Украйна - Русия какво ви е мнението

Всъщност наистина им се е дръпнало лайното. Което потвърждава донякъде тезата, че това е някаква играя между Путин, Лукашенко и Пригожин.
Значи цялото фиаско е било, за да преместят Вагнер в Беларус, така ли?
Какво им пречеше да ги преместят и без да убиват 12 руски пилота и да свалят 6 хеликоптера и 1 самолет?

Или направо да ги преместят тайно и да нападнат от север без предупреждение? Нямаше ли това да е 4д шах, вместо тази излагация, която се получи?
 
  • Like
Реакции: Sky
Значи цялото фиаско е било, за да преместят Вагнер в Беларус, така ли?
Не ми се вярва. По скоро някой му плати на Пригожин да направи целия този цирк. Реално той нямаше какво да губи, нали от Москва национализираха частните армии! А в тоя бизнес има много пари. Сега през Беларус ще си управляват мръсния бизнес, а и е прибрал някой друг долар от чичко сам! Самият факт, че нямаше никакви реакции нито от САЩ нито от Великобритания, те са знаели, че това ще се случи! Само горките русначета, които загинаха!
 
Не ми се вярва. По скоро някой му плати на Пригожин да направи целия този цирк. Реално той нямаше какво да губи, нали от Москва национализираха частните армии! А в тоя бизнес има много пари. Сега през Беларус ще си управляват мръсния бизнес, а и е прибрал някой друг долар от чичко сам! Самият факт, че нямаше никакви реакции нито от САЩ нито от Великобритания, те са знаели, че това ще се случи! Само горките русначета, които загинаха!
Не се мина много преди русоробите да обвинят САЩ за бунта :D
Има ли нещо, което да се е случило и гнилия Запад да не е виновен за това?
 
По скоро някой му плати на Пригожин да направи целия този цирк.
Аз имам коренно различно обяснение. Просто готвенето изнервя ужасно и след годините трупан стрес, психиката на Пригожин рухна. Май се наричаше Burn out. :(
 
Не се мина много преди русоробите да обвинят САЩ за бунта :D
Опитах да говоря учтиво, но явно вие от проамерикано-европейското съсловие не разбирате от добър език!
Моето мнение е такова, ти може да си мислиш, че Путин си го е изфабрикувал! Но все пак ако имаше и една гънка мозък щеше да подлагаш мъничко на съмнение това което ти диктуват по тв или в нета!
Има ли нещо, което да се е случило и гнилия Запад да не е виновен за това?
Да има, твоето появяване на бял свят!
 
Аз имам коренно различно обяснение. Просто готвенето изнервя ужасно и след годините трупан стрес, психиката на Пригожин рухна. Май се наричаше Burn out. :(
Може и стресът, може и дрогата да го е подхлъзнала... Но не забеляза ли мълчанието от страна на англоезичните държави?
 
Може и стресът, може и дрогата да го е подхлъзнала... Но не забеляза ли мълчанието от страна на англоезичните държави?
Да, доста е гръмко :) обаче знае ли от 6 месеца ...

Нашите и те да не останат капо-

Христо Грозев прогнозира нов опит за бунт в Русия до 6 месеца

 
Злите езици говорят, че ЦРУ-то, Соросоподобните и други са изгорели с 6,5 милиарда долара за да платят фиаското на Пригожин.
Ей, няма къде да ги бутнеш бе!
За всичко са виновни американците. Накрая пак не успяха с поредния си пъклен план и даже им взеха парите и им спретнаха номер!
хахахахаха
Тука конспирация след конспирация се лее нон-стоп. Не знам как ви хваща сън от тия глупости.
 
Руснаците успешно са извели в орбита над 40 спътника:

Та тия микро-спътници дали няма да ги разположат над Украйна, очаквам рязко да се вдигне разузнавателната мощ на руснаците и по-прецизно да бомбят тила на укрите.
 
  • Love
Реакции: Vbb
Тоя парцал Григор Лилов страшен манипулатор обаче.... къде ги видя толкова танкове в България....

1687959799650.png
1687959846596.png
 
Тоя парцал Григор Лилов страшен манипулатор обаче.... къде ги видя толкова танкове в България....

Виж файлът 29533
Виж файлът 29534
Тоя говномет как има очи да се показва след събота? То не бяха разкази как са предложили на Путин да се оттегли, без да го убиват, не беше Путин ''духна'' - не се сещам дори фастито и ретарда да са пускали толкова фейкове.
 
Тоя говномет как има очи да се показва след събота? То не бяха разкази как са предложили на Путин да се оттегли, без да го убиват, не беше Путин ''духна'' - не се сещам дори фастито и ретарда да са пускали толкова фейкове.
само се сети колко закона нарушава в този си пост и най вече... пише секретни данни ( ако е истина , обикновенно това класифицирана информация ) до които малко хора имат достъп. ко имахме прокуратура вече да е нейн клиент.
 

Горе