Успехите на БСП в България за 13 години

От: Успехите на БСП в България за 13 години

Ти гледай сега бойковците ако се върнат, да видиш тока как скача с 40 процента до другото лято, как се обслужва големия бизнес, как се замразяват доходи, гледай им сеира само.
 
От: Успехите на БСП в България за 13 години

Ти гледай сега бойковците ако се върнат, да видиш тока как скача с 40 процента до другото лято, как се обслужва големия бизнес, как се замразяват доходи, гледай им сеира само.

Ако дойдат БСП няма ли да скочи тока и да се замразят доходите ? Последно място по-доходи вече 25 години - гарантирано от БСП и ДПС. Дай да им дадем още един шанс ?
 
От: Успехите на БСП в България за 13 години

Не разбирам как все още има хора, които да говорят по този начин:
Ти гледай сега бойковците ако се върнат, да видиш тока как скача с 40 процента до другото лято, как се обслужва големия бизнес, как се замразяват доходи, гледай им сеира само.

След последната година на "експертно" управление, дори Станишев си би камшика и избяга, но не - ти ще си твърд и ще отстояваш позиции!
 
От: Успехите на БСП в България за 13 години

Moите позиции са, че по-добре няма как да стане, който и да дойде, но този боклук и национален предател бойко е най-голямото зло
 
От: Успехите на БСП в България за 13 години

Moите позиции са, че по-добре няма как да стане, който и да дойде, но този боклук и национален предател бойко е най-голямото зло

Има как да стане по-добре - трябва да се премахнат 2те партии с най-много управленски дни след 89година. Защото тези 2 партии са основните виновни , че сме най-бедната нация в Европа. Никога повече БСП и ДПС.
 
От: Успехите на БСП в България за 13 години

И като ги махнеш какво? бойковците ще ни оправят отзад по долни гащи, смях смях...
 
От: Успехите на БСП в България за 13 години

БСП и ГЕРБ са части от едно и също. Престанете да си губите времето в излишни спорове.
 
От: Успехите на БСП в България за 13 години

БСП и ГЕРБ са части от едно и също. Престанете да си губите времето в излишни спорове.
Като са част от едно и също, защо БСП не направиха толкова много за инфраструктура през последните 25 години???Че всички са част от престъпността е ясно,все пак това е политиката - връзката между престъпността и държавата,НО ПОЛИТИКИТЕ са различни на двете партии,не бъркайте нещата!!!
 
От: Успехите на БСП в България за 13 години

Кой направил повече инфраструкрура? Тя е в потресаващо състояние и не виждам основание за хвалба от когото и да било. Постиженията в тази сфера са цинично ниски, независимо от управляващата партия.
 
Отрязъците от клипа са от "любимите" ми "обективни" медии, за това дори не го и изгледах. ;)

Стига с тази инфраструктура бе хора, това ли храни семействата ви? :) Като е толкова велик защо не оправи и тази към Варна, защото ТИМ не си плащаха. Мутрафони бате. Каквито и да са БСП, поне не са мутри, които имат за цел да превърнат нацията в прости неандерталци като тях самите.

И бате, престани с про-герберските си лайна. Не разбрали, че тия ще купуват гласове и само олигофрени ще гласуват за тях. Такива дето обичат да им говорят просто, за да не мислят много, защото им е трудно. ;)
 
От: Успехите на БСП в България за 13 години

Кой направил повече инфраструкрура? Тя е в потресаващо състояние и не виждам основание за хвалба от когото и да било. Постиженията в тази сфера са цинично ниски, независимо от управляващата партия.
Абе,айде не се прави на луд.Едни 80 км ги от магистралата ги чакаме 22 години,1 спортна зала като хората нямаше в България.Не ми се спори грам,а тоя дето иска да му говорят сложно,защото и той е много сложен,да си гласува за БСП и въобще да не дава квалификации за другите избиратели,защото ясно се вижда кои са образованите и кои са простите селяци :)
 
От: Успехите на БСП в България за 13 години

Не знам кой какво строи, но според справката на Лиляна Павлова от 2013та, правителството на комунягите е построило десетина километра повече магистрали от това на Герб.
 
От: Успехите на БСП в България за 13 години

Това за великите успехи на ГЕРБ в строенето на пътища отдавана беше доказано, че е лъжа. Има справки и лесно може да се провери, че по времето на БСП са били реновирани близо три пъти повече първокласни пътища. Мисля че става въпрос за около 6-7 хиляди километра общо. Просто не е имало толкова показност, церемонии и рязане на ленти. Това не го казвам, за да хваля Тройната коалиция, просто ГЕРБ не са постигнали някакви по-особени постижения от предшествениците, а напротив. Пропагандните методи на ГЕРБ са почти идентични с комунистическите. Незначителни неща се възхваляват постоянно по медиите и хората са заливани с новини за силно преувеличените ЛИЧНИ успехи на вожда. Той строи магистрали, прави метрото, плаща пенсии и всяка сутрин кара слънцето да изгрява. Който се интересува да потърси информация за култа към личност и неговата връзка с комунистическата идеология. После пак гласувайте за ГЕРБ, за да сразите комунизма. :lol:
 
От: Re: Успехите на БСП в България за 13 години

Каквито и да са БСП, поне не са мутри,
:D :lol:
Този бисер си го записвам и качвам на стената. Като ми стане скапано, ще си го чета. :|

Кой създаде СИК, ВИС, ТИМ, Първа частна милиция и прочие?
Първа частна и прочие ги избиха, СИК и ВИС разкараха старите БКП кадри в партия и обсебиха БСП. Тимаджиите проспаха това и създадоха ГЕРБ. СИК и ВИС се изпокараха по нашенски и разлюспиха БСП на атакисти, куневисти, абевисти, реформисти и прочие.
БКП създаде ДПС, и още десетки резервни партии (47 партии :-o има сега в НС!) - да противостои политически на щенията на българите за промяна и нормален живот. Доган се оказа най-интелигентния български политик след 1990 г и нямаше правителство, без ДПС да държи милиардите от ЕС. ТИМ (ГЕРБ) успяха донякъде да неутрализират това, но все пак ги свалиха преждевременно.
Във всяко следващо НС Доган имаше и има все повече депутати.

Единствената, видимо автентична, партия (ако не броим партии от по 10 човека) е Глас народен. Затова продължава да е извън НС.

А вие си мантрирайте: БСП, ГЕРБ... БСП, ГЕРБ... БСП, ГЕРБ... Роднина, милиционер...
 
От: Успехите на БСП в България за 13 години

Позачудих се дали не е петък :D

Предполага се, че тук има интелигентни хора! Спрете с тая политика! Какво се се хванали за ГЕРБ и БСП? И едните и другите са за бесилото и всеки гласувал за тях е предател на родината си!

Нима Бойко не е мутра? Нима сме толкова дебилни, че искаме да ни управлява прост пожарникар който е чел само 1-2 произведения на Карл Май? Аз се срамувам от факта че такъв човек е бил начело на родината ми.

Ами другия, вече бивш (Сергей), та той получава българско гражданство 9 години преди да стане министър председател на страната! Що за дебилност от страна на народа е да си избере един чужденец да го управлява?

Само правят циркове по телевизията, но иначе си се целуват един друг и си пият кафето заедно, без значение партийна принадлежност! За това и няма да видим политик в затвора.

2 прости примера над които да се замислите:

1. Емилия Масларова правете табелки за врати по 10 000 лева бройката и плащаше с парите на социалното министерство. Наказана? Да, ама друг път 50 000 лева гаранция, която си плати и после обвиненията паднаха.

2. Сещате ли се за оня разговор между Ваньо Танов и Борисов? Да, да същия за Мишо бирата дето после случайно получи инфаркт...


Няма какво да спорите един с друг кой е по-добър. И ГЕРБ и БСП и ДПС и Реформаторите и АТАКА и всички са един дол дренки... престъпници от класа!


Аз за това си гласувах за Светльо Витков, мое да не е от най-сериозните, но си личи че има някакво сиво вещество в главата, симпатяга е и ме кефи.
 
От: Успехите на БСП в България за 13 години

А пиарката на Витков една невинна дъщеря на Бриго Аспарухов... :D

Иначе е яко да се твърди, че дадена партия е дясна (или лява или каквато и да е), при положение, че имат платформа от 5 изречения, в които политика няма. Витков се бори за 1% и субсидия и го прави добре. Намерил си е ниша, печели си.
 
От: Успехите на БСП в България за 13 години

Всички са маскари, ама кво да се прави кат сме овчедушни и се си ги избираме все едни и същи, според мен това си нещо като стокхолмски синдром:).
 
От: От: Успехите на БСП в България за 13 години

Всички са маскари, ама кво да се прави кат сме овчедушни и се си ги избираме все едни и същи, според мен това си нещо като стокхолмски синдром:).

Тогава кво е това реване "Що не гласувате?"
Ми айде тоя път гласувах и кво... ми същото.

За това другия път 5 000 000 празни бюлетини, или такива с нарисувани к*рове по тях.
 

Горе