Умрелите от глад български бизмесмени :( -НЕКА ГИ СЪЖАЛИМ

От: Умрелите от глад български бизмесмени :( -НЕКА ГИ СЪЖАЛИМ

$INeed$ може би въпроса ми ще ти се стори тъп, но в България ли живееш или просто не развиваш бг сайтове?
 
От: Умрелите от глад български бизмесмени :( -НЕКА ГИ СЪЖАЛИМ

в България си живея, но за тук никога няма да правя сайтове. не е тъп въпроса, може да не съм станал ясен от толкова много възмущение. :)
 
От: Умрелите от глад български бизмесмени :( -НЕКА ГИ СЪЖАЛИМ

Е, някакви 2-годишни тъпаци може и да дават по 1 цент, обаче аз имах един сайт, в който българските рекламодатели даваха най-много(15-50 стотинки), след германците(около 1 лев) и англичаните(около 1 лев), а иначе разни интернационални сайтове даваха по 1-8 цента. Пък и аз рекламирах един сайт на български език, и давах по 20 стотинки на клик, което мисля, че е горе-долу доволно. Така че смятам, че е некоректно да се правят национални обобщения.

Въпреки това е факт, че германците и англичаните са най-дашни в повечето случаи, направо ми иде да ги цункам. :)
 
От: Умрелите от глад български бизмесмени :( -НЕКА ГИ СЪЖАЛИМ

Изгладнелите да се обадят на Митьо Пищова, той ще им раздаде "кибапчита", "мибапчита", "фафли", "курусани"...:lol:
 
От: От: Умрелите от глад български бизмесмени :( -НЕКА ГИ СЪЖАЛИМ

Изгладнелите да се обадят на Митьо Пищова, той ще им раздаде "кибапчита", "мибапчита", "фафли", "курусани"...:lol:
Ако имат и малко късмет може и да зърнат питона. :)
 
От: Умрелите от глад български бизмесмени :( -НЕКА ГИ СЪЖАЛИМ

И аз последните години се втурнах да разработвам БГ сайтове. Но наскоро едни авантаджии, с иначе големи финансови възможности, ме "убедиха", че реалните пари в БГ са само в обществените поръчки и нищо друго.

Не мога да зарежа БГ сайтовете си, но определено гледам да ми останат само като приятно хоби. А не да влагам цялата си енергия в тях.
 
никои не казва да зарежете бг сайтовете си просто праралелно си развивайте проекти за чужбина :) те поне са доста по печчеливши дори и малките са добри спрямо бг стандарта
 

Горе