Универсален скрипт за правене на ФБ фенове - 500лв.

От: Универсален скрипт за правене на ФБ фенове - 500лв.

Байдане, за теб обявявам специална цена: 199.99 лв. :lol: :lol:
 
От: Универсален скрипт за правене на ФБ фенове - 500лв.

Къде се загуби бреее... Викам да се ви спряли пак тока в ромската махала.
Дали съм ром, циганин, мангал или помак няма нищо общо с твоите опити постоянно да подвеждаш и дефакто мамиш неразбиращите! Да ти напомня само - няма да ти го позволя ! ;)
 
От: Универсален скрипт за правене на ФБ фенове - 500лв.

Дали съм ром, циганин, мангал или помак няма нищо общо с твоите опити постоянно да подвеждаш и дефакто мамиш неразбиращите! Да ти напомня само - няма да ти го позволя !
Разбира се - обясни горките хорица за каква ОГРОМНА, ФЕНОМЕНАЛНА измама става въпрос..... :lol::D:lol::D
 
От: Универсален скрипт за правене на ФБ фенове - 500лв.

Дали съм ром, циганин, мангал...

И кое от трите си? :lol:
 
От: Универсален скрипт за правене на ФБ фенове - 500лв.

Разбира се - обясни горките хорица за каква ОГРОМНА, ФЕНОМЕНАЛНА измама става въпрос..... :lol::D:lol::D
Огромна или миниатюрна, измамата си е измама и ти няма да вирееш! Вчера ти казах да си гледаш яйцето дето ти се пече на алчния лапешки гъз... не се опитвай повече да остроумничиш, непосилно ти е ;)
 
От: Универсален скрипт за правене на ФБ фенове - 500лв.

Огромна или миниатюрна, измамата си е измама и ти няма да вирееш! Вчера ти казах да си гледаш яйцето дето ти се пече на алчния лапешки гъз... не се опитвай повече да остроумничиш, непосилно ти е
Кажи сега к'во реши - ще купуваш ли скрипта - 199.99 лв. за теб. За хора от малцинствата правим отстъпки.... :lol:
 
От: Универсален скрипт за правене на ФБ фенове - 500лв.

Огромна или миниатюрна, измамата си е измама и ти няма да вирееш! Вчера ти казах да си гледаш яйцето дето ти се пече на алчния лапешки гъз... не се опитвай повече да остроумничиш, непосилно ти е

Къде си бре, що млъкна... Няма ли да обясниш на бедните хорица за измамата...
 
От: Универсален скрипт за правене на ФБ фенове - 500лв.

Който иска демо - да ми пише на ЛС
 
От: Универсален скрипт за правене на ФБ фенове - 500лв.

Байдан в случая - хората - се отнася за онези мили душички който искат да извадят 500лв за да преебат системата - Така че няма смисъл да ревем за тях щото не ми е много мъчно.


Просто си мислех че не всеки ден се вижда да се продава златна кокошка :)

Имаш предвид хората, които си поръчват добавяне на фенове в страниците им ли? И че и те също се опитват да преебат системата и затова не ти е много мъчно за тях? Ако е така - да, прав си , но мен ми е мъчно, че се подлъгват по сладките думички на такива мекерета кат нихлю, че видиш ли нямали опасности и т.н., само и само, за да им вземе парите!!
За златната кокошка ... нали точно това казах и аз по-рано де - защо ли ще си продава златната кокошка и защо точно сега? ;) Аз знам отговорите, чакам го него да каже ... няма да каже де, само ще се опитва да остроумничи и да се опитва да ме засегне с глупостите си като мисли, че съм комплексирано лапе като него :lol:
 
От: Универсален скрипт за правене на ФБ фенове - 500лв.

Имаш предвид хората, които си поръчват добавяне на фенове в страниците им ли? И че и те също се опитват да преебат системата и затова не ти е много мъчно за тях? Ако е така - да, прав си , но мен ми е мъчно, че се подлъгват по сладките думички на такива мекерета кат нихлю, че видиш ли нямали опасности и т.н., само и само, за да им вземе парите!!
За златната кокошка ... нали точно това казах и аз по-рано де - защо ли ще си продава златната кокошка и защо точно сега? Аз знам отговорите, чакам го него да каже ... няма да каже де, само ще се опитва да остроумничи и да се опитва да ме засегне с глупостите си като мисли, че съм комплексирано лапе като него
Как бе човек, никога не съм мислил, че си комплексирано лапе, напротив, винаги съм те смятал за най-ерудирания мангал, който познавам (виртуално).
Колко до опасностите - много са:
1. Има опасност за ви блокират лайк бутона (временно или постоянно)
2. Има ипасност да ви баннат страници (временно или постоянно)
3. Има опасност да ви гръмне компютъра
4. Има опасност Фб да ви осъди и да лежите с дожитотна присъда без право на замяна.
5. Вече има няколко случая в САЩ на хора, които седнаха на електрическия стол, заради такова добавяне на фенове.
6. Има опасност да ви отвлекат извънземните, за да ви откраднат скрипта.
........
Така че, да, когато правите бизнес, винаги има рискове. Но разбира се - тези опасности не са от вчера, и всички много добре го знаят, и въпреки това продължават да добавят... Сами си отговорете защо.
 
От: Универсален скрипт за правене на ФБ фенове - 500лв.

михлюзин ли си мангал ли си не те знам и не ме интересува ,ама да обиждаш наред и да се правиш на интересен няма да стане .Уникалния скрипт който продаваш съм сигурен ,че го има в нета безплатно и ти обещавам , че ще го намеря и ще ти разваля далаверата да знаеш!
 
От: Универсален скрипт за правене на ФБ фенове - 500лв.

михлюзин ли си мангал ли си не те знам и не ме интересува ,ама да обиждаш наред и да се правиш на интересен няма да стане .Уникалния скрипт който продаваш съм сигурен ,че го има в нета безплатно и ти обещавам , че ще го намеря и ще ти разваля далаверата да знаеш!

Хахаха.. Ако намериш скрипта, който аз продавам безплатно... получаваш 2000 лева от мен, НО - скрипта който аз продавам (заедно с, админ панела, медийната част, 4 лайка и всичко останало)
 
От: Универсален скрипт за правене на ФБ фенове - 500лв.

михлюзин ли си мангал ли си не те знам и не ме интересува ,ама да обиждаш наред и да се правиш на интересен няма да стане .Уникалния скрипт който продаваш съм сигурен ,че го има в нета безплатно и ти обещавам , че ще го намеря и ще ти разваля далаверата да знаеш!

Това е наша разработка, а не нещо свалено от нета... Кажи ми обаче, ако не намериш.... тогава к'во става... К'во ще ми дадеш, задето тръгна да ме плюеш...
Разбирам че с тази тема, определено развалих настроението на доста хора от този форум, но не го приемайте лично... Просто бизнес стратегия :) :) :) :)
 
Последно редактирано:
От: Универсален скрипт за правене на ФБ фенове - 500лв.

@hаrte - от мен имаш червена репутация. Като искаш да продаваш нещо - пусни си тема.

п.п. Няма да коментирам дали скриптът, който продаваш е твой :)
 
От: Универсален скрипт за правене на ФБ фенове - 500лв.

докато се дракате в другото форумче се предлага за 250 лева, явно някой вече е закупил и сега ще прави и той пари от цялата работа
 
От: Универсален скрипт за правене на ФБ фенове - 500лв.

Не е нашия - имаме 4 клиента, като и на четиримата ще им го инсталираме в понеделник....
 
От: Универсален скрипт за правене на ФБ фенове - 500лв.

докато се дракате в другото форумче се предлага за 250 лева, явно някой вече е закупил и сега ще прави и той пари от цялата работа
:D:D Знам го... т'ва определено няма нищо общо с това, което ние продаваме.
Има и други предложения - само че разликата между тях и нашия е, че при всяко пускане на нова статия трябва да ровите по php кода, за да променяте редица неща... При нас всичко е изведено в админ панела...
 
От: Универсален скрипт за правене на ФБ фенове - 500лв.

успех със продажбата тогава
 
От: Универсален скрипт за правене на ФБ фенове - 500лв.

успех със продажбата тогава
Благодаря, колкото до скрипта от другия форум... имам го някъде на компютъра, сега ще го намеря и ще го кача някъде за свободно сваляне....
 
От: Универсален скрипт за правене на ФБ фенове - 500лв.

няма да е лошо като идея, щом може да се ползва почти еднократно ще има доста хора които ще са ти благодарнии ще оценят жеста
 

Горе