Уникален пример за как се прави Crowdfunding !!!

От: Уникален пример за как се прави Crowdfunding !!!

Оле боже, сериозно се замислям вече дали да не направя и аз една кампания. Колко му е да наемеш тинейджър от филмово училище, да му дадеш хубава камерка, да наемеш 1 готина мацка и 1 готино момче и да има кажеш, колкото повече глупави кампании правят, толкова повече пари ще изкарат. :D

Да ве голям продуцент се изкара, ще наемаш тинейджъри и ще печелиш, искам да го видя и щете аплодирам от първия ред, башмайсторе
 
От: Уникален пример за как се прави Crowdfunding !!!

Оле боже, сериозно се замислям вече дали да не направя и аз една кампания. Колко му е да наемеш тинейджър от филмово училище, да му дадеш хубава камерка, да наемеш 1 готина мацка и 1 готино момче и да има кажеш, колкото повече глупави кампании правят, толкова повече пари ще изкарат. :D

И какъв успех ще имаш? Никакъв... Защото не разбираш как този пич точно е събрал 70к дарителя и близо 3 млн. Когато разбереш и направиш каквото е направил той последните няколко години ПРЕДИ да пусне кампанията може би ще имаш и ти успех.

Така става, пускам да правя плакати с котки от мемета в 9гаг и казвам, че ще има нинджи, кечисти и кози на някои от тях и автоматично получавам е така 3 млн.
 
От: Уникален пример за как се прави Crowdfunding !!!

И какъв успех ще имаш? Никакъв... Защото не разбираш как този пич точно е събрал 70к дарителя и близо 3 млн. Когато разбереш и направиш каквото е направил той последните няколко години ПРЕДИ да пусне кампанията може би ще имаш и ти успех.

Така става, пускам да правя плакати с котки от мемета в 9гаг и казвам, че ще има нинджи, кечисти и кози на някои от тях и автоматично получавам е така 3 млн.

Да не съм идиот, да не проуча какво са направили тези пичове... Просто не ми се струва морално, иначе лесни пари ми се струват.
 
От: Уникален пример за как се прави Crowdfunding !!!

Да не съм идиот, да не проуча какво са направили тези пичове... Просто не ми се струва морално, иначе лесни пари ми се струват.
Уф, той бил морален и за туй неще пари и нему се дават,
какъв е този свят, щом парите не отиват при този, който не ги иска
Ще запаля една сещичка за всички които страдат от това
 
От: От: Уникален пример за как се прави Crowdfunding !!!

Уф, той бил морален и за туй неще пари и нему се дават,
какъв е този свят, щом парите не отиват при този, който не ги иска
Ще запаля една сещичка за всички които страдат от това

За какво да правиш пари, като просяк, като може да правиш пари като бизнесмен?
 
От: От: От: Уникален пример за как се прави Crowdfunding !!!

Не ми се прави на умен, отговори ми на въпроса.

Има ли значение за теб как идват парите, защото има много начини за изкарване на пари.
 
От: От: От: Уникален пример за как се прави Crowdfunding !!!

Не ми се прави на умен, отговори ми на въпроса.

Има ли значение за теб как идват парите, защото има много начини за изкарване на пари.

Еми кажи ми начините и ще ти кажа
Абе ного за отворен се праскаш, колко начина ще кажеш, та видя
 
От: От: От: Уникален пример за как се прави Crowdfunding !!!

Кажи ми това, избираш качествения продукт или боклука, има ли значение от кое си печелиш парите?
 
От: От: От: Уникален пример за как се прави Crowdfunding !!!

Кажи ми това, избираш качествения продукт или боклука, има ли значение от кое си печелиш парите?

Ами продукта е според възможностите ми, а колко ще спечеля е въпрос на реклама и презентации
Аве не можеш ли да се напънеш поне малко и да ме затрудниш с отговора, ного елементарен въпрос баце
Голем спамер се извъди, всяка тема коментираш, ама нешо ми е блудкаво и без подправки
Земи си забележка, ясно - тъй вярно
Ясно ли ти е,,,00
 
От: От: От: Уникален пример за как се прави Crowdfunding !!!

Ами продукта е според възможностите ми, а колко ще спечеля е въпрос на реклама и презентации
Аве не можеш ли да се напънеш поне малко и да ме затрудниш с отговора, ного елементарен въпрос баце
Голем спамер се извъди, всяка тема коментираш, ама нешо ми е блудкаво и без подправки
Земи си забележка, ясно - тъй вярно
Ясно ли ти е,,,00
Тъп си, не разбираш въпроса.
 
От: Уникален пример за как се прави Crowdfunding !!!

Обясни като си умен, имаш ли дар слово или чакаш да те разбера телепатично
Сакам въпрос со пояснения от минимум 100 /сто/ думи
По този начин ще разберем също и че си ного обяснителен и умен и не толкова голословен
 
От: Уникален пример за как се прави Crowdfunding !!!

Кажи ми това, избираш качествения продукт или боклука, има ли значение от кое си печелиш парите?

Този въпрос според мен не е релативен към темата!

Защото :
- Едва ли човечеца който е направил кикстартера, аджаба продава некачествен продукт но понеже хамериканците са глупаци са му дали 2 000 000++ да си има джобни щот е убаф !

За всяка майка нейното гардже е най-красиво! - това е всичко което ти трябва за отговор на въпроса ...


Сега да се върнем към кикстартер кампанията ..

И какъв успех ще имаш? Никакъв... Защото не разбираш как този пич точно е събрал 70к дарителя и близо 3 млн. Когато разбереш и направиш каквото е направил той последните няколко години ПРЕДИ да пусне кампанията може би ще имаш и ти успех.

Така става, пускам да правя плакати с котки от мемета в 9гаг и казвам, че ще има нинджи, кечисти и кози на някои от тях и автоматично получавам е така 3 млн.

Е много ясно че той има нещо зад гърба си и не е просто ей така да се е пръкнало, не че тези котета нямаха шанса и без този гръб ... НО нямаше да е така успешно :)
 
От: Уникален пример за как се прави Crowdfunding !!!

Аз като потребител ако трябва да дам 20$ за тоя проект, по-добре да ги навия тия 20$ на фунийка и да ги запаля, мисля, че повече фън ще ми направи. Но това не означава, че много други не виждат фън в тая безмислица :)
 
От: Уникален пример за как се прави Crowdfunding !!!

Дайте информация каква е историята на тая кампания, че ми стана интересно. Явно може да научим полезни неща. Тук сме да се учим (и да) правим пари, не бъдете егоисти :D
 
От: Уникален пример за как се прави Crowdfunding !!!

Дайте информация каква е историята на тая кампания, че ми стана интересно. Явно може да научим полезни неща. Тук сме да се учим (и да) правим пари, не бъдете егоисти :D

Ето баж сайта зад кампанията
http://theoatmeal.com/
и ето човека зад него http://en.wikipedia.org/wiki/The_Oatmeal ако някой се поразрови и покаже други факти, ще се радвам да ги прочета
 
От: Уникален пример за как се прави Crowdfunding !!!

То както е тръгнало, сериозно се замислям дали не промотираме и една кампания за таратор - вкусна млечна напитка, която освежава и подмладява... :)
 
От: Уникален пример за как се прави Crowdfunding !!!

То както е тръгнало, сериозно се замислям дали не промотираме и една кампания за таратор - вкусна млечна напитка, която освежава и подмладява... :)

Ами след събраните $60к за картофената салата ....
 

Горе