Успешно надбидване

От: Успешно надбидване

да добавя,домейна не е баннат от адсенс и който иска да го купи ще му сложа код да тества :)


+ това си прави по 200$ минимум на година

не бъдете толкова плахи :)

смело напред и това е ,вярно не искам малко,но и домейна е мн.добър по 6 тобална система :)

аз искам само стотинка ,ще я превалутираме ...

Поздрави
 
От: Успешно надбидване

$0.02

Не виждам стъпка (явно колкото-толкова), не виждам и крайна дата (това вече озадачава :) )
 
От: Успешно надбидване

$10 и аз не виждам дата :)
 
От: Успешно надбидване

$12.00 - хубаво е името, хареса ми
 
От: Успешно надбидване

$0.02

Не виждам стъпка (явно колкото-толкова), не виждам и крайна дата (това вече озадачава :) )

Здрасти
Благодаря ти за интереса
има крайна дата и това е купи сега 999$ и всичко се променя :)
 
От: Успешно надбидване

$ 20,00 от мен :)
 
От: Успешно надбидване

Здрасти
Благодаря ти за интереса
има крайна дата и това е купи сега 999$ и всичко се променя :)

ахахха уондера, моите уважения ама това вече е гавра с труп :D Защо караш хората да бидват въобще, след като сам казваш, че крайната ДАТА е 999 гущера :) или те сами си се нанизват... :D
 
От: Успешно надбидване

Значи на теория мога да бидна 998,99 $ и сме дотам. Тъкмо ще се пестят 100-та поста. Баси търга.
 
От: Успешно надбидване

Продавача според мен е фиксирал Купи сега на 999$ за неопределен период от време,но може да се навие и на по-ниска цена,зависи колко дълго и как върви наддаването!Игра на нерви и време,но той пак ще спечели:beer:
 
От: Успешно надбидване

Значи на теория мога да бидна 998,99 $ и сме дотам. Тъкмо ще се пестят 100-та поста. Баси търга.

хах,ами бидни 998,99 $ :)

добре толкова чист и свеж домейн не заслужава тея парички?



ето едно добро мислене и сте го очервили :(


Продавача според мен е фиксирал Купи сега на 999$ за неопределен период от време,но може да се навие и на по-ниска цена,зависи колко дълго и как върви наддаването!Игра на нерви и време,но той пак ще спечели:beer:
 
От: Успешно надбидване

Купен за 10 лева! Мерси!

Майтап бе :)

приятелче ,нали знаеш че аз ги купувам и за по малко ;)
Без майтап
 

Горе