Украйна - Русия какво ви е мнението

Чакам гости и нямам време, но при първа възможност, ще компенсирам. Обещавам. :)

Чип и за теб. От украинска пералня, щото да имаш още по-голяма поразителна сила. :p
(Тоя емотикона значи харчи най-много енергия на форума. Та затуй трудно го слагам - мярка от програмата за форумна енергийна ефективност на БлинКул, те нали са единия с тяло базирано на Запад, другия сос западно сомосезнание. После ше ни забранят да се къпем, докат си чатим. Абе кво да ти говоря.. А уж на облак биле, къв е тоя облак? Много беден бе. Той ше ми пресуши реколтата, ако го чакам да ливне.)

Кой, Контрата ли?

Чип за теб
и чип за него,
сливенския му чеп
ще ти пасне като Лего..


А?:D Ицо Хазарта, друг път.
 
Пробва ли да лафаш с тоо интелектуалец deeppavlov? Едно време имах mIRC бот, който отговаряше по-смислено от тоо.
Не, имам първичен страх към висока технология. Тъп ли е?

Да не би да си забравил руския? Ти бая у немско поседя. Той Павлов май има специална невронна програма, та надушва европейци и се прай на тъп, да ги излъже, че Русия е назад технологично, сеш ли се;)

(Виж ся, знаем че си руски трол, подписа на Армайндо подкрепен от потвърждението на цереу през редит, го доказа категорично. Не се опитвай да си излъскаш РУСОРОБСКИЯ имидж, като привидно критикуваш патриотичната кремълска технология. Няма да ти се получи, мен!)
 
Не, имам първичен страх към висока технология. Тъп ли е?

Да не би да си забравил руския? Ти бая у немско поседя. Той Павлов май има специална невронна програма, та надушва европейци и се прай на тъп, да ги излъже, че Русия е назад технологично, сеш ли се;)

(Виж ся, знаем че си руски трол, подписа на Армайндо подкрепен от потвърждението на цереу през редит, го доказа категорично. Не се опитвай да си излъскаш РУСОРОБСКИЯ имидж, като привидно критикуваш патриотичната кремълска технология. Няма да ти се получи, мен!)

Еее, Павлов е про-западено ориентиран, лафахме на английски. Питах го дали Путин и Шваб искат да на чипират, леко засрамен каза, че не е запознат със случая.

So, you wanna know are putin and schwab going to chip us. It's so embarrassing, but I don't know.
 
Ама колко сте спокойни само, като иде реч за абсолютно същото, но руско. Иначе за всяко малко гадно западно - вой..
Да ви завиди човек.

Руснаците са назад, също така нямат някой, както Шваб да рекламира идеите на Нюралинк, като например поредния имплант "дигиталното хапче " против депресия, което ще излезе до 6 месеца.


Интересно как за китайците си мълчиш и дума на казваш, а те са първенци. Ето ти лист от компании, които се занимават в тази насока да си разглеждаш в свободното време :

Beijing NXP Semiconductors
Hangzhou Silan Integrated Circuit
Shenzhen Tongfang Microelectronics
Shanghai Huahong Grace Semiconductor Manufacturing
Wuhan Huatian Innovation Technology
Chengdu Mindray Bio-Medical Electronics
Shenzhen Innochips Technology
Wuxi Xinxin Semiconductor Manufacturing
Suzhou Tongfang Microelectronics
Changzhou Changxin Integrated Circuit Technology.

Beijing Tongfang Microelectronics
Hangzhou Huayuan Microelectronics
Shenzhen Huahong Grace Semiconductor
Shanghai Tongfang Microelectronics
Wuhan Innochips Technology
Chengdu NXP Semiconductors
Shenzhen Mindray Bio-Medical Electronics
Wuxi Tongfang Microelectronics
Suzhou Huayuan Electronic
Changzhou Tongfang Global Microelectronics.
 
Руснаците са назад, също така нямат някой, както Шваб да рекламира идеите на Нюралинк, като например поредния имплант "дигиталното хапче " против депресия, което ще излезе до 6 месеца.


Интересно как за китайците си мълчиш и дума на казваш, а те са първенци. Ето ти лист от компании, които се занимават в тази насока да си разглеждаш в свободното време :

Beijing NXP Semiconductors
Hangzhou Silan Integrated Circuit
Shenzhen Tongfang Microelectronics
Shanghai Huahong Grace Semiconductor Manufacturing
Wuhan Huatian Innovation Technology
Chengdu Mindray Bio-Medical Electronics
Shenzhen Innochips Technology
Wuxi Xinxin Semiconductor Manufacturing
Suzhou Tongfang Microelectronics
Changzhou Changxin Integrated Circuit Technology.

Beijing Tongfang Microelectronics
Hangzhou Huayuan Microelectronics
Shenzhen Huahong Grace Semiconductor
Shanghai Tongfang Microelectronics
Wuhan Innochips Technology
Chengdu NXP Semiconductors
Shenzhen Mindray Bio-Medical Electronics
Wuxi Tongfang Microelectronics
Suzhou Huayuan Electronic
Changzhou Tongfang Global Microelectronics.
Кво назад бе?! Ти луд ли си бе!! Ххахаа, назад щот никой не публикува за тях, никой от целия просветен алт-прес, само дребни плюнки чат пат, много рядко. Дай да видим, кажи колко са назад? Аз ги следя всеки ден. Преса, университети, спец сайтове, държавни стратегии, пътни карти, всичко. Тва е ена плюнчица дето съм постнал. Ма ква плюнка, нали назад колко бях постнал. "Стига, успокой се" и ти каза. Щот Дилянка (която или само си мисли, че е рублянка, или си знае как са споразуменията).

Кое назад бе? Цифровата рубла е готова, постнах ли? Биометричния закон е готов и той ПРЕМАХВА съгласието за събиране на данни. ИИ то фърчи, пуълна дигитализацийка; ковид инжекцийкйи - СИЧКО. Тоа вика "мноо са назад", кой назад бе?? Дай кажи за Русия, да видим, че нищо не знайш. Що? Щот не ги следиш от руските източници, а извън Русия никой не пише за тях така, както трябва - както актуално, детайлно и редовно пишат за Запада, за Китай, и също за Индия (БРусИндияКитайС). Има и за Бразилия малко.

Да, Китай са ясни. Цял свят ги знае, щот за тях се пише доста, има го инфото. Не сичко, но има мнооого, несъизмеримо с русия. Давай, поствай, аз не ги следя така, както Русия.

Ми Китай кви са бе? К-то от БРИКС. Първи дружки с Русия. "Алтернативата на ВЕФ и КО". Кво ми говориш? И ти не знайш.

Русофили смешни. Същите като западофилите. Бат ташака :):):) беги бе
 
Ми те Китай са най-върлите технократи и трансхуманисти, и скоро направо си обявиха офицялно соц кредитната системка, кой не го знае тва? Кое там е неясно? Спонсорирани, изградени от запада, тоест от семействата и банкерчитата, и щатките, дето воюват. И са БЪДЕЩЕТО НА СЪПРОТИВАТА, не - НА СЪПРОТИВИТЕЛНИЯ СВЯТ СРЕЩУ ЗАПАДА. Смех отсекъде. Те Китай, и Русия - дето биле назад - са много по-напред в грейт ресета от Запада. И тва не е случайно ако се сещаш. Назад бате... Къде има въведена със закон СБДЦ и готова за реална употреба от Април, и Единна национална биометрична система на Запад? Утре ше им кажат в Русия "Айде - навсякъде с биометрия и само СБДЦ" и тва е. Никой нищо не може да каже. Дори не могат да направят смешен показен обречен бунт като на запад, щот ше ги помелят много по-свирепо от галенето на канадците. Ше ги ебът с мопове в затвора (клипчета гледал ли си записани?). Гулаците са готови.

Властите и бизнеса правят и говорят само едно: с две думи целия грейт ресет (че по-лесно, да не изброявам). Обаче нищо не било, назад, а? Ти нещо не си добре бате, чесно. Не знаеш просто, не следиш. А алт медията ЧЕСТНА вика "Русия е притисната, Русия бори грейтресетърите", смех на кутийки

"Много ни трябва алтернатива, търсим.."Ю тва е положението. "Що само за Русия", смех бате
 
Днес туй се върти из руската фейк мрежа...

Понеже е репортаж на РТ, която е с етикетче "фейк", всеки сам да си прецени дали е театър.

Та.. докато рових (за себе си) дали е фейк, попаднах на друга интересна история от 2014...

УКРАИНСКИ Град Горловка 27.07.2014
Нанесен въздушен удар, ето какво се съобщава в УК медиите:
По данным Интерфакс-Украина, авиационный удар пришелся на здание управления милиции, где размещался штаб лидера ополченцев Горловки Игоря Безлера ("Беса").
В результате обстрела на улице Рудакова были ранены два человека, в общеобразовательной школе вылетели окна. Также пострадал район станции переливания крови на улице Гагарина.

Ето и реалността:
Понеже качеството е "некво размазано видео от нета"..

Ето тук има разказ на съпруга на едина от жертвите, както и кадри от същото място.

Ето така си сформирам моето мнение за неутралитет... а не кат западния ФАКчекър. Квото му налеят тва папагалства.
 
Етер пак ме споменава в някакви не много позитивни контексти, пък аз от няколко деня сън не съм спал от притеснения че Клаус може да му е пратил дрон-убиец.
 
Западните демокрации погрешно решиха, че ще могат да очовечават диктатурите чрез търговски отношения. Видя се, че това няма да стане, защото когато се търгува с агресивни диктатури, те само ползват получения ресурс за нападателни цели. Изглежда те сами не са в състояние да генерират вътрешен продукт и разчитат на експанзия.


 
Ми те Китай са най-върлите технократи и трансхуманисти, и скоро направо си обявиха офицялно соц кредитната системка, кой не го знае тва? Кое там е неясно? Спонсорирани, изградени от запада, тоест от семействата и банкерчитата, и щатките, дето воюват. И са БЪДЕЩЕТО НА СЪПРОТИВАТА, не - НА СЪПРОТИВИТЕЛНИЯ СВЯТ СРЕЩУ ЗАПАДА. Смех отсекъде. Те Китай, и Русия - дето биле назад - са много по-напред в грейт ресета от Запада. И тва не е случайно ако се сещаш. Назад бате... Къде има въведена със закон СБДЦ и готова за реална употреба от Април, и Единна национална биометрична система на Запад? Утре ше им кажат в Русия "Айде - навсякъде с биометрия и само СБДЦ" и тва е. Никой нищо не може да каже. Дори не могат да направят смешен показен обречен бунт като на запад, щот ше ги помелят много по-свирепо от галенето на канадците. Ше ги ебът с мопове в затвора (клипчета гледал ли си записани?). Гулаците са готови.

Властите и бизнеса правят и говорят само едно: с две думи целия грейт ресет (че по-лесно, да не изброявам). Обаче нищо не било, назад, а? Ти нещо не си добре бате, чесно. Не знаеш просто, не следиш. А алт медията ЧЕСТНА вика "Русия е притисната, Русия бори грейтресетърите", смех на кутийки

"Много ни трябва алтернатива, търсим.."Ю тва е положението. "Що само за Русия", смех бате

А дали ще е възможно с @nandibandi още преди да ви чипират да си настройте чакрите за друга тема да не ми излизат известия? Тази е за войната в Украйна.
 
А дали ще е възможно с @nandibandi още преди да ви чипират да си настройте чакрите за друга тема да не ми излизат известия? Тази е за войната в Украйна.

Ако не можеш да ползваш настройките, които форумът ти предоставя, можем да ударим едно рамо, нема се притесняваш. ;)

Ако не можеш да видиш, че ''войната'' е в пряка връзка с чипирането, то нищо не може да се направи - никой не може да ти помогне.

За всеки, който иска да чуе нещо смислено и полезно, вместо жалките хейтърски повърни на канадеца и ко., може да чуе чичко Джералд Селенте, който говори толкова просто и ясно, че дори простите и ясните могат да го разберат. Enjoy

 
https://www.claytonmorris.com/

Все едно сайта на Тонкин гледам. Как пък все бившите журналя престъпници от Фокс ги раждат подобни канали? Понци и откраднати милиони от имотна схема. Ще пропусна да му гледам разтягането на локуми с дядото прогнозист, врачка, гадател или там какъвто се води.

Между другото когато се търси инфо за хора, използвайте Бинг или друга търсачка. Подобни на този Морис с една камара съдебни дела използват опцията за "забравяне" на Гугъл.
 
Последно редактирано:
https://www.claytonmorris.com/

Все едно сайта на Тонкин гледам. Как пък все бившите журналя престъпници от Фокс ги раждат подобни канали? Понци и откраднати милиони от имотна схема. Ще пропусна да му гледам разтягането на локуми с дядото прогнозист, врачка, гадател или там какъвто се води.
Разбира се, разбира се..

Ти вярваш сляпо и безрезервно само на чисти и неопетнени личности като Кокаинчик, който ''няма'' тъмни офшорни сметки, той е най-демократичният укро-президент, а жена му не харчи 40 000-50 000 долара за парцалки в рамките на 2 часа в Париж, използвайки, че е изпратена там на държавни разноски, за да попроси пари за черната дупка, която наричат своя държава.

Завиждам ти как успяваш да си отсяваш източниците. Ето, и анонимните - все чисти и всесилни хора, които хакват сайтове и така спират веднъж завинаги руската космическа програма.

Не съм и очаквала да гледаш видеото, защото знам, че не се интересуваш от по-дълбоките корени на настоящите проблеми, пред които е изправено човечеството.

Дядото-врачка е предвидил т.нар. война в Украйна още през 2015г, и не гледайки си на боб, а чрез задълбочен анализ на наличната към онзи момент информация.

Малък хинт какво каза Дедо Селенте в интервюто при Клейтън:

''Те ще използват войната, като кажат руснаците ни хакнаха банковата система, така че сори за загубата на всичките ви спестявания, които не можем да възстановим. Обаче, нема се плашите. Ние ще ви дадем CBDC, което е много по-стабилно и защитено парично средство'' - цитирам по памет.

Напълно си свободен да се изформираш както и за каквото искаш. И аз като господ ''давам, но в кошара не вкарвам''. :)
 
Разбира се, разбира се..

Ти вярваш сляпо и безрезервно само на чисти и неопетнени личности като Кокаинчик, който ''няма'' тъмни офшорни сметки, той е най-демократичният укро-президент, а жена му не харчи 40 000-50 000 долара за парцалки в рамките на 2 часа в Париж, използвайки, че е изпратена там на държавни разноски, за да попроси пари за черната дупка, която наричат своя държава.

Завиждам ти как успяваш да си отсяваш източниците. Ето, и анонимните - все чисти и всесилни хора, които хакват сайтове и така спират веднъж завинаги руската космическа програма.

Не съм и очаквала да гледаш видеото, защото знам, че не се интересуваш от по-дълбоките корени на настоящите проблеми, пред които е изправено човечеството.

Дядото-врачка е предвидил т.нар. война в Украйна още през 2015г, и не гледайки си на боб, а чрез задълбочен анализ на наличната към онзи момент информация.

Малък хинт какво каза Дедо Селенте в интервюто при Клейтън:

''Те ще използват войната, като кажат руснаците ни хакнаха банковата система, така че сори за загубата на всичките ви спестявания, които не можем да възстановим. Обаче, нема се плашите. Ние ще ви дадем CBDC, което е много по-стабилно и защитено парично средство'' - цитирам по памет.

Напълно си свободен да се изформираш както и за каквото искаш. И аз като господ ''давам, но в кошара не вкарвам''. :)

Да не са ти сложили чипа по-рано от очакваното и той да ти помага да стигнеш до извода аз на кой вярвам безрезервно? Сравняваш ютубър и президент?! То е ясно, че във властта в световен мащаб едва ли има някой политик, който не е корумпиран и живее само от заплатата си. Ставаше въпрос за пропагандни видеа с цел лични облаги. Явно с подобни на теб индивиди и снимащия се през ден с двойника на Путин човек няма как да се разбере.
 
Ти вярваш сляпо и безрезервно само на чисти и неопетнени личности като Кокаинчик...
Всъщност за него авторитети с инфо "от извора" са Шибаланкото във фейсбук и Любомир Жечев в тубата :)
Не си внимавала пак.
 
Големи гафове по УКр медиите за ударения блок в Днепър след като съветникът на Зеления заяви, че ракетата е ударена от ПВО и пада върху блока, та днес с големи мъки се опитват да замажат положението.

А фейк лайнярнярника offnews напрао си лъжат.. ма за тех си знаем:
 
Всъщност за него авторитети с инфо "от извора" са Шибаланкото във фейсбук и Любомир Жечев в тубата :)
Не си внимавала пак.

Горното за чипа важи и за теб. Явно ви помагат в анализите на авторитети. На Жечев ми харесаха видеата за протестите на ДъПъСъ и други, който не са политически, този от Шибанистан правеше интервюта преди изборите. Не съм го гледал скоро. И някой от видеата на Цанов ми харесват, но на никой инфлуенсър не съм гледал видео, в което разтяга локуми с някой гост пишман анализатор.

 
Последно редактирано:
Не си внимавала пак.
Поради ограничения ми капацитет гледам да се фокусирам върху най-важните и интересни неща.

п.с. Оставям си място в РАМ-а и за малко клюкинки/персонално инфо за юзърите и то не остана. ;)
 

Горе