops must be deployed in order for Russia to win. Is this an impossible number? Does this mean certain defeat?

Голям бой и сръбска музика - а представям си, ако НАТО вземат, че отидат до Украйна.
 
Мне.
Само се представям за такъв по форумите че да имат по-голем авторитет мненията ми.
Грешен подход. Трябва да клатиш някоя паненка и тогава автоматично ще придобиеш истинска експертиза и огромен авторитет :D
 
Russia's military is circulating a document called "
Айде пак докопахме топ секретните документи. Нема тайни, Нема!!

а представям си, ако НАТО вземат, че отидат до Украйна.
Па те не са си тръгвали от 2014-та. И кво???


На тва ли мастурбираше преди известно време?

 
След като дерусифицират там, няма да е зле и тук да направят една чистка, като махнеш руската паплач - автоматично получаваме бонус - без конспиратори, антиваксърчета и други нередовни с централния мозък.

Концлагерите ще ги отваряте ли? Или директно в газовата камера...
 
Четете ли тъпотиите на "другаря" Дугин_ който обиди Царя/путин/ - каторга доживот, няма разводи, няма аборти. От градовете ще ги разселва по селата да гледат картофи и да раждат деца. А държавата от модерна, трябвало да стане традиционна.
 

Горе