Продава се: Уникална услуга за България

Статус
Not open for further replies.

Amigo0o

Well-Known Member
Рейтинг - 100%
29   0   0
Продава се уеб сайт предлагащ уникална услуга до този момент за България свързана с автомобилната ниша. С много малко реклама от рода на 1-3$ на ден могат да се правят доста приходи. Сайта е стартиран месец Декември.

Цената на услугата която се предлага от сайта е 19.90 лв. като винаги можете да я увеличите или намалите.
Разходите към всяка поръчка са между 20% и 50% от тази цена. Към сайта се предлагат и партньорства сключени с международни сайтове изпълняващи тези услуги.

Към продажбата е включена и фейсбук стрница, както и около 110 абонирани имейла за получаване на оферти.

Приходи:
60 поръчки * 19,90 лв. някои все още очакват плащане.

Посещения;
Декември: 3200
Януари 2940

Цена 1500 лв.

За линк само сериозно заинтересовани хора да ми пишат.

ПП: Не желая да правя размени и т.н. Офертата е валидна 7 дни считано от днес.
 
Последно редактирано:
Да видим
 
Имам интерес. Моля за линк на сайта?!

Ако ми хареса и има потенциал ще го купя със сигурност!
 
Върнах отговор на голяма част от вас.

Получих запитвания защо го продавам на тази цена при положение че вади подобни приходи и потенциала, които има.

Отговор: Имам интересно предложение в което мога да инвестирам в следващите седмици, поради тази причина съм сложил и срок на продажба след, които най-вероятно ще я прекратя.
 
Ако сайта прави по 50% печалба от поръчка това ще рече, че за 2 месеца е направил 3000лв., а го продаваш за 1500лв.
Странно е малко. Мирише на пирамида :D
Прати ми линк и повече инфо. Ако всичко е ок го купувам.
 
Прав си... гледал съм посещенията и съм смятал в левове :D
И все пак прилича на нещо с пирамида.
Пирамидите ги остави в Египед. Искахте причина за продажба, казах ви .. не знам какво търсите под вола теле.

Няколко човека ми писаха ама какъв е целия процес, кои са ми партньорите и т.н. Всеки, които иска тази информация дава 2/3 ти от сумата на сайта и му казвам с кого да се свърже, прави си един сайт и започва да работи.
 
  • Like
Реакции: Sky
Пусках информация на доста потребители, спирам да отговарям на нови запитвания. В срока, които остава ако не се договорим с някои, спирам сайта от продажба.

Поздрави.
 
Статус
Not open for further replies.

Горе