Украйна - Русия какво ви е мнението

Кога закриха реакторите?
Кой поиска да бъдат закрити предсрочно? Защо го поискаха? Какво събитие се случи веднага след това?
Кога щяха да ги закрият, ако не беше гадния ЕС?
Неправилни въпроси. Има един важен - кой имаше полза.
 
Неправилни въпроси. Има един важен - кой имаше полза.
Да затворим с цели 2 години по-рано реакторите и да закупим от днеска за утре руски реактори за Белене, които е ясно, че нямат да бъдат използвани? Хм, не знам?
 
  • Haha
Реакции: Vbb
Да затворим с цели 2 години по-рано реакторите и да закупим от днеска за утре руски реактори за Белене, които е ясно, че нямат да бъдат използвани? Хм, не знам?
пак се изказваш неподготвен бе г-н Тъпунгер.... коя година е направен проекта Белене и коя година са закупени реакторите за Белене... ей ще продължа да те наричам неграмотник защото си пълен олигофрен !
 
пак се изказваш неподготвен бе г-н Тъпунгер.... коя година е направен проекта Белене и коя година са закупени реакторите за Белене... ей ще продължа да те наричам неграмотник защото си пълен олигофрен !
Виж, нямам проблем че си прост. Имам проблем, че си агресивно прост. Да беше попитал с нормален тон и да ти се отговори с нормален тон, както другите участници в дискусията. Ти си едно отвратително прасе, което се кара с хората и не допринася в дискусията.

Именно за да бъде оправдано възобновяването на проекта АЕЦ "Белене", през 2002 г., без обсъждане в Народното събрание, правителството на Симеон Сакскобургготски взима решение да затвори предсрочно III и IV блок на АЕЦ "Козлодуй", в отстъпление на приетите от кабинета на Иван Костов договорености
 
едно отвратително прасе, което се кара с хората и не допринася в дискусията.
Интересно защо това не го казваше периодично и на ретарда? Пък и ти самият имаш доста изцепки, за да пледираш за възпитан тон и културна дискусия.

Иначе, да- не е лошо да оберем малко гнева, въпреки че ситуацията става все по-обтегната и няма как това да не се отрази и на нашата полемика.

Кой е бастисал Белене няма никакво значение. Направено е по заповед на господарите, а те са господари на всяко правителство. Спорите за технически подробности. Фактът, че правителствата на Станишко не успяха да спасят Белене е показателен докъде се простира енергийната ни независимост и суверенитетът ни като държава. До под кривата круша.
 
Ни думичка за посещението на ''дедо'' при кокаинчик три дни преди годишнината от събитието. Според вас какво да очакваме - ескалация или деескалация?


Според мен този конфликт ще изгуби актуалност, когато се активира другият. Китай да са пращали скоро хвърчила по чужди държави? :)
 
Виж, нямам проблем че си прост. Имам проблем, че си агресивно прост. Да беше попитал с нормален тон и да ти се отговори с нормален тон, както другите участници в дискусията. Ти си едно отвратително прасе, което се кара с хората и не допринася в дискусията.
към теб важи правилото - каквото повикало, такова се обадило! Не се карам с хората, с теб се карам , а теб не те смятам за човек ... ти си как да го опиша... лайно в целофан ама си оставаш лайно
 
Ни думичка за посещението на ''дедо'' при кокаинчик три дни преди годишнината от събитието. Според вас какво да очакваме - ескалация или деескалация?


Според мен този конфликт ще изгуби актуалност, когато се активира другият. Китай да са пращали скоро хвърчила по чужди държави? :)

1676912075244.png
 
ама не обърнахте внимание на " ОБЛАСТЕН ЦЕНТЪР КИЕВСКА ОБЛАСТ В РУСИЯ" :)
 
ама не обърнахте внимание на " ОБЛАСТЕН ЦЕНТЪР КИЕВСКА ОБЛАСТ В РУСИЯ" :)
Ма как да не сме?! Аз на това дадох сърчице. :)
 
  • Love
Реакции: Vbb
Яков Кедми сведе информацията, че Беларус е отговорира на западните санкции като са узаконили пиратството.
Законът разрешава използването без разрешение на обекти на интелектуалната собственост на правообладателите от страна, "съвершающих недружественные действия" срещу Беларус.
Сега по закона можете безплатно да изтегляте компютърни програми, филми, музикални произведения и телепредавания от други страни без съгласието на правообладателя.
Аз на този човек му вярвам. Все пак знаем на коя служба е бил ръководител.
Ако пък не знаете - информирам ви, че в периода 1992-1999 г. е бил ръководител на израелската спецслужба "НАТИВ", която организира извеждането на евреи в Израел чрез специални операции.
 
зеленобоба.jpg
 
Немското външно министерство предупреждава гражданите си от днес до края на седмицата да не пътуват до граничещите с Украйна руски региони в скобите. Последното изречение е да се избягват тълпи... Знаят ли нещо от немското външно, което ние не знаем?!..

photo_2023-02-20_22-53-14.jpg
 
йййй.jpg
 

Горе