Украйна - Русия какво ви е мнението

ХАхахаххахахаххахахаххахаххаххахахахаххахахахаххахахаха
ХАхахаххахахаххахахаххахаххаххахахахаххахахахаххахахаха
ХАхахаххахахаххахахаххахаххаххахахахаххахахахаххахахаха
ХАхахаххахахаххахахаххахаххаххахахахаххахахахаххахахаха

Това е за атака от предния ден, т.е. още една към списъка, друго пише ли в статията?

Като например:



ХАхахаххахахаххахахаххахаххаххахахахаххахахахаххахахаха бахти злето. Нимоа повече.

Други линкове дал ли съм или и тях не си ги виждал и не мое ги коментираш.

Тъпчо, във втория ти линк пише, че са ударили моста и до там ти четох фантастиките. Това е от предния ден, вика. Дай линкове от миналата година... Прост на пеперуда си. Тези внушения, че с няколко ракетни удара има поражения на стената може да минат пред баба ти. Казах ти врче, че излишно се напъваш. Има хора, които са участвали повече от теб в изграждането на подобни съоръжения и са на мнение, че е от взрив в галерията.
 
Тъпчо, във втория ти линк пише, че са ударили моста и до там ти четох фантастиките. Това е от предния ден, вика. Дай линкове от миналата година... Прост на пеперуда си. Тези внушения, че с няколко ракетни удара има поражения на стената може да минат пред баба ти. Казах ти врче, че излишно се напъваш. Има хора, които са участвали повече от теб в изграждането на подобни съоръжения и са на мнение, че е от взрив в галерията.

Аз нищо не викам, то си го пише главоч, в твоя скрийн, даже си го маркирал, останало е само да го схванеш.
Няма внушения, това е реалност и е добре да се знае, а не трудно схващащи кат теб да папагалстват разни помии дет им налели в кухите лейки. Виждам, че нямаш кво повече да кажеш, мое си лягаш.

фастфууда загуби лидерската позиция.
 
Аз нищо не викам, то си го пише главоч, в твоя скрийн, даже си го маркирал, останало е само да го схванеш.
Няма внушения, това е реалност и е добре да се знае, а не трудно схващащи кат теб да папагалстват разни помии дет им налели в кухите лейки. Виждам, че нямаш кво повече да кажеш, мое си лягаш.

фастфууда загуби лидерската позиция.

Ясно ми е в мозъка ти с половин гънка какво се случва. Единия ден удар на моста, друг ден удар по стената, на третия ден удар около моста. И наш ганьо германски веднага стига до извода, че от това я няма язовирната стена. Баба ти ще ти повярва на малоумните внушения. Ще лягам като си свърша работата. През това време мога да прочета и някоя друга фантастика.
 
Ясно ми е в мозъка ти с половин гънка какво се случва. Единия ден удар на моста, друг ден удар по стената, на третия ден удар около моста. И наш ганьо германски веднага стига до извода, че от това я няма язовирната стена. Баба ти ще ти повярва на малоумните внушения. Ще лягам като си свърша работата. През това време мога да прочета и някоя друга фантастика.

Колко да ти ясно, нещо като липсата на поражения ли? Хахахахаххахахах. Скоро не бях попадал на толко кухо парче, не че не си имал заявки, ма таа вечер са доказа. Евалата!
 
Колко да ти ясно, нещо като липсата на поражения ли? Хахахахаххахахах. Скоро не бях попадал на толко кухо парче, не че не си имал заявки, ма таа вечер са доказа. Евалата!

Остаави ме мен. Строителните инжинери и специалистите по взривно дело пасти ядат пред Ганьо германски.
 
Ще изпуснете шоуто, докато се дърляте:

 
Пригожката разби всички опорки на ватенките за войната и ситуацията в Донбас преди това. Ма сигурно хамериканците са му сложили чип и го контролират от сателитите. Всичко е по план.

"Украинската групировка атакуваше нашата армия, ние атакувахме тяхната. Нищо уникално не се случи преди 24 февруари 2022 г. Тази групировка не бомбардираше Донбас през тези 8 години, единствено разменяше обстрелвания с руската армия. В момента министерството на отбраната се опитва да заблуди обществото и президента и да разкаже историята, че е имало безумна агресия от страна на украинците и че те са щели да ни атакуват с целия блок на НАТО. Но т.нар. специална военна операция започна заради съвсем различни причини, обяви бизнесменът."
 
Последно редактирано:
Ще видим дали Пригожин ще разчисти генщаба в полза на Путин, или ще се опита да свали Путин.
 
A Wagner column on their way to Voronezh. There are preliminary reports that they entered Voronezh region without meeting resistance.

По данни на Вагнер, над 70 души от рашистката армия са се присъединили към тях, свалили са 3 хеликоптера.

Всеки момент се очаква речта на Путлер.

Ще видим дали Пригожин ще разчисти генщаба в полза на Путин, или ще се опита да свали Путин.
Пригожин няма против Путлер. Неговите съобщения са винаги насочени към Шойгу и/или Герасимов.

ЕДИТ: който му се следи live какво става: https://www.reddit.com/live/18hnzysb1elcs
 
Последно редактирано:
Официално обръщение на Зеленски по случая!


Това не е революция, а специален революционен поход за денацификация, демилитаризация и за мир. Призоваваме Русия да не се брани от Пригожин. Така само ще удължи агонията.
Ние искаме мир!!!
 

Този ще се разплаче още малко. Щото за разлика от свалочите му, пияници, селяни и всякакви тиняци в армията при вагнер няма много хора без опит.

@Vbb , @nandibandi , @Krumov - медец ви капе от сърцето, нали? Знам аз, кефите се, че изнасилвачите се сбиха един с друг. Очаквам и козоебите до 12 часа да са активирани и те да скочат на страната на джуджан.


Ще го викнемтози пич с жълтото да изчисти говната, които изсрахте тук за 15 месеца във форума. Ще стане богат, мерджам ще вземе.
 
Последно редактирано:

Този ще се разплаче още малко. Щото за разлика от свалочите му, пияници, селяни и всякакви тиняци в армията при вагнер няма много хора без опит.

@Vbb , @nandibandi , @Krumov - медец ви капе от сърцето, нали? Знам аз, кефите се, че изнасилвачите се сбиха един с друг. Очаквам и козоебите до 12 часа да са активирани и те да скочат на страната на джуджан.


Ще го викнемтози пич с жълтото да изчисти говната, които изсрахте тук за 15 месеца във форума. Ще стане богат, мерджам ще вземе.
тъпунгер надежденски... буташ се между шамарите на големите играчи ше те у парцаляка
 
Сега кой ще дава пари за пропаганда тук, като те не могат да си оправят техните говна вътре в територията. Не ми се мисли, ама пускачите на вгъзраждане са креативни, ще се запишат на борсата да цоцат от нея. Добавената стойност към икономиката ще е същата.
 
Ще изпуснете шоуто, докато се дърляте:


То шоуто си върви. Но колкото са обстрелвали Донбас 8 год., толкова са разрушили и язовира с няколко ракетни изстрела. Ганьо германски не за първи път прави лъжливи внушения.
 
Форумните орки са в потрес, от втората най-добра армия в Украйна, вече са втората най-добра армия в руzzия техните любими изнасилвачи. Ами сега?


Тези лоши гущери западни, как преебаха православната армия.
 
Сега кой ще дава пари за пропаганда тук, като те не могат да си оправят техните говна вътре в територията. Не ми се мисли, ама пускачите на вгъзраждане са креативни, ще се запишат на борсата да цоцат от нея. Добавената стойност към икономиката ще е същата.
ние сме натрупали пачките вече , ти му мисли как да си купиш хляб утре
 
То шоуто си върви. Но колкото са обстрелвали Донбас 8 год., толкова са разрушили и язовира с няколко ракетни изстрела. Ганьо германски не за първи път прави лъжливи внушения.

Пирожката стана герой на цветните еднорози. Германския Ганьо нищо не внушава, просто показва неща, които забилите на loading скрийна не били видели, щото нямало експерти, които да им го налеят в кухите картуни с фуния. То дори като му го покажеш, той пак не мое да схване кво чете, тотал щета, пълна трагедия.

Иначе за Донбас, пак да припомня едно разменяне на обстерл на ВСУ със жителите на Горловка...

Виждам, че Трудно схващащия Ганьо е бил активен когато съм споделял инфото, ма вероятно и него не го бил видял, значи не се е случило.


Понеже 18+ видеото в поста е изтрито, може да го видите тук:
 

Горе