Успокойте Топката или Тези с Кредитите ще Загазят...

Re: От: Успокойте Топката или Тези с Кредитите ще Загазят...

Всъщност клатенето на банковата система е нещо за отклоняване на вниманието от шоково поскъпване на тока :)) което следва

Е ти вече не си сериозен клатенето на банковата ситема може да доведе до 10то кратно поскъване на всичко не само на тока и масова безработица
 
От: Re: От: Успокойте Топката или Тези с Кредитите ще Загазят...

.. ще има фалити във всички браншове на икономиката

Точно за това очаквахме, че днес държавата ще си е на мястото. А това не се случи. Да видим утре, дали няма да се сетят, че трябва да ни кажат какво става и да успокоят хората.
Икономиката ни е супер крехка и мизерна и подобни еквилибристики с банките и се отразяват много, ама много зле.
 
От: Успокойте Топката или Тези с Кредитите ще Загазят...

Калашников, разбрахме ти мантрата. Какво според теб трябва да се прави в ситуацията, не разбрах.
Според него трябва Баце да стане премиер.На всяка цена... ;)
 
От: Успокойте Топката или Тези с Кредитите ще Загазят...

Според него трябва Баце да стане премиер.На всяка цена... ;)
В случая дори и Бюрека да стане премиер и да замести Орешарски, нещата може да се успокоят. Просто трябва да стане някаква промяна, иначе отичаме много сериозно. Доверието в правителството на БСП/ДПС е на нулата. И не само в БГ, ами и по света. Никой инвеститор няма да дойде да дава заплати по 3-4 000 евро в подобна обстановка.
 
От: Re: От: От: От: От: От: Успокойте Топката или Тези с Кредитите ще Загазят...

Опиниън мейкърите ако не вземат страна ще е грешно... а ти си малък гладните години са ти бегъл спомен... при разрастване на паниката ще ги видм отново... като не помагаш не пречи...

парите от скрил няма да може да си ги дръпнеш в България с месеци и забрави за българските клиенти....
А ти с какво помагаш бе младеж?
Паника ако има то тя е в медиите и устите на политиците. При хората има трезва преценка, според нуждите, потребностите и рисковете сами решават какво да предприемат.
Аз не знам за какви клиенти и скрилове ми говориш, в какъв контекст и от каква позиция?
 
Re: От: Успокойте Топката или Тези с Кредитите ще Загазят...

Oт цялата тази ситуация, трябва да се разбере нещо най-после - ХОРАТА РЕШАВАТ КАКВО ЩЕ СТАВА, АКО СА ЗАЕДНО, ЩЕ СТАВА КАКВОТО ИСКАТ... дали имат съзнание и дали ще се обединят за добро или лошо е отделен въпрос... СИЛНИ СМЕ КАТО СМЕ ЗАЕДНО... за добро или лошо

даде ама като статодо е подведено и посоката е само да си направи лошото... ако не опиташ дори нещо дребно за да го спреш си кофти човек...

гадно е да живееш сред глад и мизерия дори и да имаш достатъчно за себе си без да си богат...
 
Re: От: Re: От: От: От: От: От: Успокойте Топката или Тези с Кредитите ще Загазят...

А ти с какво помагаш бе младеж?
Паника ако има то тя е в медиите и устите на политиците. При хората има трезва преценка, според нуждите, потребностите и рисковете сами решават какво да предприемат.
Аз не знам за какви клиенти и скрилове ми говориш, в какъв контекст и от каква позиция?

от позиция какви сайтове купуваш ти говоря и как обичайно си получават парите от този бизнес... на повечето ще ни оцелее чуждия бизнес.... даже съм срещал от първите уебмастъри който са изкарвали по няколко стотин долара на месец в годините на и малко след големия глад като заплатите бяха по 20 долара... и с тях са си чукали на воля и са си ядяли и пили по ресторантите нон стоп ама за мен да желаеш нещо такова те прави кофти човек

Другото което може да направи някой кофти човек е да вижда на къде отива стадото и да не прави нищо...
 
Последно редактирано от модератор:
От: Re: От: Успокойте Топката или Тези с Кредитите ще Загазят...

даде ама като статодо е подведено и посоката е само да си направи лошото... ако не опиташ дори нещо дребно за да го спреш си кофти човек...

гадно е да живееш сред глад и мизерия дори и да имаш достатъчно за себе си без да си богат...

Чакай сега, нз защо (може би така се изразявам) мислиш, че не се опитвам да им помогна.... да ги "спра".... ами ако утре се окаже, че внасянето е грешка? Аз просто търся истината...
 
От: Успокойте Топката или Тези с Кредитите ще Загазят...

Абе, аз не разбрах каква трезва преценка имат хората? Нали ако продължи психозата ще се самоизнасилят публично и ритуално? Какви потребности и глупости? Каква ти е тезата на теб, че трябва да стоим и да гледаме как се изпълнява плана на някой хитрец ли?
 
От: Re: От: Успокойте Топката или Тези с Кредитите ще Загазят...

Чакай сега, нз защо (може би така се изразявам) мислиш, че не се опитвам да им помогна.... да ги "спра".... ами ако утре се окаже, че внасянето е грешка? Аз просто търся истината...
Виж, ако имаш повечко пари и без това не можеш да ги изтеглиш без предварителна заявка. Какво ще отидеш и ще дръпнеш 50к евро от касата ли? До понеделник наобяд ще се разбере какво ще се случи - или ще мине бурята или ще се удавим.
 
Последно редактирано от модератор:
От: Успокойте Топката или Тези с Кредитите ще Загазят...

И не само в БГ, ами и по света. Никой инвеститор няма да дойде да дава заплати по 3-4 000 евро в подобна обстановка.

Да бе, сигурно. Вчера продадоха облигации за над 3 милиарда лева, ако си забравил.
 
От: Успокойте Топката или Тези с Кредитите ще Загазят...

Въпроса е, кое точно е бурята в случая? И ако не се удавим, дали това е спасение?
 
Re: От: Успокойте Топката или Тези с Кредитите ще Загазят...

Да бе, сигурно. Вчера продадоха облигации за над 3 милиарда лева, ако си забравил.

Да това е една от основните тези в инвестора облигациите за три милярда бяха продадени при лихва 3 процента което е рекордно ниска лихва - дори "геният" Дянков успя да постигне 4.12% или 25% по лош резултат - чуждите финансови институции вярват с 25% повече на тези отколкото на предните... И искаха да купят повече отколкото се предлагаше

недоверието е вътрешно и се подклажда от паниката...
 
Последно редактирано от модератор:
Re: От: Успокойте Топката или Тези с Кредитите ще Загазят...

Да това е една от основните тези в инвестора облигациите за три милярда бяха продадени при лихва 3 процента което е рекордно ниска лихва - дори "геният" Дянков успя да постогне 4.12% или 25% по лош резултат - чуждите финансови институции вярват с 25% повече на тези отколкото на предните... И искаха да купят повече отколкото се предлагаше

недоверието е вътрешно и се подклажда от паниката...

Ще се самоцитирам но е важно след като толкова ни искат облигациите защо подяволите Борисов се изказва за МВФ... МВФ се вика само като като никой не иска да ти дава... като кредитор последна инстация с много тежки условия - който ти казва да режеш до кокал... добавено с нещата дето плямпа по медиите... ясно се видя че желаещи да дават на заем има много и то при ниска лихва без условия
 
Re: От: Успокойте Топката или Тези с Кредитите ще Загазят...

Въпроса е, кое точно е бурята в случая? И ако не се удавим, дали това е спасение?

както казах ако съзнателно помнеше гладните години от предния път нямаше да мислиш така...
 
От: Успокойте Топката или Тези с Кредитите ще Загазят...

Както казах (именно заради тези години), не се знае кое е бурята... Защо това теоретично е възможно да се случи отново?
 
От: Успокойте Топката или Тези с Кредитите ще Загазят...

Няма да се случи същото със сигурност. Но какво ще стане, можем само да гададем. До 2-3 дни всичко ще се разбере.
 
От: Успокойте Топката или Тези с Кредитите ще Загазят...

Не искам да фалират банки в България , но някой знае ли защо в Исландия се оправиха едва след като банките фалираха?
Въпросът ми не е риторичен. Вероятно сме много различни от Исландия , но все пак е хубаво да се знае.

[video=youtube;-vLFLOikW8w]https://www.youtube.com/watch?v=-vLFLOikW8w[/video]
 
Последно редактирано:
От: Успокойте Топката или Тези с Кредитите ще Загазят...

:D Аре поне в едно нещо да сме втори, ма не отзад напред... :)
 

Горе