Украсяване на блог постове

motbg

Member
Рейтинг - 0%
0   0   0
Търся някой който да прочете, редактира (правописно, пунктуационно), подреди (параграфи, списъци) и сложи картинки/видео на статии, така че да изглеждат добре.

Цена 0.50лв на брой.

Към момента са около 30 статиите, като до края на седмицата ще се качат още 60-80.

Хора без рейтинг и мнения - да не пишат. Другите - ЛС и срок за изпълнение на всички статии.
 
От: Украсяване на блог постове

Честно казано ми се струва подигравка с труда на хората тази цена.
 
От: Украсяване на блог постове

Аз пък мисля, че даже са много тези пари. 0.05лв на статия са едно хубаво и нормално възнаграждение. Все пак е лесно, за 2-3 минути НАЙ-МНОГО е работата, прочита се статийката, редактира се тук-таме, плясваш някоя друга снимка от гугъла и си готов. Не сме у чужбината, че да се дават луди пари за някакви елементарни работи!
 
Re: От: Украсяване на блог постове

Аз пък мисля, че даже са много тези пари. 0.05лв на статия са едно хубаво и нормално възнаграждение. Все пак е лесно, за 2-3 минути НАЙ-МНОГО е работата, прочита се статийката, редактира се тук-таме, плясваш някоя друга снимка от гугъла и си готов. Не сме у чужбината, че да се дават луди пари за някакви елементарни работи!
Интересна логика. Ако общо са 100 статии по 0,05лв на статия, това са общо 5лв.
Ако отнема, да кажем 3 минути на статия, това са точно 5 часа работа. Кой нормален човек би работил 5 часа за 5лв?
По-скоро това е подигравка с труда на хората.
 
От: Украсяване на блог постове

Човекът дава 50 стотинки на статия, но и тази сума доста малка.
 
От: Re: От: Украсяване на блог постове

Интересна логика. Ако общо са 100 статии по 0,05лв на статия, това са общо 5лв.
Ако отнема, да кажем 3 минути на статия, това са точно 5 часа работа. Кой нормален човек би работил 5 часа за 5лв?
По-скоро това е подигравка с труда на хората.

Като цяло, целта ми беше да се стигне точно до този извод :D Въпреки, че не работя в този бранш, 50ст. за мен са не по-малък абсурд.
 
От: Украсяване на блог постове

Момичета и момчета "специалисти" в писането и укрсяването на статии, които имате дългогодишен опит в бранша - имам над 30 писма от явно "ненормални" според вас хора и тези 50стотинки са им напълно достатъчни. Работата е свършена. Благодаря за спама - вашия "ТРУД" който за 5 часа ще ви докара малките 50лв, не ми е необходим вече - достатъчно хора писаха a тези 50лв има хора (дори и в София) които ги изработват за 3-4 дни нощни смени като пазачи. Предполагам ви е ясно че да си цъкаш на компютъра е едно а да ходиш на работа нощно време е съвсем друго. Да не говорим колко хиляди хора цъкат по цял ден по реклами за 3-4$.

Хайде лека вечер от мен - вие може да продължите да мислите че се 'подиграваме' с професионализма ви за 0.50 на статия. Само за справка платил съм 3лв на брой статия която е писана от 0, и за редакция ли толкова да се плати?! :)

Ключ на темата.
 

Горе