Умен-Прост народ!

От: Умен-Прост народ!

Де бе, най-интелигентните направо Българите.
Нашият микрокосмос е Велик.
Голяма мода е да се слага "най" пред всичко с което свързан БЪлгарина.

Слагам пуканки в микровълновата, тя е по умна от доста хора.
 
От: Умен-Прост народ!

Напротив

За мисюлманството е вярно - задължително е, а за всеки друг - личен избор.
Ето, Далас е май кабриолет!

:)
 
От: Умен-Прост народ!

лъвчо периода с чикиите ги минах летотото на 1988 тъкмо излезнах от казармата и нещо не върви от тогаз не знаем ко е чикибоец:wink:
а ти що не си в родната казарма а:)
 
От: Умен-Прост народ!

лъвчо периода с чикиите ги минах летотото

Сега караш на злобарки. :twisted:
 
От: Умен-Прост народ!

лъвчо периода с чикиите ги минах летотото на 1988 тъкмо излезнах от казармата и нещо не върви от тогаз не знаем ко е чикибоец:wink:
а ти що не си в родната казарма а:)

По полека, по полека...

Едно дядо с 2 инсулта, легло...
Познай как го сварва "лелката" която му помага с грижите ?
Наперил един мазен бастун, та като луд гидия го трие със свити шепи, както юнака дето стискал/вадил вода от сиренето. :Д

Който каже че не злобари - ЛЪЖЕЦ!!!
 
От: Умен-Прост народ!

Как може да сме в класацията на първо място за наи-умен интелегентен народ, а същевременно да сме и прости!

[video=youtube;Gu7ftu__LZk]http://www.youtube.com/watch?v=Gu7ftu__LZk[/video]
 
От: Умен-Прост народ!

Не се спичай Герб пак ще спечели.Някъде имаше един блог за бат бойко ама ся не ми се търси линка!

А ако не спечели ? Що правим после ? :wink: Черпиш форумо каса Узо. :) Само че аз ми се чини че нема да спечели тоз път. А даже и да спечели, аз ми се чини че ще има бунт и преврат след това. :twisted:


лЪВЧО ТИ бизнесо не ми го барай :twisted:тук влизам за кеф и ми е хоби вебарските истории ,аз хлеб от нет не вадя .НЯКОИ са рибари ловджии тва е Кат те гледам от 24 часа 25 си във форумо!Сигурно имаш на гъзо си фисури от онези външните , мно боолят:arrow::arrow:
сякаш си в мензис.
Дори мога да кажа че бизнеса ми при ГЕРБ е по-добре отколкото при тройната дето все рушвети давах!:clap:
А за мързеливите крив им космоса ,щом в тези хубави и доходоносни времена не моат пари да праят:cry: :)
за тва келепиро ми е Бат Бойко да е на власт!

Ами тогаз що дириш тука ? Тогаз защо бяха онези въпроси колко пари вадим и колко печелим в старите ти теми ? Тогаз що ме караше да ти обяснявам как да си скриеш IP-адреса и що е Proxy и V.P.N. ? Ти случайно да не си чичко милиционер ? :wink:
 
От: Умен-Прост народ!

Всичките сме в гoвната, ама Даласа казва, че има келепир...
Или е много прост и са му зацапани очилата,
или е много умен и е почнал бизнес с лaйнянки

578647_3458110742496_1727466164_n.jpg
 
Последно редактирано:
От: Умен-Прост народ!

Гледката нагоре също е ясна - само гъзове!
 
От: Умен-Прост народ!

Хехехе две са на работа ,та те вдигат тилефона и просто ги чух как се ядосваха !
Аз си кюткам у форумо ,гледам филми ,секс снимки и бизнесо си върви.Американска мечта!За тва съм за Герб!
Сегиз тогиз слизам долу да смазвам колелата.Като при Хауърд Хюз !
Е не че се хваля ,но доста кинти съм прочел ,опс книги де!

Хахахах, сега кажи, че пък герб ти е дал кинтите, опс книгите, де и веднага питам на коя каса да се редим и язе :)
За таквоз бизнес и язе гласувам за кФи ка,еш бисери политически :)
 
От: Умен-Прост народ!

Герб..хаха,кво значение има кои са и с какви букви се назовават?И тия и ония и следващите ще ни грабят и крадат и лъжат и ще ни драйфат отгоре,а ние ще си мислим,че дъжд вали.Всички знаем и виждаме какво става ама кво да се прави,все някой ше се надига,все стачки..глупости....нищо не можем да направим ние никъв народ не сме те циганите са по-сплутени като народ отколкото ние българите.
 
От: Умен-Прост народ!

Е може от някоя посока повече да ти харесат, та за туй са буквичките. Колкото до другите докато не започнат да гласуват...
 
От: Умен-Прост народ!

Как може да сме в класацията на първо място за наи-умен интелегентен народ, а същевременно да сме и прости!

Абстрахирайки се от това, че интелектът и простотията много често вървят ръка за ръка, ще отбележа само, че тази легенда имаше място през 80-те години на миналия век (сравняваха българите с евреите по IQ).

В днешно време подобна дилема не съществува, съдейки по тази тема.
 

Горе