Украйна - Русия какво ви е мнението

Т.е. след 9 месеца най-накрая ще превземат град със 70к жители?
Защо не си зададеш въпроса малко по-различно. Колко украинска армия замина в този град?
 
Защо не си зададеш въпроса малко по-различно. Колко украинска армия замина в този град?
Ако съдим по руските източници: поне 100к.

А в същото време руската армия там няма загуби, даже бройката им се увеличава!!! Те за година и малко са на +- 12к жертви, както вече многократно беше щателно доказано от Лошия и Контрата. Веднъж като им брояха гробовете и после от изказванията на официални руски източници, които никога не лъжат и трябва да им се доверяваме!

Единствената причина да правят могилизация и да събират затворници е да вдигнат бойния дух на населението и да изгонят слабите и недостойните от страната!!!

Но по всяка вероятност украинците дават поне 5 към 1 повече жертви от руснаците. Все пак както всички знаем - когато се защитаваш даваш много повече жертви от атакуващия! Тази мъдрост идва директно от руските социолози, така че не я подлагай на съмнение!!!
 
Последно редактирано:
Защо не си зададеш въпроса малко по-различно. Колко украинска армия замина в този град?
а колко орки?
На 9 май ще има ли парад, остана ли техника? главната орка какво казва по върпоса?
 
  • Haha
Реакции: Vbb
Ако съдим по руските източници: поне 100к.

А в същото време руската армия там няма загуби, даже бройката им се увеличава!!! Те за година и малко са на +- 12к жертви, както вече многократно беше щателно доказано от Лошия и Контрата. Веднъж като им брояха гробовете и после от изказванията на официални руски източници, които никога не лъжат и трябва да им се доверяваме!

Единствената причина да правят могилизация и да събират затворници е да вдигнат бойния дух на населението и да изгонят слабите и недостойните от страната!!!
И все пак?

а колко орки?
На 9 май ще има ли парад, остана ли техника? главната орка какво казва по върпоса?
Каква техника. Те ракетите им свършиха март миналата година :D
 
Индия вече е най-големия вносител на петролни продукти в ЕС - колко свободен се чуства човек като на хартия не купува петролни продукти от Русия - вие усещате ли свободата ?;)photo_2023-04-30_23-41-15.jpg
 
Експлозията в Павлоград - ПВО е сработило ама май цялото едновременно и на земята


 
а колко орки?
На 9 май ще има ли парад, остана ли техника? главната орка какво казва по върпоса?
Ба ли му мамата, другарю директор.
 
тоя ще е на заплата
Защото ви го имплантира без вазелин и не можете да изровите никакви аргументи от носовете си, за да го оборите, нали?

п.с. предполагам за Лошия говориш...
 
Индия вече е най-големия вносител на петролни продукти в ЕС - колко свободен се чуства човек като на хартия не купува петролни продукти от Русия - вие усещате ли свободата ?;)Виж файлът 28822
Дам, Индия са се вдигнали от 100к барела на 300к барела.
Русия от 2.5 милиона на 0.
Свободно ми е, да. А на теб?

И все пак?
Нали ти казах: минимум 100к! Най-много армия губи защитаващата страна, защото те са открити и уязвими!
 
Дам, Индия са се вдигнали от 100к барела на 300к барела.
Нанди кълве, като гладна шаранка на сладка царевица, обаче това поведение и на вашия блок, ако са лични мнения граничи с идиотщина.

Супер очевидно е, че и двете страни (не говоря за блоковете във форума, вие просто ги ретланслирате) си служат с достатъчно манипулация, но все пак има примери с ерудирани, умни и авторитетни хора, и най-вече такива които са доказали, че слабо се влияят от конюнктурата. И ако и тях ги отречеш (в случая ти, защото избрах да куотна теб) изглежда, че се връщаш от някоя дискотека с партито или просто това не е твоето истинско мнение. Аз не мога да си представя да се приемат нещата толкова едностранчиво.

Нека да спомена Оливър Стоун. Оставям всичките му други големи филми настрана и само, ще спомена "Взвод".

Въобще тази тема я заебах много отдавна, защото не става дискусия. Не е задължително кликбайта да е пречка за дискусия.
 
Въобще тази тема я заебах много отдавна
Никой не усети липсата на неразбираемите ти постове. ;)

или както казват по вашия край: ''ко казА, ко?''
 
Никой не усети липсата на неразбираемите ти постове. ;)
Няма истинска дискусия, има хвърляне на "флашки" от двете страни. Мятайте си ги, но за мен това е много сериозна тема и трябва да се разглежда по същество. Това е война, която според мен ще се уталожи съвсем скоро. И временно. Но тази война (пак според мен) оказа много по-сериозно влияние върху човека, повече от корона кризата. Войната си е война, а кризата си е криза.
 
Но тази война (пак според мен) оказа много по-сериозно влияние върху човека, повече от корона кризата.

Според теб??? ;)

Етерчо как ли не ни обижда, понеже не виждаме, че войната е просто инструмент за имплементиране на NWO-директивите.

Така е, това са планирани събития, които създават подходящите условия за каквото там ни чака.
Това е война, която според мен ще се уталожи съвсем скоро.
Дай боже, но с какво ще я заменят, за да ускорят процесите тогава? Нова пандемия? Нашествие на извънземни?
 
Дам, Индия са се вдигнали от 100к барела на 300к барела.
Русия от 2.5 милиона на 0.
Свободно ми е, да. А на теб?


Нали ти казах: минимум 100к! Най-много армия губи защитаващата страна, защото те са открити и уязвими!

Петролни продукти не петрол - къде е отишъл петрола може да видиш като черна чертичка на графиката отгоре :) Чети преди да пишеш :)
 
Според теб??? ;)

Етерчо как ли не ни обижда, понеже не виждаме, че войната е просто инструмент за имплементиране на NWO-директивите.

Така е, това са планирани събития, които създават подходящите условия за каквото там ни чака.

Дай боже, но с какво ще я заменят, за да ускорят процесите тогава? Нова пандемия? Нашествие на извънземни?
Войната е война и много добре се показа, каква е разликата между война и криза. Войната обикновено води до екзистенциално ниво на оцеляване. Мисля, че хората, дори да не го осъзнават реално, са го усетили.

Войната в следващите месеци, ще има затишие, това е вече очертано, а и сезона го налага.
 
тоя ще е на заплата

Когато правиш нещо за пари - продаваш се идеологически например, си мислиш че всички го правят като теб за пари. 🤡

Ставам от леглото и докато си чета новините си планувам как днес ще мога да подложа крак на нео марксистите, новия им световен ред и грантаджиите които ги подържат за да си получат папото и го правя напълно безплатно от години защото ми е забавно а и баба ми е казала че марксистите са лошите хора.

Ако не си виждал такива като мен да ти се представя - Meme War ветеран участвал във всички битки след 2015 без първата голяма - gamergate. 👽 Ние сме идея 👽
 
Последно редактирано:
Направо заключвайте темата.
Като почне контранастъплението, може пак да продължим.
 
черна чертичка на графиката отгоре :) Чети преди да пишеш :)
1683008038036.png
Чертичката, която показва колко нефт са импортирали Индия от Русия ли? Нея гледах също, да.

Интересно е че САЩ ги няма никъде в тази графика, а предишните месеци те са най-големия импортер на нефт в Европа.
 

Горе