Украйна - Русия какво ви е мнението

Словенската група "Лайбах" отмени концерта си в Киев заради полемиката, която предизвика


Членовете на индъстриъл рок групата, известна с използването на образи във военен стил и тоталитарни символи, казват, че им е било поставено категоричното изискване изрично да заявят, че всички руснаци са лоши и че цялото руско изкуство няма стойност, а те не са съгласни с това.

Не слушкаш и ти спират концерта, бизнеса, работата и скоро живота....

Британското издание "The Guardian" цитира групата, според която конфликтът в Украйна е "цинична прокси война заради геостратегическите интереси на суперсилите и финансовия капитал (на военната индустрия и т.н.)".

В много украински коментари във Фейсбук това мнение на групата се свързва с позицията на руската държавна пропаганда, която представя "специалната военна операция" като конфликт с НАТО и свежда Украйна до марионетка на Запада...
 
Това ми звучи като: "обичаш ли мусака - да ти сложа малко, много е вкусна?". :)
Много проницателно, кака :)

При положение че хорицата в тематична програмистка група във Фейсбука обсъждат политика и конкретен специализиран политически раздел в друг форум... не мога ли и аз леко да кривна?
 
Единственото грозно е че иначе нормални и интелигентни хора се набутаха у Фейсбука/Редита/... където овчата масовка ги посрещна охотно и за няколко години им изпържи мозъците с непрестанно блеене без грам оригиналност и инакомислие.

По време на война да изказваш оригинални мнения за важност ли служат? Така наречените евроатлантици не вярвам, че са влюбени в САЩ. Ние сме в ЕС и като малка държава членка на този съюз отдавна трябваше да сме пригодени към него, ама не сме заради кражби в прехода, корупция, мафиотски управления, олигархия по руски модел. Русия за мен са буфер между изтока и запада, а Китай имат претенции за двуполюсен свят, което е нов световен ред. Любимата ви раша няма силна икономика за да е световен лидер и най-много да е васал или партньор в техните очи на Китай. Само с природни ресурси толкова. Но за да се постигне такъв нов световен ред трябва да се мине през трета световна война, в която ще има милиони жертви, което е неизбежно, защото САЩ няма да го позволи. От инакомислещите толкова.
 
не мога ли и аз леко да кривна?
Можеш, как да не можеш. Та, тук постоянно криволичим в различни теми. Кажи ся какви чернокожи мацки предлагаш и колко ги харчиш. Може да има и други почитатели на африканска мусака, а и Митето май не е от най-платежоспособните. ;)
 
  • Haha
Реакции: Vbb
По време на война да изказваш оригинални мнения за важност ли служат? Така наречените евроатлантици не вярвам, че са влюбени в САЩ. Ние сме в ЕС и като малка държава членка на този съюз отдавна трябваше да сме пригодени към него, ама не сме заради кражби в прехода, корупция, мафиотски управления, олигархия по руски модел. Русия за мен са буфер между изтока и запада, а Китай имат претенции за двуполюсен свят, което е нов световен ред. Любимата ви раша няма силна икономика за да е световен лидер и най-много да е васал или партньор в техните очи на Китай. Само с природни ресурси толкова. Но за да се постигне такъв нов световен ред трябва да се мине през трета световна война, в която ще има милиони жертви, което е неизбежно, защото САЩ няма да го позволи. От инакомислещите толкова.
Не сме във война.
Поне не бяхме допреди разни продажници + аудиторията им от пищящи във Фейсбук идиотчета да ни набутат в такава.

Не разбрах тезата на останалата част от поста ти.

Какво ти пука дали Русия има силна икономика?
Германия има силна икономика, и? Няква файда да има за обикновения българин от тоя факт? Нещо да си успял да продадеш на германците? Някакво родно производство да се експортира нататък?
 
Можеш, как да не можеш. Та, тук постоянно криволичим в различни теми. Кажи ся какви чернокожи мацки предлагаш и колко ги харчиш. Може да има и други почитатели на африканска мусака, а и Митето май не е от най-платежоспособните. ;)
Няма нужда да ги предлагам - те са си свободни за земане.
Изглежда никой не ги ще.
Сериозен проблем :)

Неграта предпочитали бели жени.

 
САЩ, Полша и Германия обявиха военни учения в Полша паралелно на подготвяното нападение над Приднестровието. Днес руското външно министерство предупреди официално САЩ и НАТО, че нападение над енклава им ще бъде възприето като обявяване на война от тяхна страна.
photo_2023-02-27_19-54-13.jpg
 
Не разбрах тезата на останалата част от поста ти.
Тя е една и съща във всичките му постове - ''руското влияние ми сра в гащите''. Аз вече не го и чета.

Минах отвъд карлуковските класици.

Относно другия пост: имам познат, който все на шоколадовки се фърля (българо-швед), ама те не го искат. Изкара си живота в карибския басейн, това поне е утеха.
 
Относно другия пост: имам познат, който все на шоколадовки се фърля (българо-шевед), ама те не го искат. Изкара си живота в карибския басейн, това поне е утеха.
Не съм проучвал предпочитанията на негърките понеже останах с впечатлението че не са релевантни предвид горното... ама и аз съм чувал че верно имало бели мъже дето ги харесват.

 
Единственото грозно е че иначе нормални и интелигентни хора се набутаха у Фейсбука/Редита/... където овчата масовка ги посрещна охотно и за няколко години им изпържи мозъците с непрестанно блеене без грам оригиналност и инакомислие.
Нали се сещаш, че каквото мисли тук от твоята кула, такова се мисли и от тяхната. Така, че няма как някой да излезе прав в дадената ситуация. Но кавгата ще си остане константа.

Не съм проучвал предпочитанията на негърките понеже останах с впечатлението че не са релевантни предвид горното... ама и аз съм чувал че верно имало бели мъже дето ги харесват.
Естествено, че има. Черните жени са супер. Красотата не е до раса. ;)
 
Според човека
Ето нещо интересно:


А колко ми текат лигите по майката. :D

 
Не сме във война.
Поне не бяхме допреди разни продажници + аудиторията им от пищящи във Фейсбук идиотчета да ни набутат в такава.

Не разбрах тезата на останалата част от поста ти.

Какво ти пука дали Русия има силна икономика?
Германия има силна икономика, и? Няква файда да има за обикновения българин от тоя факт? Нещо да си успял да продадеш на германците? Някакво родно производство да се експортира нататък?

Тезата е ясна. България трябва иска или не да избере страна в този конфликт. А тази страна за която русофилите се борите е с минус 30 години от развитието ни.
 
Тезата е ясна. България трябва иска или не да избере страна в този конфликт. А тази страна за която русофилите се борите е с минус 30 години от развитието ни.
Много правилно. Освен ако не ни се карат лади и не ни се ходи на екскурзии в Сибир. :D
Страната сме я взели още с влизането си в НАТО и Европейския съюз. Не знам каква им е драмата на останалите? И кое толкова не могат да преживеят. Да, сигурно не са цвете за мирисане, но е по-доброто за момента, или поне така изглежда. А дали се възползваме и ни допускат до мекото на хляба е друг въпрос, но това щеше да се случи и в другия отбор.
 

Горе