Украйна - Русия какво ви е мнението

Последно редактирано:
В момента пак има атака на Крим и моста.
 
В момента пак има атака на Крим и моста.
Колкото и да ми се иска, май си се объркал. Поне соросоидните медии не споменават атака по моста, само на някакъв танкер до моста. Поне за 1 мин търсене, преди да се кача в колата за път ...
 
Колкото и да ми се иска, май си се объркал. Поне соросоидните медии не споменават атака по моста, само на някакъв танкер до моста. Поне за 1 мин търсене, преди да се кача в колата за път ...

Брао ве, търсач, постигнал си много днес.
Иначе не съм объркал, точно така беше обявена тревогата, която още снощи отпадна и движението по моста беше възстановено, след като се разбра, че са целнали цивилен танкер. Иначе още чакам снимки на срутения мост, където бяха обещани снощи в някой украински източници.

Понеже днес си на вълна търсене, гледам даже ти се отдава.. я разясни какво трябва да разберем от клипчето с бягащите ора и дрона, дето си го лайкнал, предполагам не лайкващ неща дето не си наясно кви са?
 
Брао ве, търсач, постигнал си много днес.
Иначе не съм объркал, точно така беше обявена тревогата, която още снощи отпадна и движението по моста беше възстановено, след като се разбра, че са целнали цивилен танкер. Иначе още чакам снимки на срутения мост, където бяха обещани снощи в някой украински източници.

Понеже днес си на вълна търсене, гледам даже ти се отдава.. я разясни какво трябва да разберем от клипчето с бягащите ора и дрона, дето си го лайкнал, предполагам не лайкващ неща дето не си наясно кви са
Хо хо хо, нечие крехко его беше засегнато, а? 😁
Хахах, колко жалко.
Че и влизаш в оправдателен режим, все едно съм те атакувал за предоставената информация.
Успокой се малко, никой не те е атакувал, за това че си коментирал нещо, което се е случило току що и още няма информация по темата. Нито пък нещо особено ще се промени, ако се окаже че не си изцяло прав.

Уикенд е, излез малко, успокой се. Тия нерви ще ти докарат нещо.
 
Хо хо хо, нечие крехко его беше засегнато, а? 😁
Хахах, колко жалко.
Че и влизаш в оправдателен режим, все едно съм те атакувал за предоставената информация.
Успокой се малко, никой не те е атакувал, за това че си коментирал нещо, което се е случило току що и още няма информация по темата. Нито пък нещо особено ще се промени, ако се окаже че не си изцяло прав.

Уикенд е, излез малко, успокой се. Тия нерви ще ти докарат нещо.

За кое точно да се оправдавам?

Атаката беше насочена натам и двете страни го обявиха така, малко след това имаше две версии, винаги лъжещите руснаци казаха, че е ударен танкер в близост до моста, винаги честните украинци твърдяха, че с моста вече е приключено, да чакаме снимки.. викам си бал съм ва лягам си, утре ше се разбере.

Сутрин влизам у кенефа, гледам нотификация от фастфууда, викам си.. сигурно се радва на сваления мост.. той моля ти се цяла една минута сърчвал инфо и се оказало, че "колкото и да му се искало" съм са бил объркал. Атака на Крим и моста нямало... имало - до, даже ми го боднал, да засили усещането ми за объркване. Позасмях са, после ми стана малко тъжно, ма не за объркването ми, ми за тебе.

Та.. отплеснах се, ще разберем ли кво се случва с бягащите орица и лошия дрон над тях или да чакам първия работен ден?

@Sky ти нещо?
 

Такова безсилие лъха от тоя пост. Стана ми жал чак.

Новината, която поражда такива бурни реакции:

Тя иска учениците да бъдат задължени да извършват такива дейности, като садене на дървета или освежаване на училищните помещения.


Освен това в училищата се въвежда изучаването на предмет, наречен "Основи на националната сигурност и отбрана".

В същото време учениците в другия лагер:

365598222_10232099092125884_6311890292652792497_n.jpg
[/url]
 
Чакайте, значи крилати ракети са били изстреляни по летище, за което Русия твърди, че е било изведено от строя.

По-късно Зеленски отива там и подписва круизните ракети.

По-късно в Крим се взривяват мостове.
...
не можеш да си измислиш тази глупост lmao
 
Нито ред за това че русия била 5-та икономика според световната банка??
И минус 3 натовски генерала от тия дни1!!!
Screenshot 2023-08-06 at 20.40.56.png
 
с.а..jpg
 
До колко време ще се разпадне "проекта" Украйна? Кажи ми просто един срок и да залагаме по 100лв, искаш ли?
Ами с човека който го е написал, с него залагай!
Но смяташ ли, че запада може да си позволи още дълго да издържа не даващите резултат контраофанзиви на Зеленски?
 

Горе