Уникален пример за как се прави Crowdfunding !!!

Докато изгледам видеото, бекърите се увеличиха с 30. На това му се казва вирал!

ПП: Докато напиша мнението, се увеличиха с още 15.
 
От: Уникален пример за как се прави Crowdfunding !!!

Това е нормално
Средно по 2400 на час или по 40 на минута до сега
общо 2,254,927 и по около 38-40 $ на калпак :)
Евала на създателите !
 
От: Re: Уникален пример за как се прави Crowdfunding !!!

Докато изгледам видеото, бекърите се увеличиха с 30. На това му се казва вирал!

ПП: Докато напиша мнението, се увеличиха с още 15.

Увеличиха се, 1400 докато изгледам видеото
 
От: Уникален пример за как се прави Crowdfunding !!!

Нали се сещате, че само като се спомене името на оатмеал и хората са готови да участват. Я да видим създателите на "Българ" или там както се казваше това недоразумение, ако създадат кампания дали ще съберат 2 млн за толкова време...
 
От: Уникален пример за как се прави Crowdfunding !!!

Оххх, сегашно време всяка тъпа идея може да направи милиони, още 1 доказателство. Маркетинга и продажбите трябва да умееш, другото лесно.
 
От: Уникален пример за как се прави Crowdfunding !!!

И как се прави Crowdfunding? Да направиш първо супер успешен онлайн комикс с милиони читатели, който да поддържаш в продължение на години? Нищо против пичовете, и аз съм фен, но техния kickstarter е започнал доста по-рано...сега го правят там просто да ползват платформата като рекламна. Ако ти и аз имаме абсолютно същата идея, шанса да успеем е нулев. А идеята не е нищо особено оригинално, такива игри бол.
 
От: Уникален пример за как се прави Crowdfunding !!!

тъпи американци... имат голям опит с огнехвъргачките, особено във Виетнам

Flamethrower_in_Vietnam.jpg
 
От: Уникален пример за как се прави Crowdfunding !!!

Нали се сещате, че само като се спомене името на оатмеал и хората са готови да участват. Я да видим създателите на "Българ" или там както се казваше това недоразумение, ако създадат кампания дали ще съберат 2 млн за толкова време...

Така е.
Затова тези милиони не са за 24 часа. Те са ги събрали за толкова, но цялата работа, популяризиране, пари за реклама и какво ли не е за години.
 
От: Уникален пример за как се прави Crowdfunding !!!

Какви са тези котенца, егати тъпизма
 
тълна тъпня, но евала на пичовете - стрижат....
 
От: Уникален пример за как се прави Crowdfunding !!!

Има други почти толкова популярни платформи за цял свят....

Знам, обаче американците най-много вярват на Кик-а и най-лесно можеш да ги ощипеш там
 
От: Уникален пример за как се прави Crowdfunding !!!

Каквото и да кажем .. хората са си го направили както трябва и всичко им се се получило :)

Абсолютно съм съгласен. :)
 
От: Уникален пример за как се прави Crowdfunding !!!

Не е толкова от самата кампания, колкото е до този, които я е създал. The Oatmеal си има доста висок статут и ужасно много фенове. Говорим за влияние достатъчно голямо, че да накара чрез кампания, подета на сайта си да накара основателя на Tesla Motors - Елан Тъск да дари няколко милиона за музея на Тесла. Щом има достатъчно влияние да направи това, 2 милиона в kick-а не са нещо чак толкова фрапантно.

Колкото до това, че е простотия - https://www.kickstarter.com/projects/324283889/potato-salad - 50к за картофена салата.
 
От: Уникален пример за как се прави Crowdfunding !!!

Оле боже, сериозно се замислям вече дали да не направя и аз една кампания. Колко му е да наемеш тинейджър от филмово училище, да му дадеш хубава камерка, да наемеш 1 готина мацка и 1 готино момче и да има кажеш, колкото повече глупави кампании правят, толкова повече пари ще изкарат. :D
 

Горе