Украйна - Русия какво ви е мнението

Тва ако не е сайт на @strana (или както му беше никът тука)...

0095df9b3027a6b47651078fdc6d62b0.png


Същия стайлинг.

Не виждам как??? Страната е руснак, а сайтът е украински. Като помня какъв патриот беше, едва ли ще списва за въшливите фашисти. Па знам ли???
 
Не виждам как??? Страната е руснак, а сайтът е украински. Като помня какъв патриот беше, едва ли ще списва за въшливите фашисти. Па знам ли???

Дрът тарикатин е. Прави подмолна пропаганда вероятно:
 
Понеже тук се лансираха тезите, че украинците стоят зад президента си, та ето как:


п.с. преди да го обявят за фейк нюз, ''западняците'' могат да отворят pdf файла с анкетата на украински. ;)
 
Всъщност сайтът бил на тоя:

Изглежда спекулацийката ми беше прибързана.
Простено ти е. Ти не си следил толкова изкъсо форумните изяви на Страна-та. Аз му бях фен, въпреки сериозното му високомерие. Трябва да му изровим темата, в която показваше грандиозните инфраструктурни постижения на Русия, докато тукашните пишлемета му се катереха по главата.

Определено липсват руснаците в темата - Страна и тесткиви-то.
 
Кво да каже, и този русофил кара сигурно BMW или Audi. :D Ясни са. ;)
Те и американците предпочитат БМВ или АУДИ, но се бият в гърдите че няма по-умаво от американското ;)

Е сега когато ЕС спряд износа на 120 мил. тона тоалетна хартия за Русия (сред които 45 мил. български) руснаците наистина ще загубят войната. Последните санкции са направо ТОП ! Горд съм, да съм европеец!🤮
 
Те и американците предпочитат БМВ или АУДИ, но се бият в гърдите че няма по-умаво от американското ;)

Е сега когато ЕС спряд износа на 120 мил. тона тоалетна хартия за Русия (сред които 45 мил. български) руснаците наистина ще загубят войната. Последните санкции са направо ТОП ! Горд съм, да съм европеец!🤮
Да, карат ги, защото са добри, всички ги карат, но USA да храни Европа, дали ще видиш? Съмнявам се. Дори напротив, всеки там се възхищават както на туристическите им дестинации, така и на произведените от тях продукти. Все едно дали си горд, това е вече на вътрешно самоусещане. Който както иска да се чувства. Отиваш в Сибир, пиеш препарат за вана, ходиш по нужда във външна тоалетна на минус 30 градуса и се биеш в гърдите, че си далеч от прогнилия западен свят. Това е избора ти за вътрешен мир. И не само на теб, като чета някой експонати тук.
 
Да, карат ги, защото са добри, всички ги карат, но USA да храни Европа, дали ще видиш? Съмнявам се. Дори напротив, всеки там се възхищават както на туристическите им дестинации, така и на произведените от тях продукти. Все едно дали си горд, това е вече на вътрешно самоусещане. Който както иска да се чувства. Отиваш в Сибир, пиеш препарат за вана, ходиш по нужда във външна тоалетна на минус 30 градуса и се биеш в гърдите, че си далеч от прогнилия западен свят. Това е избора ти за вътрешен мир. И не само на теб, като чета някой експонати тук.
С толкова елементарно мислене, спокойно можеш да ходиш да се гръмнеш. Загубата няма да се почувства. Ти си с умствения капацитет на зеленчук.

Глобалната геополитика опирала до това кой правел по-готини нещица. Мислене на 5-годишно със синдром на Даун.
 
 
Да, карат ги, защото са добри, всички ги карат, но USA да храни Европа, дали ще видиш? Съмнявам се. Дори напротив, всеки там се възхищават както на туристическите им дестинации, така и на произведените от тях продукти. Все едно дали си горд, това е вече на вътрешно самоусещане. Който както иска да се чувства. Отиваш в Сибир, пиеш препарат за вана, ходиш по нужда във външна тоалетна на минус 30 градуса и се биеш в гърдите, че си далеч от прогнилия западен свят. Това е избора ти за вътрешен мир. И не само на теб, като чета някой експонати тук.
Мисля, че ти доказах, че в САЩ има градове без канализация. Но забравих, демокрацията ти разрешава да четеш избирателно. В Русия не е прекрасно, но със сигурност това, което лъжепишете вие западнопропагандистите можете да го разправяте на някой, който не чете и не знае. САЩ е държавата в която всеки е искал да отиде до 90-те години. Но днес не мисля, че там е ОК. Американската мечта умря още през 2001г. Имам приятели из цялата държава. Знам че има райони които са като рай, но има и долни дупки в щати като Аризона, Тексас, Аляска, Юта, Северна Дакота, Монтана и други, които никой нормален не би живял. Малки призрачни градчета, където тоалетната и водопровода са мит. Какво остава за канализация. Дрогата, оръжията и алкохола са лесно достъпни, което прави картинката още по цветна.
New Bitmap image.jpg
New Bitmap image1.jpg
 
долни дупки в щати като Аризона, Тексас, Аляска, Юта, Северна Дакота, Монтана и други, които никой нормален не би живял. Малки призрачни градчета, където тоалетната и водопровода са мит. Какво остава за канализация. Дрогата, оръжията и алкохола са лесно достъпни, което прави картинката още по цветна.
Не че нещо, ма си дал снимка от парк/музей и още един изоставен град от златната треска, който е туристическа дестинация. Иначе съм съгласен, прогресивното управление на Обама и сега на Байдън, доведоха САЩ до може би най-зле положението си в новата история. Ако либералите спечелят още един мандат, тая държава ще стане тотален кенеф. В момента престъпността там е на рекордни нива, а епидемията от фентанил създава цели улици с живите-мъртви. Дано бай Тръмп се завърне.
 
Мисля, че ти доказах, че в САЩ има градове без канализация. Но забравих, демокрацията ти разрешава да четеш избирателно. В Русия не е прекрасно, но със сигурност това, което лъжепишете вие западнопропагандистите можете да го разправяте на някой, който не чете и не знае. САЩ е държавата в която всеки е искал да отиде до 90-те години. Но днес не мисля, че там е ОК. Американската мечта умря още през 2001г. Имам приятели из цялата държава. Знам че има райони които са като рай, но има и долни дупки в щати като Аризона, Тексас, Аляска, Юта, Северна Дакота, Монтана и други, които никой нормален не би живял. Малки призрачни градчета, където тоалетната и водопровода са мит. Какво остава за канализация. Дрогата, оръжията и алкохола са лесно достъпни, което прави картинката още по цветна.
Виж файлът 30549
Виж файлът 30550
Така, айде сега ми изброй два хубави града в Русия (колкото са) и колко хубави има в САЩ. Вземи в предвид и териториалното превъзходство на Русия спрямо САЩ. Що се хващате за глупости. Навсякъде има мизерни местенца, нормално. Нищо ново, но някъде са доста повече.

Снимките са от:


И ти не си много в част. Поне пускайте нещо по-реалистично, аджеба ви повярва някой на глупостите.
 
Щом е споделено от Дневник, значи не е истина!!!!!
Руското ПВО спира абсолютно всичко, което идва от Украйна (понякога и своето)!!!

Кораба сам самичък е спрял цяла една ракета! А подводницата е невидима:
1694614202706.png
 

Тотална мобилизация: Вкарват украинките от 18 до 60-г. в бойните части на армията, ситуацията е критична​


Всички украински жени на възраст 18-60 години ще трябва да бъдат регистрирани в армията​


 
 

Горе