Украйна - Русия какво ви е мнението

Тва все едно Vbb да се скрие за 1 година, че всеки 5-ти пост му е фейк.
С огромната разлика, че Vbb е редови потребител на форума, а не някакъв, дето сам се е титулувал журналист и бива представян като капацитет от местните славоукраинци.

Да поговорим ли за руска пропаганда и дезинформация, на фона на неговия ''журналистически'' подход?

Направих си труда в неделя да му погледна фб-профила - баткоо, ти толкова глупости не си виждал изписани на едно място. Ние тук се стараем много повече да постваме достоверна информация. Тоя маже с баданарката и не му дреме.
 
Последно редактирано:
С огромната разлика, че Vbb е редови потребител на форума, а не някакъв, дето сам се е титулувал журналист и бива представян като капацитет от местните славоукраинци.

Да поговорим ли за руска пропаганда и дезинформация, на фона на неговия ''журналистически'' подход?

Направих си труда в неделя да му погледна фб-профила - баткоо, ти толкова глупости не си виждал изписани на едно място. Ние тук се стараем много повече да постваме достоверна информация. Тоя маже с бааданарката и не му дреме.
Графикса ми е в игнор листата и не му чета словоизлиянията , само ти като му отговориш ми излиза , че няква глупост е написал пак. Толкова си може детето...
 
Тоя Григор Лилов ме блокна във фейса още като беше Ковида, тогава в яки филми се вкарваше, и ако някой нещо му опонира и бан...
Добре че вече не му чета лайната дето изписва.
 
Тоя Григор Лилов ме блокна във фейса още като беше Ковида, тогава в яки филми се вкарваше, и ако някой нещо му опонира и бан...
Добре че вече не му чета лайната дето изписва.
То си личи като му видиш само един пост, че е яко ритнат в главата. Аз го питах в неделя дали Путин е духнал. :) Под поредния му кенеф беше пълно с хранилка по негов адрес. Сигурно се е озорил да трие и блокира..
 
356627283_649323470555910_7760206913831049961_n.jpg
 
Сайтовете вече го арестуваха:
 
  • Haha
Реакции: Vbb
Сайтовете вече го арестуваха:
От Телеграм канала на Песков:
1687971385484.png
Утверждения о том, что Суровикин якобы мог знать о предстоящем мятеже — спекуляция и пересуды. Их будет еще много.
▪️
Российское государство не имело отношения к бизнесу ЧВК "Вагнер" в Африке;
▪️
Россия продолжит военное сотрудничество с ЦАР, военные советники продолжат свою деятельность в необходимом количестве.
 
Тоя Григор Лилов ме блокна във фейса още като беше Ковида, тогава в яки филми се вкарваше, и ако някой нещо му опонира и бан...
Добре че вече не му чета лайната дето изписва.
Мен преди няколко години чифута Иво Инджев яко ме хейтваше, чак цяла статия имаше за мен ☺️😁
 
Мен преди няколко години чифута Иво Инджев яко ме хейтваше, чак цяла статия имаше за мен ☺️😁
Той и той борец за свободи...д...ба и пипона. Насила го закарали да учи в Москва навремето и после да обикаля света на държавни разноски...
 
Той и той борец за свободи...д...ба и пипона. Насила го закарали да учи в Москва навремето и после да обикаля света на държавни разноски...
Той, Асен Агов и Георги Харизанов са ми в листата за топ противни, мазни, нагли, надупени педеруги 😁
 
Той, Асен Агов и Георги Харизанов са ми в листата за топ противни, мазни, нагли, надупени педеруги 😁
А, и красавеца Антон Генов...
 
Това е истинският основател на 'Вагнер' - Уткин, който водеше колоната към Москва и свалил всичко що е летяло наоколо.
1ytkin-1.jpg

 
  • Haha
Реакции: Vbb
Графикса ми е в игнор листата и не му чета словоизлиянията
Тоя Григор Лилов ме блокна във фейса още като беше Ковида, тогава в яки филми се вкарваше, и ако някой нещо му опонира и бан...
Не казвам нищо... :rolleyes:
 

Горе