Уникални статии на достъпни цени

Evgeniya Rusenova

New Member
Рейтинг - 0%
0   0   0
Здравейте,

Предлагам копирайтинг услуги на български език, писане на уникални статии на всякаква тематика, интересни и грамотно написани ( предварително си запазвам правото да откажа поръчка, ако не се чувствам достатъчно компетентна, за да напиша качествен материал ) Предлагам и преводи от английски език.

Цена за 100 думи 1,20лв.
За редовни клиенти и поръчка над 10 статии отстъпки.

Също така, предлагам качването им в Wordpress блог платформи, включването на линкове и изображения към статиите. Цената на тази услуга е по договаряне.

Занимавам се професионално с копирайтинг в една от водещите фирми за SEO, като имам желание да уплътня свободното си време, а и не само...*

Начин на плащане: PayPal, Epay или банков превод.

За повече информация и примерни статии, моля пишете ми на лични или на имейл
evgeniya.rusenova (at) gmail.com или се свържете с мен в скайп evgeniya_rusinova

Поздрави,
Евгения Русенова
 
От: Уникални статии на достъпни цени

Пускам и линк към статия написани от мен, пропуснах поставянето му в поста.


http://goo.gl/JVl4r
 
Последно редактирано:
Искам да кажа, че човека е точен, коректен и писането и е повече от перфектно. Вярвам, че всеки ползващ услугите й ще бъде доволен.

Уникалното съдържание, което потребителя ще ви изгради не само ще засили бизнеса ви, но ще и гарантира споделя от други потребители, защото стилът и е много добър.

Успехи на всички, които ще дадат поръчка тук. ;)
 
От: Уникални статии на достъпни цени

Горещо препоръчвам услугите на Евгения!

Момичето има изключително приятен стил на писане и спази всичките ми изисквания. Не бях работил с нея до сега, но смятам това да се промени.

Приятен уикенд на всички!
 

Горе