Универсален скрипт за правене на ФБ фенове - 500лв.

От: Универсален скрипт за правене на ФБ фенове - 500лв.

Благодаря, колкото до скрипта от другия форум... имам го някъде на компютъра, сега ще го намеря и ще го кача някъде за свободно сваляне....

Дай линк след като го качиш :)
 
От: Универсален скрипт за правене на ФБ фенове - 500лв.

няма да е лошо като идея, щом може да се ползва почти еднократно ще има доста хора които ще са ти благодарнии ще оценят жеста

Особено онзи от другия форум :D :D :D
 
От: Универсален скрипт за правене на ФБ фенове - 500лв.

сега остава онези "другите" - да качат тукашния
 
  • Like
Реакции: Sky
От: Универсален скрипт за правене на ФБ фенове - 500лв.

сега остава онези "другите" - да качат тукашния
Хахаха... на един вече му предложих 2 бона, за да го качи...

Колкото до безплатния - в понеделник ще ви го предоставя за ползване, само че ще е направен така, че да работи единствено със статии от наш медиен сайт. Така вие ползвате скрипта безплатно, а ние получаваме трафик....
 
От: Универсален скрипт за правене на ФБ фенове - 500лв.

Еми тогава защо да купуваме този от 500лв след като ще пускаш подобен за без пари..... ?
Започнах сериозно да се замислям !
 
От: Универсален скрипт за правене на ФБ фенове - 500лв.

Еми тогава защо да купуваме този от 500лв след като ще пускаш подобен за без пари..... ?
Започнах сериозно да се замислям !

Щото безплатния е подходящ само за БГ и работи само с наши сайтове.
 
От: Универсален скрипт за правене на ФБ фенове - 500лв.

Еми тогава защо да купуваме този от 500лв след като ще пускаш подобен за без пари..... ?
Започнах сериозно да се замислям !

Но честно казано, безплатния ще ви хареса много, тъй като с него се работи супер бързо и лесно... А и статиите за него ще са ви подбрани и готови...
 
От: Универсален скрипт за правене на ФБ фенове - 500лв.

При това положение даже ме улесняваш ще мина без пари и губене на време да търся и пиша статии :)
 
От: Универсален скрипт за правене на ФБ фенове - 500лв.

При това положение даже ме улесняваш ще мина без пари и губене на време да търся и пиша статии
Идеално... В понеделник ще сме готови - ще пишем тук. Само че за целта ще ви трябва по един домейн, на който да разположите скрипта.
 
От: Универсален скрипт за правене на ФБ фенове - 500лв.

@mihluzin - за безплатния вариант, ще може ли да помогнеш при качването, за тези (включително и мен) които не са много наясно? :)
 
От: Универсален скрипт за правене на ФБ фенове - 500лв.

Щом ще има и безплатен мисля че 500лв за платения е много...
 
От: Универсален скрипт за правене на ФБ фенове - 500лв.

@mihluzin - за безплатния вариант, ще може ли да помогнеш при качването, за тези (включително и мен) които не са много наясно?
Да, ще помагаме...
 
От: Универсален скрипт за правене на ФБ фенове - 500лв.

Щом ще има и безплатен мисля че 500лв за платения е много...

Не е много, тъй като става въпрос за цял сайт, а не само за скрипт; интегриран и на ЕН, който прави по 4 лайка и работи безупречно.

Най-много зависи от това колко фен страници имате и по колко ще добавяте - ако смятате да добавяте по 3-4К на ден, по-добре безплатния, но ако смятате да добавяте по 10 -15К на ден по-добре платения (ще си го избиете за 4-5 дни - ако с безплатния правите по 10К трафик, това значи около 10 - 15К фена, а с платения 25 - 30К. Сиреч за 3 дни с 50 - 60К фена повече, които струват над 500 лева)

Така че - въпрос на избор.

При безплатния хубавото е, че постоянно ще имате набор от стотици готини статии, с които ще може да работите...
 
От: Универсален скрипт за правене на ФБ фенове - 500лв.

А с безплатния колко страници ще могат да се добавят пак ли 4 ?
 
От: Универсален скрипт за правене на ФБ фенове - 500лв.

Михлюзина сериозно надува балона. Евала, колега! Ще следя темата с интерес.
 
От: Универсален скрипт за правене на ФБ фенове - 500лв.

А с безплатния колко страници ще могат да се добавят пак ли 4 ?
Не - безплатния ще е с 1 или 2.
 
От: Универсален скрипт за правене на ФБ фенове - 500лв.

Михлюзина сериозно надува балона. Евала, колега! Ще следя темата с интерес.
Ще го надувам я, писна ми да гледам как ми крадат скриптове и идеи. Нека и аз получа нещо. Достатъчно ми е са си осребря трафика който ще получа с рекламите в сайта.
 
От: Универсален скрипт за правене на ФБ фенове - 500лв.

И нещо друго за надутия балон - за тези, които ще ползват безплатния - не знам дали повечето ще пускат оферти за добавяне или не, но най-малкото могат да си развият техни страници, с които да се включат в бултаргет - така ще имат пасивен доход без да си мръднат пръста.....
 

Горе