Услуга/и за 50лв.

SLADE

New Member
Рейтинг - 0%
0   1   0
Здравейте. Предлагам изработка на сайт по Ваше желание - новинарски, игра(тип гора), игрален, фирмен или нещо подобно(без голями проекти) - все пак е за 50лв.
Без да се прекалява, винаги може да ми пишете какво искате и аз ще Ви отговоря дали ме устройва. Криза е, работя максимално евтино.
За контакти с мен, тук на LS или скайп: triplesto
Поздрави!
 
Последно редактирано:
От: Услуга/и за 50лв.

Не. Не се занимавам с готови системи! Това което правя го пиша аз. Извинявам се, че не съм го казал!
 
От: Услуга/и за 50лв.

Може ли да предоставиш портфолио за справка?
 
От: Услуга/и за 50лв.

За съжаление нямам(както вече казах на няколко потребителя на LS). Също ще го кажа и тук, че според мен няма смисъл, защото не съм професионалист, но за сметка на това се старая и мога да кажа, че това, което пиша(като код и защита) ми е на ниво. Все пак първо правя и показвам, а след това се заплаща и, ако не се хареса на клиента правя всичко, че да го направя така за да се хареса и да се вземе(говоря и за визия). Знам, че портфолиото е от голямо значение, но нямам възможността да се занимавам да правя и това, защото съм зает да правя това, което предлагам. Може да Ви се струва "менте" обява и това, че няма хора, които да ми се доверят на услугите, но с ръка на сърцето мога да кажа, че до момента няма човек, който да не е доволен от мен. Звучи банално, но не портфолиото е начина да се доверите на някой, който да Ви направи нещо, което искате и то на "смешна" цена.
Поздрави!
 
От: Услуга/и за 50лв.

На доволните каквото си правил не може ли да го покажеш? Да дадеш линкове нещо? Ако са доволни хората може да им искаш и по 500 лева и пак ще ти платят, без майтап :)
 
От: Услуга/и за 50лв.

Не се отмятам, че да искам и по 500лв. http://putevoditel.eu/ - заповядай един.
До 1 седмица ще се качат още 2 сайта, защото са на привършване и за това съм пуснал отново тема.
Ето ми LINK и към старата тема: http://www.predpriemach.com/showthread.php?t=21458
Поздрави!
 
Последно редактирано:
От: Услуга/и за 50лв.

Здравейте. Обновявам темата, защото приключих с останалите клиенти работата, която ми бяха възложили.
Тъй като все още не са качени системите, които съм направил за клиентите ми не мога да Ви ги покажа, но когато се качат веднага ще ги покажа тук.
Ако някой иска система на ниски цени да не се колебае, а да ми пише за повече информация - свободен съм за 1 поръчка и с удоволствие веднага ще започна работа.
Поздрави!
 
От: Услуга/и за 50лв.

Мисля, че трябва да си вдигнеш леко цените. Не толкова с цел повишаване на печалбата колкото с цел премахване на по-тарикатско настроените.
 
От: Услуга/и за 50лв.

Привет,

Едно съветче от колега:

-Започни да режеш thumb - четата с php, че така докато ги зареди и направо може да си дигаш тарифата, като за програмист!

:)

Поздрави!
 
От: Услуга/и за 50лв.

Не - не мога. Описал съм това, което мога да правя.

P. S. Благодаря на колегите за съветите.
Поздрави!
 
От: Услуга/и за 50лв.

Здравейте отново.
Приемам поръчки отново - свободен съм да започна работа още сега.
Надявам се да има желаещи...
Поздрави!
 
Последно редактирано:

Горе