Усетихте ли земетересението 24 май

От: Усетихте ли земетересението 24 май

Абе то и Пловдив люшна лекичко, ама май само аз го усетих и ме пукат от бъзик.
 
От: Усетихте ли земетересението 24 май

Силно земетресение разлюля София
24.05.2009 19:20 30

Силно земетресение разтърси София около 19.19 часа

Засега няма яснота около силата на земния трус.

Засега няма данни за пострадали и материални щети.

По-рано днес три труса удариха Македония.

По данни на Сеизмологичния център към Геофизичен институт на БАН в17 часа и 29 минути е регистрирано земетресение с епицентър на около 160 км. в югозападна посока от София, съобщиха от Министерството на извънредните ситуации.

Земетресението е с магнитуд около 4,0 по скалата на Рихтер и е усетено слабо в района на община Петрич, област Благоевград.

Общо три труса са регистрирани на територията на Македония, съобщи Европейския сеизмологичен център.
 
От: Усетихте ли земетересението 24 май

Интересно един фр. от 3 етаж го люшна мене на 5 не (в Пловдив)
 
Силно земетресение разлюля София

Точно да пейстна същото :)
Да, сега остава и Гугъл да ни изтреля някъде за това, че Силно земетресение разлюля София и то на деня на БГ културата и писменост.

Не всяка година на 24-ти Май Силно земетресение разтърсва София около 19.19 часа :) По новините още спят, както и по другите медии, само днес и още един сайт за момента адекватно реагират.

Някой нещо да е научил за щети или други?
 
От: Силно земетресение разлюля София

Да, сега остава и Гугъл да ни изтреля някъде за това, че Силно земетресение разлюля София и то на деня на БГ културата и писменост.

Не всяка година на 24-ти Май Силно земетресение разтърсва София около 19.19 часа :) По новините още спят, както и по другите медии, само днес и още един сайт за момента адекватно реагират.

Някой нещо да е научил за щети или други?
моя блог си е в топ-а от миналото земетресение :)
И получавам трафик като има :)

земетресение
земетресение в София :)
 
От: От: Силно земетресение разлюля София

моя блог си е в топ-а от миналото земетресение :)
И получавам трафик като има :)

земетресение
земетресение в София :)

Ти си най-добрия !

Евала
 
От: Усетихте ли земетересението 24 май

С тези малки трусове е хубаво че се освобождава по малко енергията в земната кора от триенето на пластовете, но дали няма да следва някое по силно ????
 
От: Усетихте ли земетересението 24 май

Няма проблеми, твой фен съм
 
От: Усетихте ли земетересението 24 май

Пътувах във влак по това време и нищо не усетих :)
 
От: Усетихте ли земетересението 24 май

От земетресението ми се напукаха няколко субдомейна, а серпа на единия сайт направо се срина. Знаех си, че не трябва да ползвам турски цимент.
 
От: От: Усетихте ли земетересението 24 май

То дори и никакви щети да няма ...даже и само предричане на земетресение предизвиква масова паника.
В новините снощи темата за земетресението измести тази за празника.:)
 
Последно редактирано:

Горе