Умира ли Adsense?

Много слаби кликове от адсенс за май за Бг сайт. Ако преди се е изкарвало по 2 евро на ден, сега се изкарва по 40 цента на ден. При вас как е тези дни?
Имам и чужди сайтове и там нещо станаха евтини кликовете напоследък.
 
за БГ е умряла, за ЕН има още хляб, кликовете в нишата форекс и застраховки са по 1-2 евро парчето
 
за БГ е умряла, за ЕН има още хляб, кликовете в нишата форекс и застраховки са по 1-2 евро парчето

Така е, чуждите кликове са си скъпички, особено за някои ниши. В туристически сайт имах клик от 5 евро = 10 лв преди месец. А сайта е много слабо посещаван/5-10 посещения на ден/. Такива кликове са уникални, но не на всеки му се получава да си докара органичен трафик в такъв сайт. Но последните 15 дни и там нещо нямам скъпи кликове, не повече от 18 евро цента на клик.
 
в изброените ниши и БГ кликовете не са евтини, най тънката цена започва от 40 стотинки и сига до към 1 лев, което с мизерните 3-5 стотинки е много добре
 
Това, което казвате е много хубаво. Демек български сайт може да печели почти, колкото ингилизки. Само дето остава проблема, как да вкара човек 2-5-10 к дневни в сайт за Форекс :D
 
Това, което казвате е много хубаво. Демек български сайт може да печели почти, колкото ингилизки. Само дето остава проблема, как да вкара човек 2-5-10 к дневни в сайт за Форекс :D

Да, това е доста голям проблем. Да не кажа, че е невъзможно според мен. Трябва сайтът да е натъпкан с информация, за да стане това. А статиите струват пари, особено качествените.
 
Скъпо е да, освен да се рекламират яко бонуси и промоции, но и това ще е до време
 
При мен кликовете от САЩ са средно 50 евроцента... доста често над 1 евро.. При Канада и Великобритания - около 30 евроцента, но по-често около 50-60.
 
При мен кликовете от САЩ са средно 50 евроцента... доста често над 1 евро.. При Канада и Великобритания - около 30 евроцента, но по-често около 50-60.

това в кои ниши е
 
При мен кликовете от САЩ са средно 50 евроцента... доста често над 1 евро.. При Канада и Великобритания - около 30 евроцента, но по-често около 50-60.
Трафикът какъв ти е? Органичен (гугъл и др. търсачки) или фейс?
 
75% търсачки, 15% директен, остатъкът е социален. Нишата е музика.
 
Реклама на Адсенс в сайта ми. Добре ли е? :D

http://prikachi.com/images.php?images/70/9123070f.jpg
Това го коментирахме в една друга тема
ще трябва да отделяш по десетина минути на ден да блокираш такива реклами иначе сайта ти ще се превърне в да не казвам какво :)
Направо блокирай профили на рекламодатели.
 
Толкова слаби приходи колкото тази година съм нямал. От други рекламни мрежи печеля повече отколкото от Адсенс. Макар че рекламите на гугъл са на топ позиции. Като гледам и едни и същи боклукчиви реклами се въртят, явно няма голяма конкуренция при рекламодателите.
 
Толкова слаби приходи колкото тази година съм нямал. От други рекламни мрежи печеля повече отколкото от Адсенс. Макар че рекламите на гугъл са на топ позиции. Като гледам и едни и същи боклукчиви реклами се въртят, явно няма голяма конкуренция при рекламодателите.
Я някой може ли да каже впечатленията си от англоезичен сайт? Дали там има разлика в приходите, при запазена аудитория и дали излизат тъпи реклами, без да блокираш рекламодатели?
 

Горе