Украйна - Русия какво ви е мнението

Ето къде ги планират новите IT емигранти, които ще привлекат с кампанията си. Идваш и оп, вече си мобилизиран. Честито на новоземците.

1679816698386.png

Айде, мозъчния тръст и галоп се събуди.
 
  • Haha
Реакции: Vbb
В Пловдив, майна?! Вече знаем къде ще бъдат Еграфикса и етерИум на 30-ти май. ;)

Локо ПД??? Пфъ! На бас, че нито един футболист на локо нЕма такива крака. ;)
 
В Пловдив, майна?! Вече знаем къде ще бъдат Еграфикса и етерИум на 30-ти май. ;)

Локо ПД??? Пфъ! На бас, че нито един футболист на локо нЕма такива крака. ;)
Лола е уникална пианистка .... бивше гадже със Степан Хаусер от 2Cellos.
 
бивше гадже със Степан Хаусер
Мисля, че трябва да стане настояще гадже на Дейвид Гарет - уникален цигулар. Рускиня и американо-немец - неочквано добра комбинация. ;)

images

Ся Левунчо ще тагне админите, че не пощиме войната... :rolleyes:
 
  • Haha
Реакции: Vbb
Мисля, че трябва да стане настояще гадже на Дейвид Гарет - уникален цигулар. Рускиня и американо-немец - неочквано добра комбинация. ;)

images

Ся Левунчо ще тагне админите, че не пощиме войната... :rolleyes:
още по добре ще е с Джими Сакс :)

 
Ай чи..не съм добре със здравето, бе то не че съм толко зле, ама кой знай: ше зема, хипотетично погледнато, да пукна утре-другиден и после ше си кажеш "рационално-обективно погледнато тоя как го изпуснах".

(Запомни ми модела в един ДЖПТ нещо си, да ме възпроизведете, коги настъпи Часът.)
:D
Кажи едно заглавие .com, че на мене само скандални ми идват.

Айде че изтървахме предизборната кампания и платените репортажи и всичкото...
 
:D


Да, даже май тук пращаха интервюто от Ню Йорк Таймс на украински войник от Бахмут, който обясняваше същото нещо.


Вие смятате за обективно всичко, което пасва на вашите виждания. Като това с 16те хиляди жертви от руска страна :D

Мисля съвсем обективно представих и как руснаците се издъниха при при Вугледар. от издънката минаха два месеца още колко видеа на издънки си виждал от тогава ?

Украинците за разлика от руснаците са тези които пускат фейковете затова въобще не им вярвам.

Къде ги стотиците хиляди руски жертви украинците - по цял ден гледам как седят в окопите и снимаха прилетелите снаряди, а не снимат руснаците който ги нападат и са ги убили за да има поне малка достоверност на цифрите

Ето например за петък + уикенда


Руснаците помляха около 30 човека + на видео 15 с артилерия и два бронетранспортьора с уцелени с ПТУР



Грузински наемници

Как се бие Вагнер в Бахмут - направо ги погребва със сградата

В Запорожие погребаха поне 4 ма в мазе


Опорен пункт в Запорожие


Видео от щурмовик в Авдеевка - това не са поражения от стрелково оръжие ами са ги помляли с артилерия
 
Последно редактирано:



Ето ти статията - тя опровергава предната версия на инсайдърите от немското и щатското разузнаване, че е било про-украинска група с яхта като невъзможна

Чети и си мисли - за мен по скоро е поредния опит да се оневини джо


ако нямаш добавка за махане на paywall ползвай долния линк


Руснаците можеха да врътнат просто кранчето и да спрат газта - така нямаше да им се налага в последствие ако някой ден бъде пуснат газопровода да им се налага да плащат за ремонт ами просто ще завъртят крана на отворено.
 
Чети и си мисли - за мен по скоро е поредния опит да се оневини джо
Всичко, което не пасва на русоробското виждане е грешно, знаем. Само ТАСС и Риа новости имат правилното мнение.

Руснаците можеха да врътнат просто кранчето и да спрат газта - така нямаше да им се налага в последствие ако някой ден бъде пуснат газопровода да им се налага да плащат за ремонт ами просто ще завъртят крана на отворено.
Ще плащат неустойки за това спиране. Ако имахме нормално правителство, щяхме да си вземем близо 3 млрд неустойки от тях.
 
Всичко, което не пасва на русоробското виждане е грешно, знаем. Само ТАСС и Риа новости имат правилното мнение.


Ще плащат неустойки за това спиране. Ако имахме нормално правителство, щяхме да си вземем близо 3 млрд неустойки от тях.
Само че по международните търговски закони и заради ''нормалното ВИ'' правителство, сега ние ще плащаме неустойки.

Руснаците ще си взривят потоците баш докато ебаваха швабите с турбината и ги принуждаваха да отменят санкциите, за да си я вземат и газът да потече отново. Байдлинкен видяха какво се заформя и предотвратиха омекването на Шолци. То е ясно и на децата, ама не и на умствено изостаналите деца.

Плашещо е колко тежки инвалиди имало сред младото поколение. Браво на образователната реформа на Сорос. Пълен успех. :confused:
 
  • Like
Реакции: Vbb
Кажи едно заглавие .com, че на мене само скандални ми идват.
Казах. Лично казах. (Не им издавай нищо тука. Те не заслужават...)
Айде че изтървахме предизборната кампания и платените репортажи и всичкото...
Кажи на Коцето да изчака малко де.
 
Мъжете, преминали незаконно границата, ще бъдат върнати в Украйна. Службата за държавна гранична охрана активно си сътрудничи със страните от ЕС и Молдова, така че бегълците ще бъдат изправени пред правосъдието във всеки случай.

Ловът продължава и навън.
 
Лола, обичам те. (Повече гола.)
На 30-и съм там.

(Искам да питам литераторите тука, контрата и нанди най се барат такива, защо след като е "тридесет/трийсет" се изписва 30-ти - тридесет-ти, нали имаме Т-то? Що не е 30-и (тридесет-и)?

Обяснете.

За 30-и.
 
Партито има афера с Диляна. Според мене поне е така.

Той й е помогнал да си продаде стария и да си направи новия сайт. Осигурява й също и разпространение на мълвата за обективното.

Направила му е малко мили очета, закачила го е, за да се възползва от неговите айти и дистрибуторски умения, й нашия - нали му е слаб ангела - лапнал въдичката...
 
Ето тука си лафат на английски за това, което е казал. Казва също, че според него най-добрия варант е бил демилитаризацията на Украйна и НЕвлизането ѝ във военни организации като НАТО.
Явно и той не е разбрал, че демилитаризацията е направена отдавна.
 
 

Горе