Успокойте Топката или Тези с Кредитите ще Загазят...

От: От: От: Успокойте Топката или Тези с Кредитите ще Загазят...

Щом са му дали кредити,значи има с какво да ги обезпечи ;)
Не съм адвокат на никой,просто в 99% от темите има личностни атаки,включително и срещу мен.Нека не се заяждаме един с друг!

Нали апелът е да спасяваме щастливите кредитополучатели.
 
От: От: Успокойте Топката или Тези с Кредитите ще Загазят...

Ти денонощно ли се занимаваш с тия банки бе Гламчо, кога и да влезна все драскаш нещо и набиваш лозунги. Де смири се вече. Нали си едър бизнесмен уж, па само по форумите висиш и пелтечиш глупости.

А ти в качеството си на какъв го обиждаш?
 
От: Успокойте Топката или Тези с Кредитите ще Загазят...

coolice каза:
Аз като икономически грамотен и администратор на общност мога да ви оставя да си го причините това или мога да се опитам да ви разубедя - дори и някой да ми се сърдите след това... как мислите че е по правилно да постъпя ?

Изборат е ваш дали да се поддадете на паниката и да усилвате ефекта или да не се поддадете...
Не е моментът да правя анализ на закона за влоговете, или да давам линк за това. Изцяло съм на вашата позиция, на мнозинството у темата. Но Калашников има умерени и разумни постове. Лично за мен си смятам за правилно да разискаме спокойно въпроса след като мине галимацията. Репресии на постове ще доведат до сработване на едни интуиции, дето са вложени у всеки. Обясним е страхът от тъмното, не заради реален риск - самата липса на информация плаши. А Нет голям, няма как да се запушат всички форуми.
 
От: От: Успокойте Топката или Тези с Кредитите ще Загазят...

Ти денонощно ли се занимаваш с тия банки бе Гламчо, кога и да влезна все драскаш нещо и набиваш лозунги. Де смири се вече. Нали си едър бизнесмен уж, па само по форумите висиш и пелтечиш глупости.
Аз глупости не пелтеча, за разлика от тебе троле. Браво, спечели още няколко стотинки с тия коментари.

п.п. Човек може да работи и докато виси в някой форум, така правим ние, младите :lol:
 
От: От: Успокойте Топката или Тези с Кредитите ще Загазят...

А ти в качеството си на какъв го обиждаш?
Мани го тоя долнопробен трол. Обижда, щото това си е стара тролска тактика. Само че, ние тука сме стари форумни кучета и такива номера не минават ;)
 
Re: От: От: От: Успокойте Топката или Тези с Кредитите ще Загазят...

Нали апелът е да спасяваме щастливите кредитополучатели.

Апелът от тръгна от един образ който тръгна да пита като фалирали банките дали щял да се изчисти и да не плаща... тогава ми хрумна че освен че тези който са панирани за депозите си някой с кредитите може да си мислят такива неща и да усилват ефекта без да знаят че всъщност се прецакват сами и пуснах темата за тях .... ама я развихте така...
 
От: Re: От: От: От: Успокойте Топката или Тези с Кредитите ще Загазят...

Апелът от тръгна от един образ който тръгна да пита като фалирали банките дали щял да се изчисти и да не плаща... тогава ми хрумна че освен че тези който са панирани за депозите си някой с кредитите може да си мислят такива неща и да усилват ефекта без да знаят че всъщност се прецакват сами и пуснах темата за тях .... ама я развихте така...

Нали това е целта, да се развива форумът:D
 
От: Re: От: От: От: Успокойте Топката или Тези с Кредитите ще Загазят...

Апелът от тръгна от един образ който тръгна да пита като фалирали банките дали щял да се изчисти и да не плаща... тогава ми хрумна че освен че тези който са панирани за депозите си някой с кредитите може да си мислят такива неща и да усилват ефекта без да знаят че всъщност се прецакват сами и пуснах темата за тях .... ама я развихте така...

Аз пък исках да кажа, че и хората, които имат кредити, а не депозити не вярват в сриването на банковата система. А дори и да се срине ще е по - лошо отколкото в момента. По - големият ми кредит е овърдафт при 6.3 лихвен %. За да го получа имам доста добро кредитно досие. Когато стартираш от 0 не става без кредити. Въпросът, е че всеки който си е купил БМВ за 20. к с кредит си мисли, че кредите са гадни. Банките са истинските инвеститор в момента и затова се чудя как "предприемачи" не могат да схванат, тази проста математика. Естествено винаги ще има хора, които депозират и такива, които инвестират парите им (добре, или зле)
 
От: Успокойте Топката или Тези с Кредитите ще Загазят...

aбонирам се
 
От: Успокойте Топката или Тези с Кредитите ще Загазят...

redrum, ти ли си този господин?:wink:
Не, аз просто подкрепям инициативата, това е създателя й.
 
От: Успокойте Топката или Тези с Кредитите ще Загазят...

Единствения дето се опитва да обясни проблема е Калашника. Ама гледам че е обвинен за трол. :lol: :lol: :lol:

Всъщност повечето постове са верни сами за себе си, но са далеч от темата, същината, причините на проблема, етц.
 
От: Успокойте Топката или Тези с Кредитите ще Загазят...

Единствения дето се опитва да обясни проблема е Калашника. Ама гледам че е обвинен за трол. :lol: :lol: :lol:

Всъщност повечето постове са верни сами за себе си, но са далеч от темата, същината, причините на проблема, етц.
Не е нормално в една дискусия да се пита нещо, а да се игнорира и да се повтарят едни и същи глупости. Калашникът казва полуистини, което е равнозначно на лъжа. Така и не отговори какво според него трябва да се прави в ситуацията, а ни повтаряше как от нас нищо не зависело и бла, бла, бла.
 
Единствения дето се опитва да обясни проблема е Калашника. Ама гледам че е обвинен за трол. :lol: :lol: :lol:

Всъщност повечето постове са верни сами за себе си, но са далеч от темата, същината, причините на проблема, етц.


проблем до сряда включително нямаше за да е прав Калашника ... даже в една банка в последния ден за осигуровките в сряда 25 ти от 7 гишета на 3 имаше по 1 човек 4 бяха празни служителките скучаеха - а по принцип знаем че българите плащаме в последния момент и си правим малка лудница дори и без паника....

А е обвинен за трол защото ползваше всички тролски техники :D Правопис, безмислие на каузата, безмислие на форума, опонентите му били скапани това което му продавали в пазара било скапано , това което сме имали като ресурс било скапано - и си повтаряше едно и също - точно пък ти трябваше да го разбереш нагледал си се на тези неща...
 
Още някой умник да се изкаже по темата. Стана ясно, че пробват колкко им е мозъка на овцете. Все пак идват избори - трябва да се направи малко тестове, нали? :)

А сега на тия лайнари по една голяма глоба, та да може и децата им да плащат. Олигофрени скапани. И оня глупак от Русе, не знаел за какво го аресутват. Бате, ако не знаеш за какво са ти пред вратата, мисля, че самоубийството и непродължаване на поколение ще услуга и за теб и за нас. :)
 
От: Re: Успокойте Топката или Тези с Кредитите ще Загазят...

Още някой умник да се изкаже по темата. Стана ясно, че пробват колкко им е мозъка на овцете. Все пак идват избори - трябва да се направи малко тестове, нали? :)

А сега на тия лайнари по една голяма глоба, та да може и децата им да плащат. Олигофрени скапани. И оня глупак от Русе, не знаел за какво го аресутват. Бате, ако не знаеш за какво са ти пред вратата, мисля, че самоубийството и непродължаване на поколение ще услуга и за теб и за нас. :)

Днес 3 пъти питах защо обиждате хората в този форум, като ги наричате стадо и овце, теб лично веднъж питах ти ли си овчарчето? Кой ви плаща да дрънкате глупости?

Защо всички скочиха да защитават частни банки, а не защитават обикновения гражданин от банковия произвол! Защо не се приеха закони в защита на кредитополучателите! Аз ако си загубя жилището, скача ли държавата да ме защитава?
 

Горе